Turecko – Moldavsko 4:0 (kon.) | Kosovo – Bulharsko 1:1 (kon.) | Čierna Hora – Anglicko 1:5 (kon.)
Luxembursko – Ukrajina 1:2 (kon.) | Portugalsko – Srbsko 1:1 (kon.) | Andorra – Albánsko 0:3 (kon.)
Francúzsko – Island 4:0 (kon.)
Luxembursko
1:2 (1:1)
Ukrajina
cz Pondelok 25.03.2019, 20:45 • Stade Josy Barthel, Luxembourg • Kvalifikácia ME • Skupina B

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:45:23)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:7. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:15.

Fotbal je občas velice nespravedlivý, ale to Ukrajince momentálně nezajímá, jelikož ti se radují z výhry 2:1 na půdě Lucemburska.
    První půl hodina hry nic velkého nepřinesla, ale ve 34. minutě poslal domácí nečekaně do vedení Turpel. Ovšem ve 40. minutě srovnal na 1:1 Cygankov. Následně se Ukrajina snažila otočit utkání, ale v prvním poločase už branka nepadla.
    Ve druhé půli byla hra opět velice vyrovnaná a domácí možná byli v zakončení o něco nebezpečnějším týmem. Když už se zdálo, že domácí uhájí velice cenný bod tak si vstřelil v 90+3. minutě vlastní branku Rodrigues. Lucembursko dnes bylo více, než vyrovnaným soupeřem a alespoň bod si za svůj skvělý výkon určitě zasloužilo.

90+5

90+4
    Domácí se ještě snažili rychle něco vymyslet, ale dopustili se jen faulu.
    90+3. Gerson RODRIGUES - 1:2

90+3
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    Tak tohle je neskutečné, jelikož hosté dávají z poslední šance zápasu gól! Centr ze standardní situace z pravé strany byl skvěle kopnutý a odhlavičkovat se ho snažil GERSON RODRIGUES, ovšem ten zamířil pouze a přesně k pravé tyči své vlastní branky!

90+2
    Carlson poslal soupeře k zemi a uviděl žlutou kartu. Hosté navíc mají volný kop z pravé strany a tohle je dobrá šance v poslední minutě nastavení.

90+2
    Ukrajina má jednu z posledních možností něco udělat s výsledkem, jelikož získala autové vhazování.

90+1
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Olivier Thill, přichází Mario Mutsch.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Posléze se hosté navíc dopustili faulu.

89
    Viktor Cygankov se skvěle dostal po pravé straně do vápna, ale tam se hosté nedostali do zakončení.

88
    Ukrajinský útočník se ocitl v ofsajdovém postavení a u balónu tak je opět Lucembursko.

87
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Olexandr Karavajev, přichází Vitalij Bujalskij.

87
    Olivier Thill se dostal po levé straně přes obránce, ale na dalšího hráče už nevystačil, ovšem vybojoval alespoň rohový kop.

86
    Anthony Moris si poradil se střelou hostujícího hráče z dálky a drží naděje na senzační, ale zasloužený bod.

85
    Nyní je to ale už opět Ukrajina, která se snaží něco vymyslet a následně získala autové vhazování na pravé straně.

83
    Domácí se ovšem rovněž snaží v dnešním zápase jako outsider zvítězit, ale neprocpali míč do šestnáctky z levé strany.