Dunajská Streda – Žilina | 1:0 (kon.) | | | Sereď – Ružomberok | 0:1 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Podbrezová | 2:1 (kon.) |
Trenčín – Senica | 2:3 (kon.) | | | Trnava – Nitra | 1:1 (kon.) |
Lipany – Lok. Košice | 0:1 (kon.) | | | Prešov – Šamorín | 2:0 (kon.) | | | B. Bystrica – Inter Bratislava | 1:1 (kon.) |
Dubnica – Pohronie | 2:0 (kon.) | | | Bardejov – L. Mikuláš | 1:1 (kon.) |
Dukla Praha – Slavia | 1:5 (kon.) |
Bournemouth – Burnley | 1:3 (kon.) | | | Huddersfield Town – Leicester | 1:4 (kon.) | | | Newcastle – Crystal Palace | 0:1 (kon.) |
Girona – Espanyol | 1:2 (kon.) | | | Real Madrid – Eibar | 2:1 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Valencia | 2:0 (kon.) |
Barcelona – Atlético Madrid | 2:0 (kon.) |
Hertha – Düsseldorf | 1:2 (kon.) | | | Leverkusen – Lipsko | 2:4 (kon.) | | | Schalke – Frankfurt | 1:2 (kon.) |
Stuttgart – Norimberk | 1:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Hannover | 3:1 (kon.) | | | Bayern – Dortmund | 5:0 (kon.) |
Parma – Turín | 0:0 (kon.) | | | Juventus – AC Miláno | 2:1 (kon.) | | | Sampdoria – AS Rím | 0:1 (kon.) |
Oostende – Beerschot | 2:1 (kon.) | | | Westerlo – Sint-Truiden | 2:2 (kon.) | | | St.Gilloise – Waasland-Beveren | 5:1 (kon.) |
Mouscron – Cercle Brugge | 2:3 (kon.) | | | Genk – Gent | 2:1 (kon.) |
Belenenses – Santa Clara | 1:1 (kon.) | | | Nacional – Aves | 0:0 (kon.) | | | Guimarães – Chaves | 4:0 (kon.) |
Moreirense – Braga | 1:0 (kon.) |
Machačkala – FK Dinamo Moskva | 1:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Samara | 1:0 (kon.) | | | S. Moskva – CSKA Moskva | 0:2 (kon.) |
Lyon – Dijon | 1:3 (kon.) | | | Amiens – Saint-Étienne | 2:2 (kon.) | | | Angers – Rennes | 3:3 (kon.) |
Guingamp – Monaco | 1:1 (kon.) | | | Nîmes – Caen | 2:0 (kon.) |
Chrudim – Táborsko | 2:1 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 1:1 (kon.) | | | Prostějov – Znojmo | 5:1 (kon.) |
Wacker – Rapid Viedeň | 0:2 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Rheindorf Altach | 1:1 (kon.) | | | Mattersburg – Hartberg | 3:0 (kon.) |
Willem II – Amsterdam | 1:4 (kon.) | | | Den Haag – Utrecht | 5:0 (kon.) | | | Groningen – Excelsior | 1:0 (kon.) |
Graafschap – Alkmaar | 1:1 (kon.) | | | Heracles – Breda | 1:0 (kon.) |
Manchester City – Brighton | 1:0 (kon.) |
Hearts – Hibernian | 1:2 (kon.) |
Jagiellonia – Zagłębie S. | 2:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Gliwice | 2:2 (kon.) | | | Gdańsk – Lech Poznań | 1:0 (kon.) |
Kiel – St. Pauli | 2:1 (kon.) | | | Duisburg – Ingolstadt | 2:4 (kon.) | | | Sandhausen – Paderborn | 1:1 (kon.) |
Sivasspor – Kayserispor | 1:3 (kon.) | | | Alanyaspor – Bursaspor | 1:0 (kon.) | | | Galatasaray – Yeni Malatyaspor | 3:0 (kon.) |
koniec
FC ViOn Zlaté Moravce
2:1
(0:0)
FK Železiarne Podbrezová
89
|
Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Tomče Grozdanovski, prichádza Oliver Práznovský.
|
|
80
|
Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Jozef Špyrka, prichádza Victor Olatunji.
|
|
76
|
Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Marek Kristián Bartoš, prichádza René Paraj.
|
|
66
|
Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Branislav Ľupták, prichádza Karol Karlík.
|
|
59
|
Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Peter Orávik, prichádza Krešimir Kelez.
|
Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.
Góly:
70. Ďubek (pen.), 72. Válovčan (Čögley) – 64. Mojžiš
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 64. Kwin Kwin (ZMO), 74. Ďubek (ZMO), 86. Grozdanovski (ZMO) – 19. Więzik (POD), 27. Leško (POD), 69. Mojžiš (POD), 74. Kiwior (POD), 76. Špyrka (POD), 90+3. Hlohovský (POD)
Nepremenená penalta:
FC ViOn Zlaté Moravce:
Chovan – Čögley, Kwin Kwin, Asanović, Brašeň – Orávik (59. Kelez), Ľupták (66. Karlík), Grozdanovski (89. Práznovský), Válovčan – Ďubek – Dočekal.
Náhradníci: Krnáč – Tkáč, Duga, Chren, Práznovský, Kelez, Karlík.
Tréner:
FK Železiarne Podbrezová: Vantruba – Obročník, Oravec, Kiwior, Mojžiš – Viazanko (C), Bartoš (76. Paraj) – Leško, Špyrka (80. Olatunji), Hlohovský – Więzik.
Náhradníci: Ludha – Paraj, Pavúk, Podstavek, Halgoš, Olatunji.
Tréner:
Náhradníci: Krnáč – Tkáč, Duga, Chren, Práznovský, Kelez, Karlík.
Tréner:
FK Železiarne Podbrezová: Vantruba – Obročník, Oravec, Kiwior, Mojžiš – Viazanko (C), Bartoš (76. Paraj) – Leško, Špyrka (80. Olatunji), Hlohovský – Więzik.
Náhradníci: Ludha – Paraj, Pavúk, Podstavek, Halgoš, Olatunji.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Matej Kubove
@Matej Kubove