Ružomberok – Žilina | 1:1 (kon.) | | | Nitra – Trenčín | 2:2 (kon.) | | | Michalovce – Sereď | 2:0 (kon.) |
Trnava – Zlaté Moravce | 0:1 (kon.) | | | Senica – Podbrezová | 0:0 (kon.) |
L. Mikuláš – Lipany | 3:2 (kon.) | | | Šamorín – B. Bystrica | 1:1 (kon.) | | | KFC Komárno – Prešov | 2:0 (kon.) |
Inter Bratislava – Dubnica | 1:2 (kon.) |
Opava – Dukla Praha | 2:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta Praha | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Sigma Olomouc | 0:2 (kon.) |
Teplice – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 1:1 (kon.) |
Fulham – Manchester City | 0:2 (kon.) | | | Brighton – Southampton | 0:1 (kon.) | | | Burnley – Wolverhampton | 2:0 (kon.) |
Crystal Palace – Huddersfield Town | 2:0 (kon.) | | | Leicester – Bournemouth | 2:0 (kon.) | | | Manchester United – Watford | 2:1 (kon.) |
West Ham – Everton | 0:2 (kon.) |
Getafe – Leganés | 0:2 (kon.) | | | Barcelona – Espanyol | 2:0 (kon.) | | | Vigo – Villarreal | 3:2 (kon.) |
Alavés – Atlético Madrid | 0:4 (kon.) |
Brémy – Mainz | 3:1 (kon.) | | | Dortmund – Wolfsburg | 2:0 (kon.) | | | Düsseldorf – Mönchengladbach | 3:1 (kon.) |
Freiburg – Bayern | 1:1 (kon.) | | | Norimberk – Augsburg | 3:0 (kon.) | | | Lipsko – Hertha | 5:0 (kon.) |
Udinese – CFC Janov | 2:0 (kon.) | | | Juventus – Empoli | 1:0 (kon.) | | | Sampdoria – AC Miláno | 1:0 (kon.) |
Kortrijk – Mouscron | 3:1 (kon.) | | | Oostende – Eupen | 1:2 (kon.) | | | St.Gilloise – Cercle Bruggy | 3:1 (kon.) |
Waregem – Waasland-Beveren | 0:0 (kon.) | | | Genk – Anderlecht | 3:0 (kon.) |
Braga – Porto | 2:3 (kon.) | | | Chaves – Lisabon | 1:3 (kon.) | | | Santa Clara – Guimarães | 1:0 (kon.) |
Benfica – Tondela | 1:0 (kon.) |
Jenisej – Kazaň | 1:1 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – Lok. Moskva | 0:1 (kon.) | | | Groznyj – S. Moskva | 1:3 (kon.) |
Rostov – FC Ural | 2:1 (kon.) |
Marseille – Angers | 2:2 (kon.) |
Sokolov – Chrudim | 0:1 (kon.) | | | Pardubice – Vlašim | 0:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – Mattersburg | 2:1 (kon.) | | | Hartberg – Wacker | 0:2 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Admira Wacker Mödling | 3:0 (kon.) |
Den Haag – Arnhem | 3:3 (kon.) | | | Willem II – Sittard | 3:2 (kon.) | | | Graafschap – Heracles | 1:2 (kon.) |
Alkmaar – Groningen | 1:0 (kon.) | | | Heerenveen – Excelsior | 1:0 (kon.) |
Miedź – Zagłębie S. | 0:2 (kon.) | | | Arka – Śląsk | 0:2 (kon.) | | | Korona – Lech Poznań | 0:0 (kon.) |
Bochum – Hamburger | 0:0 (kon.) | | | Union Berlín – Paderborn | 1:3 (kon.) | | | Darmstadt – Regensburg | 1:1 (kon.) |
Derby – Rotherham | 6:1 (kon.) | | | Middlesbrough – Norwich | 0:1 (kon.) |
Štrasburg – Guingamp | 0:0 (4:1 po pen.) |
koniec
BV De Graafschap
1:2
(1:0)
Heracles Almelo
87
|
Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Brandley Kuwas, přichází Silvester van der Water.
|
|
83
|
Střídání v týmu BV De Graafschap: ze hřiště odchází Leeroy Owusu, přichází Frank Olijve.
|
|
75
|
Střídání v týmu BV De Graafschap: ze hřiště odchází Javier Vet, přichází Nabil Bahoui.
|
|
74
|
Střídání v týmu BV De Graafschap: ze hřiště odchází Furdjel Narsingh, přichází Daryl van Mieghem.
|
|
61
|
Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Wout Droste, přichází Tim Breukers.
|
|
46
|
Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Yoëll van Nieff, přichází Joey Konings.
|
Góly:
16. Benschop – 66. Kuwas, 70. L. Duarte
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 20:11.
Rozhodca: Dennis Higler – Joost van Zuinen, Johan Balder
Diváci:
Karty: 56. Straalman (GRA), 86. El Jebli (GRA) – 62. Van den Buijs (HRC), 89. Peterson (HRC)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 20:11.
BV De Graafschap:
N. Bertrams – Owusu (83. Olijve), Straalman (C), van de Pavert, Tutuarima – Matusiwa, El Jebli, Vet (75. Bahoui) – F. Narsingh (74. van Mieghem), Benschop, Burgzorg.
Náhradníci: Rondeel, van den Dam – Ligeon, Olijve, E. Bakker, Nijland, van Mieghem, Nieuwpoort, Bahoui, Klaasen, Nieuwpoort.
Tréner:
Heracles Almelo: Blaswich – Droste (61. Breukers), Rossmann, Van den Buijs, van Hintum – M. Osman, van Nieff (46. Konings) – Kuwas (87. van der Water), L. Duarte, Peterson – Dalmau.
Náhradníci: Brouwer, Bucker – Sama, Knoester, van der Water, Merkel, Czyborra, Breukers, Konings.
Tréner:
Náhradníci: Rondeel, van den Dam – Ligeon, Olijve, E. Bakker, Nijland, van Mieghem, Nieuwpoort, Bahoui, Klaasen, Nieuwpoort.
Tréner:
Heracles Almelo: Blaswich – Droste (61. Breukers), Rossmann, Van den Buijs, van Hintum – M. Osman, van Nieff (46. Konings) – Kuwas (87. van der Water), L. Duarte, Peterson – Dalmau.
Náhradníci: Brouwer, Bucker – Sama, Knoester, van der Water, Merkel, Czyborra, Breukers, Konings.
Tréner:
Rozhodca: Dennis Higler – Joost van Zuinen, Johan Balder
Diváci:
Jáchym Tůma