Florida – Washington 5:3 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 4:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 1:2 (kon.)
Ottawa – Tampa Bay 2:5 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.) | Chicago – Winnipeg 3:4 (po pr.)
Vegas – Edmonton 3:1 (kon.) | LA Kings – Calgary 2:7 (kon.)
New Jersey Devils
4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
New York Rangers
cz Utorok 02.04.2019, 01:08 • Prudential Center, Newark • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:48:42)

3. Filip Chytil (NYR) 1+0

Souboj mezi New Jersey a New Yorkem je u konce. Po třech výhrách Rangers ve vzájemných zápasech, se podařilo domácím Devils konečně negativní bilanci s divizním rivalem alespoň trochu napravit. New Jersey rozhodl o svém vítězství až v 56. minutě, kdy gól na 3:2 vstřelil Connor Carrick, pro něhož to byl teprve druhý gól v sezoně.

59:32
    Závěr zápasů se navíc odehrává v obranném pásmu Rangers, kteří už ani nedostávají šanci s výsledkem něco udělat. Naopak ve velké šanci byl Noesen, jeho teč ale Lundqvist zachytil.
    58:51 Joey ANDERSON - 4:2

58:51
    Devils právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Po tyčce, kterou trefil Agostino, se hostujícímu obránci nepodařilo dosáhnout na odražený puk a pustil do zakončení JOEYHO ANDERSONA, který využil prázdné branky. Asistence: Kenny Agostino, Travis Zajac.

58:47
    Agostino trefil z vlastní poloviny tyč hostující branky!

58:27
    Lundqvist zůstává na střídačce, Rangers hrají v šesti!

58:27
    Oddechový čas pro hosty.

58:27
    Zakázané uvolnění Devils.

58:03
    Skjei nedokázal padající vysoký oblouček do vlastního pásma odpálit a k puku se dostal Wood, který se zároveň prosmýkl za obranu, ale v souboji s Lundqvistem se mu nepodařilo po kličce do bekhendu hostujícího gólmana překonat. Parádní zákrok Lundqvista.

57:36
    Pokus o rychlý přechod Devils do útoku končí zakázaným uvolněním.

56:56
    Na drué straně ledu zkusil štěstí Lettieri, ale Blackwood se překonat nenechal.

56:08
    Devils se rychle vřítili znovu do útoku, Rooney z ostrého úhlu ale neměl moc šancí, jak Lundqvista překonat.
    55:50 Connor CARRICK - 3:2

55:50
    Přeci jen Devils těží ze své aktivity v posledních minutách. Na modré čáře zabránil ztrátě puku Stafford, jenž po přebruslení do levého kruhu našel na středu volného CONNORA CARRICKA. Jeho střela z mezikruží propadla Lundqvistovi pod rukou do branky. Asistence: Drew Stafford, Michael McLeod.

55:05
    Naopak do velmi dobré šance se domácí dostali pět minut před koncem. Přihrávka před brankoviště sice prošla, ale Coleman, tísněný obrancem, nakonec svůj bekhend poslal do betonu Lundqvista.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 4. Wood (C. Carrick, Müller), 15. Zajac (Severson, Hischier), 56. C. Carrick (Stafford, M. McLeod), 59. J. Anderson (Agostino, Zajac) – 19. B. Howden (C. Brickley, Pionk), 37. Chytil (Lettieri, DeAngelo)

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – Severson, A. Greene (C), Santini, Butcher, C. Carrick, Müller – Coleman, Hischier (A), Agostino – J. Anderson, Zajac (A), Wood – M. McLeod, Zacha, Stafford – Bastian, Rooney, Noesen.
    New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Shattenkirk, Skjei, DeAngelo, M. Staal (A), Pionk, Claesson – Lemieux, Zibanejad (A), Kreider (A) – Vesey, Chytil, Namestnikov – R. Strome, B. Howden, C. Brickley – Lettieri, L. Andersson, Nieves.

Rozhodca: O'Halloran, Syvret – Alphonso, Gawryletz

Diváci: 14776