Admira Wacker Mödling – Hartberg 2:1 (kon.) | Rheindorf Altach – Rapid Viedeň 2:2 (kon.) | Mattersburg – Wacker 3:1 (kon.)
SC Rheindorf Altach
2:2 (0:0)
Rapid Viedeň
cz Sobota 20.04.2019, 17:00 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakúska Bundesliga • O udržanie

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:59:53)

Těžko říci, co se honí v hlavách domácích... Altach dlouho vedl, od 79. minuty dokonce o dva góly... aby nakonec kvůli dvěma inkasovaným gólům v 89. minutě a ve třetí nastavené minutě o vítězství přišel. Dlouho v útoku neškodní hosté se vzchopili a fantastickým závěrem vybojovali alespoň bod a udrželi neporazitelnost ve skupině.

90+5

90+4
    Autové vhazování Rapidu, z pravé strany, u půlící čáry.
    90+3. Andrija PAVLOVIĆ - 2:2

90+3
    Rapid právě vstřelil branku!
    Tak to je tvrdý direkt pro Altach! Ten byl velmi blízko nečekaného vítězství nad favorizovaným Rapidem, jenže díky dvěma gólům v samém závěru o tři body přijde! Nyní se totiž hlavou, po centru z pravé strany, prosazuje uvnitř vápna Altachu ANDRIJA PAVLOVIĆ, který tak srovnává na 2:2.

90+1
    Rapid znovu útočí, Deni Alar se snažil dostat ke střele uvnitř vápna Altachu, což se mu ale nepodařilo.
    89. Thomas MURG - 2:1

89
    Tak že by ještě komplikace z pohledu domácích? THOMAS MURG si nyní naběhl z levé strany do vápna, uspěl v duelu s bránícím Meilingerem a z téže strany překonal nekompromisně Kobrase v domácí brance.

88
    Manfred Fischer (Rheindorf Altach) faulován, to se samozřejmě domácím hodí, provinil se Marvin Potzmann.

87
    Altach se nikam dopředu nežene, domácí vyčkávají na své polovině.

86
    Mert Muldur (Rapid) se rozeběhl po pravém křídle, dostal se na polovinu soupeře, pak nahrál na levou stranu, odkud zamířil do vápna nepřesný centr.

85
    Rapid na polovině Altachu, jako dnes již poněkolikáté, ani jednou z toho ale gól zatím nebyl.

83
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Philipp Schobesberger, přichází Deni Alar.

82
    V poslední zhruba desetiminutovce to již hosté budou mít hodně těžké, navíc Rapidu se dnes v útočné fázi vůbec nedaří.

81
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Christian Gebauer, přichází Emir Karić.
    79. Marco MEILINGER - 2:0

79
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Rapid dostává od domácích lekci z produktivity... po chybě v rozehrávce se k míči dostali domácí, a MARCO MEILINGER, byť trochu se štěstím, překonal z pravé strany gólmana Rapidu.

79
    A znovu to bylo jedno velké nic... centr na bližší tyč, kde míč odhlavičkovává bránící hráč.

78
    Rapidu nelze upřít snahu, ale to je zatím, v podání hostů, všechno. Uvidíme, co hosté vymyslí nyní, kdy získali rohový kop z pravé strany.

77
    Rapid s míčem na polovině Altachu.

75
    Je před námi poslední čtvrthodina poměrně nezáživného utkání, v němž zatím Rapid překvapivě prohrává v Altachu 0:1.

72
    Ani tento roh není pro domácí nijak nebezpečný, Thomas Murg poslal míč na prvního bránícího hráče..

71
    Další roh pro Rapid, Thomas Murg rozehraje z levé strany.

70
    Zraněným by měl být Philipp Netzer (Rheindorf Altach), který nyní v doprovodu lékařů míří za postranní čáru.

68
    Jeden z domácích hráčů musí být ošetřován.

66
    Ne, minimálně v této chvíli se hosté branky a vyrovnání nedočkají, míč končí v autu.

65
    Rohový kop pro Rapid, dočkají se hosté vyrovnání?

64
    Martin Kobras (Rheindorf Altach) si jde v poklidu pro míč, nespěchá, poté bude moci rozehrát od své branky.

62
    Mezitím musí Martin Kobras (Rheindorf Altach) řešit přímý kop domácích.

61
    Rapid je v útočné fázi hodně bezzubý, alespoň zatím, uvidíme, co s mužstvem udělá dvojí střídání.

60
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Christoph Knasmüllner, přichází Manuel Thurnwald.

60
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Aliou Badji, přichází Andrija Pavlović.

59
    Stefan Schwab (Rapid) neudržel míč na hrací ploše, hrát tak mohou domácí.

58
    Autové vhazování Rapidu, z levé strany, na polovině soupeře.

56
    Žlutou kartu dostává Maximilian Hofmann (SK Rapid Vídeň).

55
    Ale hosté se stihli vrátit na svou polovinu a zastavit rodící se protiútok Altachu.

54
    Rapid propadá ve středu hřiště, domácí se ženou dopředu.
    52. Mërgim BERISHA - 1:0

52
    No vida, tak domácí zaskočili Rapid prvním gólem! Střelu Meilingera ještě Richard Strebinger (Rapid) vyrazil, ale pouze před MËRGIMA BERISHU, který se pohotově zorientoval a poslal míč do branky.

50
    Stefan Schwab (Rapid) to zkusil z pravé strany, uvnitř vápna, ale branku přestřelil.

49
    Míč se dostal před branku Altachu, kde ale zaúřadoval jeden z obránců.

48
    Hosté vybojovali roh, který rozehrají z levé strany.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:02.

První poločas nabídl zajímavý fotbal, v němž měli velkou převahu hosté. V podstatě to bylo zatím pouze na jednu branku, Altach je hodně pod tlakem a má velký problém s tím, dostat se přes půlící čáru.

