Prešov – Šaľa 30:22 (kon.) | Poruba – Slavia 23:24 (kon.) | Most – Veselí n/M 32:26 (kon.)
Bánovce – Michalovce 18:40 (kon.) | DHC Plzeň – Olomouc 30:27 (kon.)
DHC Sokol Poruba
23:24 (14:10) Stav série: 0:2
DHC Slavia Praha
cz Sobota 04.05.2019, 17:00 • Sportovní hala Polanka nad Odrou • MOL liga žien • Semifinále ČR

60
    Jenže střela Poláškové osm sekund před koncem míří mimo, respektive vedle pravé tyče! Je rozhodnuto! (23:24)
    58
    Hosté v pasivitě a domácí toho využívají! Smetková srovnává na 23:23 z brejku! (23:23)

55
    Minarčíková dostala z pivota luxusní šanci na domácí straně, Hillebrandová ale dalším skvělým zákrokem podržela Pražanky! (22:23)
    55
    Poruba je totálně psychicky dole! Míšová z pivota dala 23. zásah svého týmu a Slavia je dobře rozjetá na postup! Domácí trenér bere oddechový čas. (22:23)

55
    Hillebrandová ale pět minut před koncem chytá střelu z levé spojky a Slavia může jít do klíčového vedení! (22:22)
    53
    Míšová z pivota srovnává a sedmibrankový náskok Poruby je pryč! (22:22)
    52
    Rozhodně to bude drama. Pokorná z levé spojky byla úspěšná a nyní je to jenom na Porubě, jak s tím naloží! (22:21)

52
    Minarčíková stáhla na zem hostující pivotku a dostává za tento zákrok dvě minuty. (22:20)

47
    Mohlo to být jenom o jeden, Jačková ale neproměnila svůj brejk! (22:20)
    51
    Chlupová z pravého křídla snižuje na dvougólový rozdíl! (22:20)
    50
    Pokorná další sedmičku proměňuje a hosté pomalu stahují náskok Poruby hned z úvodu půle. Je tu time pro domácí. (22:19)

48
    Krebsová se zaskvěla dalším zákrokem proti střele jedné z hostujících hráček. Ta samá gólmanka se ale pak naprosto skvěle vyznamenala proti brejku Pokorné, která jej neproměnila, trefila totiž přímo nohu gólmanky! (22:18)
    47
    Konečná z pravé spojky dostala míč do pivota, kde se sama uvolnila a podél stojné nohy proměnila nabídnutou šanci. (22:18)
    47
    Míšová však nachází rychlou odpověď na pivotu. (21:18)
    46
    Poláškové to ale dnes velmi dobře pálí a tvrdá střela z kroku je přesný zásah do slávistického sešivaného srdce. (21:17)
    46
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
    (20:17)
    44
    Andrýsková ale zase uklidňuje domácí přesným zásahem do vinglu. (20:16)
    44
    Pokorná to vzala zase na sebe a snižuje jenom na tři branky! Pražanky se dokázaly skvěle vrátit z nepříjemného stavu mínus sedmi. (19:16)
    41
    Střídání gólmanek na sedmičku nepomohlo. Pokorná si poradila i tak a snižuje na čtyřgólový rozdíl! (19:14)
    41
    Smetková dala dva rusáky za sebou a zcela bez problémů překonala Serafimovou! (19:14)
    40
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Fryčáková). (18:14)

40
    Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková). (18:13)

38
    Když už se mohou slávistky trochu přiblížit, tak nepromění šanci, jako nyní Pokorná z levé spojky. Na druhé straně se to pak muselo hasit faulem za dvě minuty. (18:13)
    37
    Míšová přidává gól v krátkém časovém sledu, tentokrát to bylo z pivota. (18:13)
    36
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová). (18:12)
    35
    Jako v posteli byla nyní hostující obrana, která nejevila zájem o dorážku Michalíkové. Ta měla okolo sebe hned tři hráčky v černém, přesto se prosadila a překonala hostující gólmanku! (18:11)
    34
    Galušková z pravého křídla propálila Krebsovou na přední tyči a jedná se pro slávistickou hráčku o první zásah v zápase. (17:11)
    33
    Další technická chyba Slavie a Minarčíková z brejku již navyšuje na sedm branek! Tohle začíná zavánět debaklem a hostující trenér bere time. (17:10)
    33
    Serafimová sice výborně zasáhla proti střele ze spojky, dorážka od Smetková ale byla přesná a je to o šest branek! (16:10)
    32
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Barbora Mýlková). (15:10)

