Sokolov – Vlašim 2:0 (kon.) | Pardubice – Prostějov 2:1 (kon.)
FK Pardubice
2:1 (0:0)
1. SK Prostějov
cz Sobota 20.04.2019, 10:15 • Stadion Pod Vinicí, Pardubice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 24. kolo

63
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Vyrovnané skóre ale nevydrželo ani minutu! ADAM FOUSEK napřáhl ke střele v pokutovém území a zavěsil přímo k pravé tyči!

62
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Domácí sice byli v posledních minutách aktivnější, i tak ale hosté vyrovnávají! Po zmíněném volném přímém kopu dostal přihrávku do úniku DAVID PÍCHAL. Ten přesprintoval Martina Šejvla a poradil si i s brankářem, 1:1!

52
    Domácí se dostávají do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil ADAM FOUSEK, který bezpečně překonal brankáře!