45+3

45+2
    Dejan Ljubičić (Rapid) faulován v souboji s domácím Berishou, na vlastní polovině.

45
    Nastavují se tři minuty.

44
    Od Richarda Strebingera (Rapid) začíná další akce hostů.

42
    Hosté znovu u pokutového území Altachu, který se v podstatě většinu času pouze brání.

41
    Philipp Schobesberger (Rapid) ztrácí na levém křídle míč, hrají domácí, ti se však míče zbavují velmi rychle špatným odkopem.

40
    Poslední pětiminutovka první půle, stav stále bezbrankový, dočkáme se ještě do poločasové přestávky nějakého gólu?

38
    Žlutou kartu dostává Christopher Dibon (SK Rapid Vídeň).

36
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Andreas Lienhart, přichází Simon Piesinger.

36
    Andreas Lienhart (Rheindorf Altach) na trávníku, po jednom ze soubojů.

35
    Mërgim Berisha (Rheindorf Altach) si připisuje zajímavou střelu, která ale zamířila vedle branky Rapidu.

33
    Maximilian Hofmann (Rapid) velice dobře zasáhl ve vlastním vápně, po zajímavém pasu soupeře z levé strany.

32
    Altach s míčem na polovině Rapidu.

31
    Je za námi první, bezbranková, půl hodina a v posledních minutách se zdá, že se domácím přece jenom podařilo vyrovnat hru.

30
    Marco Meilinger (Rheindorf Altach) rozehrál z levé strany rohový kop, ve vápně se dostal do zakončení Philipp Netzer, který ale branku Rapidu minul.

29
    Rohový kop pro Altach, dokáží domácí poprvé ohrozit branku Rapidu?

28
    Ale Altach je zatím hodně marný... domácí rozehráli volný kop tak, že z toho byla útočná akce Rapidu...

27
    Útočným faulem končí akce Rapidu, domácí získávají klid na rozehrávku.

26
    Tentokrát to hosté zkouší středem, ale ani nyní nejsou úspěšní.

24
    Rapid postupuje dopředu po pravé straně, centr ale končí u bránícího Netzera.

22
    Snad vůbec poprvé vidíme nějakou povedenou útočnou akci domácích, i když povedenou v uvozovkách, domácí zvládli odcentrovat, to bylo z jejich strany všechno.

21
    Autové vhazování domácích, z levé strany, na vlastní polovině.

20
    Je za námi první dvacetiminutovka zatím bezbrankového utkání, v němž má více ze hry vídeňský Rapid, který ale gól vstřelit ještě nedokázal.

18
    Žlutou kartu dostává Emanuel Schreiner (SC Rheindorf Altach).

17
    Odkop od branky Altachu, domácí stále drží bezbrankové skóre, proti lépe hrajícímu Rapidu.

15
    Rapid se znovu dostává na polovinu Altachu, domácí soupeře vytlačili na stranu, je z toho aut.

13
    Neúspěšným centrem z pravé strany končí akce domácích.

11
    Christian Gebauer (Rheindorf Altach) fauluje v souboji o míč, na polovině soupeře, míč pro Rapid.

10
    Další autové vhazování hostů na polovině Altachu, tentokrát z levé strany.

9
    Míč končí v autu, hosté budou vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.

7
    Odkopem od branky Altachu začíná další akce domácích, která opět vzápětí končí ztrátou míče.

6
    Hosté opět s míčem na polovině Altachu, který je od úvodních minut pod tlakem.

5
    Rapid je sice v úvodu o něco aktivnější, ale hostující tým sráží poměrně velké množství chyb, jako nyní, kdy hosté špatně odcentrovali z levé strany.

4
    Hosté vybojovali autové vhazování z pravé strany, na polovině Altachu.

3
    Martin Kobras (Rheindorf Altach) vykopává od své branky, míč končí na polovině Rapidu, domácí ho ale získali na své kopačky.

2
    Rapid s míčem na polovině soupeře, špatnou přihrávkou ale hosté ztrácí míč, ten končí v autu.

1

SC Rheindorf Altach: Kobras – Lienhart, Zech, Netzer, Schreiner – Meilinger, Oum Gouet, Zwischenbrugger, Fischer – Gebauer, M. Berisha.
    Náhradníci: Lukse – Karić, Dobras, Gubari, Piesinger, Nutz, Luckeneder.

SK Rapid Vídeň: Strebinger – Muldur, Dibon, M. Hofmann, Potzmann – Ljubičić, Schwab – Murg, Knasmüllner, Schobesberger – Badji.
    Náhradníci: Knoflach – Pavlović, Sonnleitner, Auer, Alar, Thurnwald, Grahovać.

Rozhodčí: Drachta – Kühr, Schüttengruber.

Rakouská Bundesliga se rozdělila na dvě skupiny – skupina o titul a na skupinu o udržení. Právě v této skupině jsou oba tyto týmy, překvapivě i slavný Rapid Vídeň, který patří dlouhodobě k nejúspěšnějším rakouským klubům vůbec. Nicméně z minulosti se žít nedá – Rapid letos bojuje pouze o udržení a vzhledem k tomu, že vede tabulku s již pětibodovým náskokem před druhým Mattersburgem a jedenáctibodovým náskokem před aktuálně sestupujícím Innsbruckem, nedá se o sestupu ani hovořit. Altach je zatím na třetím místě se ziskem šestnácti bodů a s náskokem čtyř bodů před posledním Innsbruckem.

Vítejte u online přenosu fotbalového utkání rakouské Bundesligy, v němž SC RHEINDORF ALTACH přivítá na svém stadionu SK RAPID VÍDEŇ.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.