Lipany – Poprad | 2:1 (kon.) | | | Prešov – Žilina B | 0:0 (kon.) | | | B. Bystrica – KFC Komárno | 2:2 (kon.) |
Dubnica – Šamorín | 1:1 (kon.) | | | Bardejov – Pohronie | 1:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Trebišov | 0:2 (kon.) |
Gruzínsko – Švajčiarsko | 0:2 (kon.) | | | Gibraltar – Írsko | 0:1 (kon.) | | | Malta – Faerské ostrovy | 2:1 (kon.) |
Švédsko – Rumunsko | 2:1 (kon.) | | | Španielsko – Nórsko | 2:1 (kon.) | | | Bosna – Arménsko | 2:1 (kon.) |
Taliansko – Fínsko | 2:0 (kon.) | | | Lichtenštajnsko – Grécko | 0:2 (kon.) |
Izrael – Poľsko | 1:0 (kon.) |
Česko – Sev. Írsko | 2:0 (kon.) |
Albánsko – Turecko | 1:2 (kon.) |
Brazília – Panama | 1:1 (kon.) |
koniec
Izrael
1:0
(0:0)
Poľsko
Sledujte tisíce prenosov na TV Tipsport a získajte bonus až 4 000 €!
|
||
90+5
|
Koniec zápasu.
(18:53:07)
|
|
90+3
|
Izrael dal gól! Gól strelil KARZEV.
|
|
81
|
Striedanie v tíme Poľsko: z ihriska odchádza Klupś, prichádza Michalski.
|
|
76
|
Striedanie v tíme Poľsko: z ihriska odchádza Praszelik, prichádza Bargiel.
|
|
75
|
Striedanie v tíme Izrael: z ihriska odchádza Abada, prichádza Levy.
|
|
72
|
Žltú kartu dostáva Klupś (Poľsko).
|
|
67
|
Striedanie v tíme Izrael: z ihriska odchádza Masarwa, prichádza Arad.
|
|
61
|
Striedanie v tíme Poľsko: z ihriska odchádza Sobol, prichádza Liszka.
|
|
59
|
Žltú kartu dostáva Praszelik (Poľsko).
|
|
46
|
Začal sa druhý polčas.
|
|
45+2
|
Prvý polčas sa skončil.
|
|
32
|
Žltú kartu dostáva Karzev (Izrael).
|
|
1
|
Stretnutie sa práve začalo.
|
|
|
||
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.
|
Góly:
90+3. Karzev
Rozhodca:
Sędzia główny: Peter Kralović (Słowacja)
Asystenci: Milan Strbo (Słowacja), Aurelien Berthomieu (Francja)
Sędzia techniczny: Delajod Willy (Francja)
Diváci:
Karty: 32. Karzev (ISR) – 59. Praszelik (POL), 72. Klupś (POL)
Nepremenená penalta:
Izrael:
Daniel – Jaber, Strosberg, Blorian, Cohen – Karzev (C), Kanaan (75. Levi), Elmkies – Abada (75. Levy), Masarwa (67. Arad), Mahluf
Náhradníci:
Nir On – Sade, Levi, Levy, Edri, Hofmeister, Itzhak, Arad
Tréner:
Poľsko:
Miszta – Tabiś, Nawrocki, Kiwior (C), Pięczek – Kubica – Klupś (81. Michalski), Praszelik (76. Bargiel), Żurawski, Żukowski – Sobol (61. Liszka)
Náhradníci:
Sokół – Mosakowski, Liszka, Bargiel, Michalski, Piątkowski, Poręba
Tréner:
Daniel – Jaber, Strosberg, Blorian, Cohen – Karzev (C), Kanaan (75. Levi), Elmkies – Abada (75. Levy), Masarwa (67. Arad), Mahluf
Náhradníci:
Nir On – Sade, Levi, Levy, Edri, Hofmeister, Itzhak, Arad
Tréner:
Poľsko:
Miszta – Tabiś, Nawrocki, Kiwior (C), Pięczek – Kubica – Klupś (81. Michalski), Praszelik (76. Bargiel), Żurawski, Żukowski – Sobol (61. Liszka)
Náhradníci:
Sokół – Mosakowski, Liszka, Bargiel, Michalski, Piątkowski, Poręba
Tréner:
Rozhodca:
Sędzia główny: Peter Kralović (Słowacja)
Asystenci: Milan Strbo (Słowacja), Aurelien Berthomieu (Francja)
Sędzia techniczny: Delajod Willy (Francja)
Diváci: