Wales – Slovensko sk 1:0 (kon.) | Kazachstan – Rusko 0:4 (kon.) | Maďarsko – Chorvátsko 2:1 (kon.)
Izrael – Rakúsko 4:2 (kon.) | San Maríno – Škótsko 0:2 (kon.) | Holandsko – Nemecko 2:3 (kon.)
Sev. Írsko – Bielorusko 2:1 (kon.) | Poľsko – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Slovinsko – S. Macedónsko 1:1 (kon.)
Cyprus – Belgicko 0:2 (kon.)
Holandsko
2:3 (0:2)
Nemecko
Nedeľa 24.03.2019, 20:45 • Johan Cruyff Arena, Amsterdam • Kvalifikácia ME • Skupina C

Do druhého polčasu perfektne vstúpili futbalisti Holandska, ktorí dokázali v krátkom čase dvakrát skórovať. Najprv v 48. minúte znížil de Ligt a na 2:2 vyrovnával v 63. minúte Depay. Potom sme veľa vzruchu na ihrisku nevideli. Nemcov však k víťazstvu priviedol v 90. minúte Schulz, ktorý rozhodol o troch bodoch pre Nemecko.

Ďakujeme za pozornosť. (22:37:19)

90+2

90+2
    Rozhodcovia nadstavujú už len dve minúty. Loptu majú na kopačkách Holanďania a uvidíme, či ešte založia nejaký útok.

90+1
    Striedanie v tíme Holandsko: z ihriska odchádza Marten de Roon, prichádza Luuk de Jong.

90
    Nemecko dalo gól!
    Nemecko predsa len ešte našlo spasiteľa. Reus perfektne prihrával z ľavej strany NICOVI SCHULZOVI, ktorý si našiel priestor vo vápne a strelou k ľavej žrdi prekonal Cillessena.

89
    Nemci sú s loptou na útočnej polovici a snažia sa čosi v útoku vymyslieť.

88
    Striedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Serge Gnabry, prichádza Marco Reus.

87
    Demfries ostal uvoľnený na pravej strane. Posielal loptu smerom na De Jonga, ktorý už napokon nezasiahol.

86
    Holandsko zahrávalo rohový kop. Loptu letiacu k bližšej žrdi si bezpečne Nemci postrážili.

85
    De Ligt si nedal vo vlastnom pokutovom území pozor na Sergeho Gnabryho, ktorý dokázal aj vypáliť. Namieril to len priamo do Cillessena.

84
    Prihrávka z kopačky Daleyho Blinda skončila priamo na rukách brankára Neuera, ktorý bude rozohrávať.

83
    Memphis Depay sa šikovne uvoľnil na útočnej polovici a pokračoval na os ihriska. Prihral Wijnaldumovi, ktorý to však napálil iba do protihráčov.

82
    Frenkie de Jong odstavil od lopty Kroosa a Nemecko zahrávalo štandardku. Priamou strelou to skúsil práve faulovaný Toni Kroos, ale namieril vedľa pravej žrde.

81
    Neuer nakopával dopredu na Gündogana, ktorý sa uvoľňoval v stredovom kruhu. Nemci chcú pokračovať vpredu.

80
    Depayovi sa v prieniku trojice hráčov rozbehol dopredu Wijnaldum. Jeho však stíhal Süle a okamžite k prihrávke pribehol aj brankár Neuer.

79
    Gündogan posunul loptu na útočnú polovicu a Nemci sa snažia v týchto priestoroch čosi vymyslieť.

78
    Holandskí hráči rozohrávali rohový kop. Lopta smerovala k Van Dijkovi, ale ten sa presadiť nevedel.

77
    Dlhú nakopávanú loptu z kopačky Schulza si našiel brankár Cillessen, ktorý ju vracia späť do hry cez obrancov.