Žilina – Sereď | 1:2 (kon.) | | | Michalovce – Dunajská Streda | 0:2 (kon.) | | | Trnava – Senica | 0:1 (kon.) |
Podbrezová – Trenčín | 0:0 (kon.) | | | Nitra – Zlaté Moravce | 2:2 (kon.) |
Lipany – Žilina B | 0:2 (kon.) | | | Prešov – Pohronie | 0:1 (kon.) | | | Dubnica – L. Mikuláš | 3:2 (kon.) |
Manchester City – Tottenham | 1:0 (kon.) | | | Bournemouth – Fulham | 0:1 (kon.) | | | Huddersfield Town – Watford | 1:2 (kon.) |
West Ham – Leicester | 2:2 (kon.) | | | Wolverhampton – Brighton | 0:0 (kon.) | | | Newcastle – Southampton | 3:1 (kon.) |
Vigo – Girona | 2:1 (kon.) | | | Eibar – Atlético Madrid | 0:1 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Huesca | 0:0 (kon.) |
Barcelona – Sociedad | 2:1 (kon.) |
Augsburg – Stuttgart | 6:0 (kon.) | | | Bayern – Brémy | 1:0 (kon.) | | | Leverkusen – Norimberk | 2:0 (kon.) |
Mainz – Düsseldorf | 3:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Lipsko | 1:2 (kon.) | | | Schalke – Hoffenheim | 2:5 (kon.) |
Parma – AC Miláno | 1:1 (kon.) | | | Bologna – Sampdoria | 3:0 (kon.) | | | Cagliari – Frosinone | 1:0 (kon.) |
Empoli – Spal | 2:4 (kon.) | | | CFC Janov – Turín | 0:1 (kon.) | | | Lazio – Chievo | 1:2 (kon.) |
Udinese – Sassuolo | 1:1 (kon.) | | | Juventus – Fiorentina | 2:1 (kon.) | | | Inter – AS Rím | 1:1 (kon.) |
St.Gilloise – Waregem | 2:2 (kon.) | | | Westerlo – Oostende | 0:0 (kon.) | | | Cercle Bruggy – Kortrijk | 1:2 (kon.) |
Eupen – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) |
Moreirense – Chaves | 0:1 (kon.) | | | Belenenses – Rio Ave | 1:3 (kon.) | | | Feirense – Braga | 0:2 (kon.) |
Porto – Santa Clara | 1:0 (kon.) |
Ufa – Arsenal Tula | 1:2 (kon.) | | | Orenburg – Rostov | 3:0 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – Samara | 1:0 (kon.) |
Lok. Moskva – CSKA Moskva | 1:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Zenit | 2:3 (kon.) |
Guingamp – Marseille | 1:3 (kon.) | | | Nice – Caen | 0:1 (kon.) | | | Nîmes – Bordeaux | 2:1 (kon.) |
Štrasburg – Montpellier | 1:3 (kon.) |
Sokolov – Vlašim | 2:0 (kon.) | | | Pardubice – Prostějov | 2:1 (kon.) |
Admira Wacker Mödling – Hartberg | 2:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Rapid Viedeň | 2:2 (kon.) | | | Mattersburg – Wacker | 3:1 (kon.) |
Emmen – Utrecht | 2:0 (kon.) | | | Groningen – Amsterdam | 0:1 (kon.) | | | Arnhem – Zwolle | 4:1 (kon.) |
Feyenoord – Alkmaar | 2:1 (kon.) | | | Venlo – Graafschap | 4:1 (kon.) |
Gdańsk – Gliwice | 0:2 (kon.) | | | Zagłębie – Pogoń | 2:3 (kon.) | | | Jagiellonia – Lech Poznań | 3:3 (kon.) |
Légia Varšava – Kraków | 1:0 (kon.) |
Hamburger – Aue | 1:1 (kon.) | | | Kiel – Paderborn | 1:2 (kon.) | | | Duisburg – Sandhausen | 2:2 (kon.) |
Fürth – Union Berlín | 1:1 (kon.) |
Trabzonspor – Yeni Malatyaspor | 2:1 (kon.) | | | Akhisarspor – Antalyaspor | 1:2 (kon.) | | | Galatasaray – Kayserispor | 3:1 (kon.) |
Göztepe – BB Erzurumspor | 0:1 (kon.) |
Liberec – Bohemians | 3:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Plzeň | 2:0 (kon.) |
Jihlava – Zlín | 0:2 (kon.) |
koniec
Huddersfield Town
1:2
(0:1)
Watford FC
90+2
|
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Will Hughes, přichází Marc Navarro.
|
|
83
|
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Nathaniel Chalobah.
|
|
81
|
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Isaac Mbenza, přichází Chris Löwe.
|
|
72
|
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Andre Gray, přichází Isaac Success.
|
|
65
|
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Karlan Grant.
|
|
41
|
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Jonathan Hogg, přichází Matty Daly.
|
Góly:
90+3. Grant (Löwe) – 5. Deulofeu, 80. Deulofeu
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:9.
Rozhodca: East – Kirkup, Eaton
Diváci:
Karty: 19. Hogg (HUD), 24. Bacuna (HUD) – 17. Capoue (WAT), 90+1. Doucouré (WAT)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:9.
Huddersfield Town:
Lössl – Smith, Schindler (C), T. Kongolo, Durm – Hogg (41. Daly), Bacuna, Mooy – Kachunga, Mounié (65. Grant), Mbenza (81. Löwe).
Náhradníci: Coleman – Pritchard, Grant, Hadergjonaj, Stankovič, Löwe, Daly.
Tréner:
Watford FC: Foster – Femenía, Mariappa (C), Cathcart, Masina – Doucouré, Capoue – Hughes (90+2. Navarro), Sema – Deulofeu (83. N. Chalobah), A. Gray (72. Success).
Náhradníci: Gomes – Navarro, Britos, Success, N. Chalobah, Kabasele, Janmaat.
Tréner:
Náhradníci: Coleman – Pritchard, Grant, Hadergjonaj, Stankovič, Löwe, Daly.
Tréner:
Watford FC: Foster – Femenía, Mariappa (C), Cathcart, Masina – Doucouré, Capoue – Hughes (90+2. Navarro), Sema – Deulofeu (83. N. Chalobah), A. Gray (72. Success).
Náhradníci: Gomes – Navarro, Britos, Success, N. Chalobah, Kabasele, Janmaat.
Tréner:
Rozhodca: East – Kirkup, Eaton
Diváci:
Radim Sochor
@RadimSochor