Žilina B – Pohronie | 3:1 (kon.) |
Brighton – Manchester City | 1:4 (kon.) | | | Burnley – Arsenal | 1:3 (kon.) | | | Crystal Palace – Bournemouth | 5:3 (kon.) |
Fulham – Newcastle | 0:4 (kon.) | | | Leicester – Chelsea | 0:0 (kon.) | | | Liverpool – Wolverhampton | 2:0 (kon.) |
Manchester United – Cardiff | 0:2 (kon.) | | | Southampton – Huddersfield Town | 1:1 (kon.) | | | Tottenham – Everton | 2:2 (kon.) |
Watford – West Ham | 1:4 (kon.) |
Bilbao – Vigo | 3:1 (kon.) | | | Atlético Madrid – Sevilla | 1:1 (kon.) | | | Barcelona – Getafe | 2:0 (kon.) |
Real Betis – Huesca | 2:1 (kon.) | | | Girona – Levante | 1:2 (kon.) | | | Leganés – Espanyol | 0:2 (kon.) |
Sociedad – Real Madrid | 3:1 (kon.) | | | Valencia – Alavés | 3:1 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Valladolid | 1:2 (kon.) |
Villarreal – Eibar | 1:0 (kon.) |
Frankfurt – Mainz | 0:2 (kon.) |
Turín – Sassuolo | 3:2 (kon.) | | | Frosinone – Udinese | 1:3 (kon.) | | | Sampdoria – Empoli | 1:2 (kon.) |
Spal – Neapol | 1:2 (kon.) | | | AS Rím – Juventus | 2:0 (kon.) |
Antverpy – Anderlecht | 1:1 (kon.) | | | Brugge – Genk | 3:2 (kon.) | | | Sint-Truiden – Eupen | 2:2 (kon.) |
Guimarães – Belenenses | 5:1 (kon.) | | | Chaves – Setúbal | 1:2 (kon.) | | | Nacional – Porto | 0:4 (kon.) |
Rio Ave – Benfica | 2:3 (kon.) |
S. Moskva – Ufa | 1:0 (kon.) | | | Zenit – CSKA Moskva | 3:1 (kon.) |
Rennes – Guingamp | 1:1 (kon.) | | | Lille – Bordeaux | 1:0 (kon.) | | | Marseille – Lyon | 0:3 (kon.) |
Táborsko – Pardubice | 3:3 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 1:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Prostějov | 0:0 (kon.) |
Hr. Králové – Ústí n. L. | 2:0 (kon.) |
Wolfsberger – St. Pölten | 4:0 (kon.) | | | Sturm Graz – Austria | 1:3 (kon.) | | | Salzburg – Linz | 2:1 (kon.) |
Amsterdam – Utrecht | 4:1 (kon.) | | | Alkmaar – Eindhoven | 1:0 (kon.) | | | Feyenoord – Den Haag | 0:2 (kon.) |
Groningen – Sittard | 3:0 (kon.) | | | Heerenveen – Breda | 2:1 (kon.) | | | Heracles – Excelsior | 4:5 (kon.) |
Arnhem – Graafschap | 6:1 (kon.) | | | Willem II – Emmen | 2:3 (kon.) | | | Zwolle – Venlo | 2:4 (kon.) |
Gliwice – Jagiellonia | 2:1 (kon.) | | | Légia Varšava – Pogoń | 1:1 (kon.) | | | Gdańsk – Zagłębie | 1:1 (kon.) |
Kayserispor – Kasımpaşa | 2:1 (kon.) | | | Konyaspor – Trabzonspor | 2:2 (kon.) | | | Başakşehir – Ankaragücü | 2:1 (kon.) |
Yeni Malatyaspor – BB Erzurumspor | 3:1 (kon.) |
Plzeň – Liberec | 4:3 (kon.) | | | Brno – Slovácko | 7:0 (kon.) |
Karviná – Jihlava | 2:5 (kon.) |
Slavia – Plzeň | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Teplice | 1:1 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Zlín | 3:2 (kon.) |
koniec
FC Hradec Králové
2:0
(2:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
87
|
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jiří Kateřiňák, přichází Dominik Soukeník.
|
|
69
|
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Daniel Richter, přichází Dominik Šup.
|
|
62
|
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Jiří Miskovič, přichází Michal Bílek.
|
|
55
|
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Fahrudin Durdević, přichází Milan Černý.
|
|
46
|
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jakub Šípek, přichází Filip Firbacher.
|
Góly:
14. Vlkanova, 20. Šípek
Rozhodca: Rejžek Pavel, Kotalík Petr, Pečenka Jiří
Diváci:
Karty: 75. Leibl (HKR) – 47. Matějka (UNL) 75. J. Peterka (UNL)
Nepremenená penalta:
FC Hradec Králové:
Vízek – Urma, Kateřiňák (87. Soukeník), Zorvan, Vlkanova (C) – Šípek (46. Firbacher), Durdević (55. M. Černý), Leibl, J. Pokorný – Finěk, Jukl.
Náhradníci: Ottmar – Soukeník, M. Černý, Firbacher, W. Da Silva, Mahr, Ptáček.
Tréner:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Lindr – Janso, Brak, Pimpara, D. Richter (69. Šup) – J. Peterka (C), D. Procházka, Miskovič (62. M. Bílek), Strada – R. Dvořák (46. Prošek), Matějka.
Náhradníci: Tvrdoň – Krátký, M. Bílek, Šimeček, Prošek, Šup, Valenta.
Tréner:
Náhradníci: Ottmar – Soukeník, M. Černý, Firbacher, W. Da Silva, Mahr, Ptáček.
Tréner:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Lindr – Janso, Brak, Pimpara, D. Richter (69. Šup) – J. Peterka (C), D. Procházka, Miskovič (62. M. Bílek), Strada – R. Dvořák (46. Prošek), Matějka.
Náhradníci: Tvrdoň – Krátký, M. Bílek, Šimeček, Prošek, Šup, Valenta.
Tréner:
Rozhodca: Rejžek Pavel, Kotalík Petr, Pečenka Jiří
Diváci:
Ondřej Novotný
@NovotOndra