Augsburg – Hertha 3:4 (kon.) | Dortmund – Düsseldorf 3:2 (kon.) | Hannover – Freiburg 3:0 (kon.)
Hoffenheim – Brémy 0:1 (kon.) | Leverkusen – Schalke 1:1 (kon.) | Norimberk – Mönchengladbach 0:4 (kon.)
Lipsko – Bayern 0:0 (kon.) | Stuttgart – Wolfsburg 3:0 (kon.)
Hannover 96
3:0 (1:0)
SC Freiburg
cz Sobota 11.05.2019, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Nemecká Bundesliga • 33. kolo

Je tu konec! Domácí berou všechny tři body po velmi dobrém výkonu! Skóre dnešního utkání otevřel již v 39. minutě Anton, když dokázal poslat míč hlavičkou za záda Schwolowa. Dvoubrankové vedení přišlo krátce po zahájení druhého poločasu, přesněji v 51. minutě. Tehdy skóroval hrotový útočník Bebou. Definitivní pojišťovací gól byl vstřelen děvět minut před koncem střídajícím hráčem Wallacem, jenž z velké vzdálenosti překonal bezmocného gólmana.

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (17:22:25)

90+1
    Konec zápasu. Rozhodčí se rozhodl nenastavit žádnou minutu navíc.

90
    Běží poslední minuta základní hrací části.

89
    Teď na to domácí málem doplatili! Míč Hannoveru pěkně vypíchl ve vápně Holer, jenž následně přihrával nabíhajícímu spoluhráči. Ten míč do prádné brány usměrnit nedokázal.

88
    Hannover s míčem stále na kopačkách.

87
    Domácí mužstvo se již nikam příliš nežene. Na trávníku je od třetího gólu vidět poměrně slabé nasazení.

86
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Edgar Prib, přichází Niclas Füllkrug.

85
    Nakonec míč vrací zpět do zadních řad a ukazují nám své přihrávky.

84
    Po zdržením na své polovině nyní Hannover startuje do dalšího ofenzivního tažení.

83
    I teď zůstavá domácím míč na kopačkách.
    82. WALACE - 3:0

82
    Hannover právě vstřelil branku!
    Nádherný gól! Když se k míči dostal nikým nehlídaný WALLACE, na nic nečekal a zkusil to z poměrně velké vzdálenosti. Brankář hostů byl na tuhle výstavní střelu krátký. Hannover se tak dostává již do tříbrankového vedení.

80
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Ihlas Bebou, přichází Miiko Albornoz.

79
    Prib rozběhl útok a následně zkoušel přihrávat na pravou stranu volnému spoluhráči. Nepodařilo se mu to ovšem díky pohotovému obránci, jenž pas zachytil.

78
    Rudý Hannover se prodírá k dalšímu útoku.

77
    Vypálit šajtlí vyzkoušel z hranice vápna Holer, bohužel pro něj jeho střela letěla příliš nad.

76
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Nils Petersen, přichází Lucas Höler.