32
    Proti Večeřové na pivotu luxusně zasáhla Krebsová! (14:10)
    30
    Desortová tři sekundy před koncem proskočila na levé spojce a domácí mají do druhé půle čtyři branky náskoku! (14:10)
    30
    Vendula Fryčáková z pravé strany překonala bezmocnou Krebsovou. (13:10)
    28
    ...což je živná půda pro brejk Poruby, který přesně zakončila Smetková! (13:9)
    26
    Polášková kličkou na střed zmátla obránce a překonala gólmanku střelou k levé tyči. (12:9)
    25
    Polášková se štěstím prostřelila Serafimovou v brance Pražanek a domácí odskakují na dvě branky. (11:9)

25
    Mýlková uvolnila Michalíkovou, která si došla pro sedmimetrový hod. Navíc ostrý faul z boku značí dvě minuty pro Svobodovou. (10:9)
    22
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková). (10:9)
    21
    Slavia se ale drží stále ve hře, opět to byla Tereza Fryčáková a její zásah z křídla. (9:9)
    21
    Smetková ukázala skvělou střeleckou ruku a z pravého křídla okolo pasu překonala Serafimovou. (9:8)
    20
    Tereza Fryčáková se na pivotu utrhla a přesně zakončila do protipohybu Krebsové. (8:8)
    19
    Mýlková se také zapsala do listiny střelkyň, z pravé spojky propálila hostující gólmanku! (8:7)
    19
    Tereza Fryčáková z pravého křídla zajistila sedmý gól Slavie a opět se jede od nuly. (7:7)
    16
    Desortová si počkala na pohyb gólmanky a z devíti metrů vyslala přesně do protipohybu míč. (7:6)

16
    Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná). (6:6)
    15
    Chlupová měla mnoho prostoru na levém křídle a spojkový úhel využila k přesnému zakončení – 6:6! (6:6)

14
    Vendula Fryčáková si seběhla na pivota a střílela, Krebsová ale opět výborně zasáhla! To platilo i na druhé straně, kde se zaskvěla Mateja Serafimová! (6:5)
    13
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Vendula Fryčáková). (6:5)
    13
    Andrýsková trpělivě čekala na možnost střely, která přišla a přešla dokonce až v gól! (6:4)
    12
    Jačková to vzala na sebe na středu a přesnou střelou opět dostává hosty na dostřel. (5:4)

11
    Krebsová skvěle vystoupila proti střele Pokorné a připisuje si důležitý zákrok! (5:3)
    11
    Polášková se ale rychle do hry vrátila a na konci 10. minuty opět zajišťuje odskok Slavii na dvě branky! (5:3)

10
    Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová). (4:3)
    10
    Fryčáková proskočila na pravé spojce a přidává třetí gól svého týmu. (4:3)
    8
    Polášková spolehlivě proměnila další sedmu a Poruba vede o dvě branky. Rozhodně mají domácí lepší vstup do zápasu. (4:2)

7
    Tvrdá obrana od hostujících hráček nese dvě žluté karty v 15 sekundách. Jedna pro Jačkovou, druhá pro Pokornou. (3:2)

6
    Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Martina Tulipánová). (3:2)
    5
    Pokorná však vzápětí velice rychle snížila na rozdíl jedné branky. (3:2)
    5
    Desortová ale rychlým návratem do útoku během střídání dostala balon na šesti metrech a propálila hostující gólmanku! (3:1)
    4
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková). (2:1)
    3
    Technická chyba Slavie vepředu dala šanci Konečné, která se z pivota nemýlila (2:0)
    3
    Polášková sedmičku proměnila a po třech minutách hry tu máme první gól zápasu! (1:0)