Sereď – Michalovce | 2:2 (kon.) | | | Podbrezová – Zlaté Moravce | 0:1 (kon.) | | | Senica – Trnava | 2:0 (kon.) |
Trenčín – Nitra | 1:4 (kon.) |
Dubnica – Lipany | 2:1 (kon.) | | | Bardejov – Prešov | 3:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Skalica | 1:3 (kon.) |
Inter Bratislava – Žilina B | 1:1 (kon.) | | | Šamorín – KFC Komárno | 2:2 (kon.) |
Bournemouth – Tottenham | 1:0 (kon.) | | | West Ham – Southampton | 3:0 (kon.) | | | Wolverhampton – Fulham | 1:0 (kon.) |
Cardiff – Crystal Palace | 2:3 (kon.) | | | Newcastle – Liverpool | 2:3 (kon.) |
Levante – Rayo Vallecano | 4:1 (kon.) | | | Espanyol – Atlético Madrid | 3:0 (kon.) | | | Alavés – Sociedad | 0:1 (kon.) |
Vigo – Barcelona | 2:0 (kon.) |
Bayern – Hannover | 3:1 (kon.) | | | Hertha – Stuttgart | 3:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Hoffenheim | 2:2 (kon.) |
Wolfsburg – Norimberk | 2:0 (kon.) | | | Brémy – Dortmund | 2:2 (kon.) |
Chievo – Spal | 0:4 (kon.) | | | Udinese – Inter | 0:0 (kon.) |
Charleroi – Sint-Truiden | 2:0 (kon.) | | | Eupen – Oostende | 3:2 (kon.) | | | Cercle Bruggy – St.Gilloise | 2:3 (kon.) |
Kortrijk – Waasland-Beveren | 2:1 (kon.) | | | Beerschot – Westerlo | 3:2 (kon.) |
Feirense – Chaves | 4:4 (kon.) | | | Marítimo – Braga | 1:0 (kon.) | | | Benfica – Portimonense | 5:1 (kon.) |
Porto – Aves | 4:0 (kon.) |
FC Ural – S. Moskva | 0:1 (kon.) | | | Groznyj – Zenit | 1:1 (kon.) | | | Arsenal Tula – Lok. Moskva | 2:0 (kon.) |
Paríž – Nice | 1:1 (kon.) | | | Bordeaux – Angers | 0:1 (kon.) | | | Guingamp – Caen | 0:0 (kon.) |
Remeš – Nîmes | 0:3 (kon.) |
Pardubice – Znojmo | 3:1 (kon.) | | | Chrudim – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Sokolov – Brno | 0:2 (kon.) |
Admira Wacker Mödling – Rapid Viedeň | 3:4 (kon.) | | | Wacker – Hartberg | 1:0 (kon.) | | | Mattersburg – Rheindorf Altach | 0:0 (kon.) |
Korona – Miedź | 0:0 (kon.) | | | Lech Poznań – Zagłębie | 1:1 (kon.) | | | Légia Varšava – Gliwice | 0:1 (kon.) |
Hamburger – Ingolstadt | 0:3 (kon.) | | | Bochum – Magdeburg | 4:2 (kon.) | | | Heidenheim – Sandhausen | 2:3 (kon.) |
Ankaragücü – Rizespor | 2:2 (kon.) | | | BB Erzurumspor – Bursaspor | 2:0 (kon.) | | | Kasımpaşa – Fenerbahce | 1:3 (kon.) |
Bohemians – Sigma Olomouc | 1:0 (kon.) |
Sparta Praha – Ostrava | 3:0 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 0:0 (kon.) |
koniec
FK Achmat Groznyj
1:1
(0:0)
Zenit Petrohrad
79
|
Střídání v týmu Achmat Groznyj: Mbengue je střídán, dnes toho naběhal dost, na hřiště už běží Balaj.
|
|
78
|
Střídání v týmu Zenit Petrohrad: Pro dnešek má odpracováno Ozdojev, nahrazuje ho Zabolotnyj.
|
|
62
|
Střídání v týmu Achamt Groznyj: Zraněný Ravanelli je střídán, na jeho místo sprintuje Roši.
|
|
57
|
Střídání v týmu Zenit Petrohrad: Odchází Noboa, na trávník už spěchá Hernani.
|
|
36
|
Střídání v týmu Zenit Petrohrad: Je to opravdu tak, zraněný Smolnikov odchází a nahrazuje ho Aňukov.
|
Góly:
55. Silva Lima (Ravanelli) – 87. Driussi (A. Zabolotnyj)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 8:12.
Rozhodca: A. Matyunin – D. Safyan, T. Kalugin (všichni Rus)
Diváci:
Karty: 74. Ucijev (GRZ)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 8:12.
FK Achmat Groznyj:
Gorodov – Ucijev (C), Semjonov, Nižić, Plijev, Mohammadí – Ravanelli (62. Roši), Ivanov, Švec, Silva Lima – Mbengue (79. Balaj).
Náhradníci: Gudijev – Musalov, Rodolfo, Roši, Szymański, Bernard Beriša, Mitrišev, Ch. Kadyrov, Balaj, Sadulajev.
Tréner:
Zenit Petrohrad: Luňov – Smolnikov (36. Aňukov), Ivanović (C), Rakyckyj, Žirkov – Ozdojev (78. A. Zabolotnyj), Noboa (57. Hernani) – Šatov, Barrios, Driussi – Azmún.
Náhradníci: Goylo, M. Keržakov – Nabiullin, Mammana, Aňukov, Neto, Le Musajev, Rigoni, Mak, Kranevitter, Hernani, A. Zabolotnyj.
Tréner:
Náhradníci: Gudijev – Musalov, Rodolfo, Roši, Szymański, Bernard Beriša, Mitrišev, Ch. Kadyrov, Balaj, Sadulajev.
Tréner:
Zenit Petrohrad: Luňov – Smolnikov (36. Aňukov), Ivanović (C), Rakyckyj, Žirkov – Ozdojev (78. A. Zabolotnyj), Noboa (57. Hernani) – Šatov, Barrios, Driussi – Azmún.
Náhradníci: Goylo, M. Keržakov – Nabiullin, Mammana, Aňukov, Neto, Le Musajev, Rigoni, Mak, Kranevitter, Hernani, A. Zabolotnyj.
Tréner:
Rozhodca: A. Matyunin – D. Safyan, T. Kalugin (všichni Rus)
Diváci:
David Kubík