DHC Plzeň – Písek 25:26 (kon.)
DHC Plzeň
25:26 (8:17)
Sokol Písek
cz Nedeľa 12.05.2019, 16:00 • Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň • MOL liga žien • O 5. - 8. miesto

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek víkendu. (17:29:48)

DHC Plzeň se loučí s MOL ligou! Nováček soutěže předváděl po celou sezónu velmi pěkné výkony a překvapil nejednoho soupeře, ovšem souboje o udržení se mu nepovedly podle představ.

Západočešky zaslouží veškerý kredit za předvedený výkon ve druhém poločase, ve kterém bojovaly ze všech sil a stáhly devítibrankové manko až na stav 25:25. Poté však vsítila rozhodující branku Michaela Pešková a domácí házenkářky už odpověděl nedokázaly. V MOL lize se tedy udržel Písek, kterému výrazně pomohl příchod Hany Kvášové na konci února. I Sokolky zaslouží veškeré uznání za to, jak stáhly bodovou ztrátu v závěru sezóny.

DHC Plzeň – Sokol Písek 25:26 (8:17)
    Nejvíce branek: Galušková 7, Šmrhová 4, Oravcová 4 – Pešková 9/3, Kvášová 8/1, Šetelíková 3. Sedmimetrové hody: 4/1 – 4/4. Vyloučení: 3:5. ČK: Bušauerová, Poslední – Kvášová.

Konec zápasu. (25:26)

60
    Oravcová tvrdou ranou trefila jen hráčku v bloku, která se skácela k zemi. Duel končí a Písek se zachraňuje! (25:26)

60
    Už jen devítka, kterou rozehraje Oravcová. (25:26)

60
    Oravcová trefila tyč, následuje ještě jedna rozehrávka! (25:26)

60
    Červená karta pro tým Sokol Písek (Hana Kvášová), za tvrdé zastavení domácího brejku. (25:26)
    60
    Ovšem Písek odpovídá po ráně Peškové! Plzeň má však ještě dostatek času. (25:26)

60
    Vyloučení v týmu Sokol Písek (Veronika Benešová). (25:25)
    60
    Eva Svobodová srovnává z levého křídla v poslední minutě na 25:25! Tohle je veliká stíhací jízda! (25:25)

60
    Mácalová chytá ránu ze spojky! (24:25)
    59
    Pavlína Kepková protančila hostující obranou a ranou pod břevno snižuje na rozdíl jediné branky! Do konce utkání však zbývá už pouze něco přes minutu. (24:25)

59
    Novotná zablokována, DHC vyráží do protiakce. (23:25)

59
    Signalizovaná pasivita Písku. (23:25)

58
    Střelu Oravcové vystihla hostující brankářka, která vyráží nad břevno! (23:25)

58
    Oddechový čas pro domácí. (23:25)

57
    Šmrhová osobně brání Kvášovou, Plzni se to nyní vyplatilo a získává míč. (23:25)