Saint-Étienne – Montpellier 0:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:1 (0:0)
HSC Montpellier
cz Piatok 10.05.2019, 20:45 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Ligue 1 Uber Eats • 36. kolo
    90+7. Robert Berić nedokázal trefit téměř prázdnou branku

90+7
    Robert Berić mohl po přiťuknutí Chazrího vyrovnat, ale při střele do odkryté branky byl rozhozen bránícím Hiltonem. Následný rohový kop si hosté dokázali pohlídat.

90+1
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází William Saliba, přichází Lamine Ghezali.
    88. Berić v šanci před brankou Montpellier neuspěl

88
    Zničehonic se ocitl za obranu Robert Berić, všichni hráči očekávali odpískání ofsajdu, ale ten se nekonal. Berić lehkou hlavičkou ale Lecomteho nepřekonal.

86
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Paul Lasne.

77
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Mathías Suárez, přichází Junior Sambia.

76
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Mihailo Ristić.

72
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Yannis Salibur.

71
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Júsuf Aït Bennasser, přichází Valentin Vada.
    70. Laborde druhý zásah zatím nepřidal

70
    Laborde mohl přidat druhý zásah! Po fantastické přihrávce za obranu stačilo překonat Ruffiera, ale střelec zatím jediné dnešní branky nedokázal umístit míč do sítě.
    65. Gaëtan LABORDE - 0:1

65
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Montepllier se zničehonic dostává do vedení! Domácí hráči byli ještě zaskočení vyloučením Cabelly a nebyli připraveni na rychlou akci hostů. Na pravé straně se dokázal uvolnit Schirí, který našel na hranici vápna GAËTANA LABORDEHO a ten už napálil míč k tyči.
    64. Červená karta po 2. žluté

64
    Balon poskakoval v malém pokutovém území, ale Cabella ani Nordin ho nedokázali dotlačit až za brankovou čáru. Následně po dlouhém odkopu fauloval za žlutou kartu Rémy Cabella a protože už jednu kartu měl, tak musí opustit hrací plochu.

58
    Aby toho nebylo málo, tak je potrestán také Arnaud Nordin, který tentokrát nepřiměřeně tvrdě dohrál u rohového praporku Hiltona.

57
    Hlavní rozhodčí má nyní co dělat, aby udržel hráče v mezích. Žlutou kartu vidí za příliš mnoho řečí i brankář Lecomte.

56
    Za ironické tleskání k rozhodčímu vidí žlutou kartu také Iljás Schirí.
    55. Červená karta

55
    Nakonec se ale hlavní rozhodčí šel podívat na opakovaný záběr a Daniela Congrého vyloučil!

53
    Žlutou kartu vidí také Rémy Cabella, který dojel do Schirího podrážkou napřed.

45+1
    Ještě v samém závěru první půle vidí žlutou kartu Mathías Suárez.

44
    Prvním potrestaným hráčem zápasu je Florent Mollet. Útočník Montpellier se navezl do hlavičkujícího Chazrího.

Vít Schück

Góly: 65. Laborde (Schirí)

Karty:   53. Cabella (SET), 58. Nordin (SET) – 44. Mollet (MON), 45+1. Suárez (MON), 56. Schirí (MON), 57. Lecomte (MON)   64. Cabella (SET)   55. Congré (MON)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:18.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Saliba (90+1. Ghezali), Perrin (C), Polomat – M'Vila, Aït Bennasser (71. Vada) – Nordin (72. Salibur), Cabella, Chazrí – Berić.
    Náhradníci: Moulin – Kolodziejczak, Fofana, Vada, Gueye, Salibur, Ghezali.

HSC Montpellier: Lecomte – Mendes, Hilton (C), Congré – Suárez (77. Sambia), Schirí, Le Tallec, Oyongo – Laborde (86. Lasne), Mollet (76. Ristić), Delort.
    Náhradníci: Bertaud – Cozza, Sambia, Lasne, Ristić, Camara, Škuletić.

Rozhodca: Bastien – Haquette, Zakrani