Lipany – Poprad 2:1 (kon.) | Prešov – Žilina B 0:0 (kon.) | B. Bystrica – KFC Komárno 2:2 (kon.)
Dubnica – Šamorín 1:1 (kon.) | Bardejov – Pohronie 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Trebišov 0:2 (kon.)
FK Dubnica
1:1 (0:1)
FC ŠTK 1914 Šamorín
Sobota 23.03.2019, 15:00 • Mestský športový areál Dubnica nad Váhom • MONACObet liga • 20. kolo

Tabuľkoví súperi sa rozchádzajú po remíze 1:1. Výrazne to nepomôže ani jednému z nich. (17:13:47)

90+2

90+2
    Domáci sa previnili faulom a musia sa rýchlo sústrediť na obranu. Pred nami posledné sekundy.

90+1
    Pri jednom z posledných útokov domáca Dubnica.

90
    Nadstavujú sa dve minúty.

88
    Teraz to ale nevychádza ani jednému z mužstiev. Hra je rozháraná, jeden bodík môže mať v závere sezóny cenu zlata.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 390 divákov.

86
    Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Kyle Knotek, prichádza Jakub Čunta.

86
    Zisk lopty v strede poľa, domáci futbalisti sa z obrannej fázy prehupli do útočnej.

85
    Trvalo to príliš krátko, pri lopte už Dubničania.

84
    Hosťujúci hráč získal loptu v stredovom kruhu a ihneď zakladá akciu cez os ihriska.

82
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Martin Janco, prichádza Roman Častulín.

82
    Už asi tretia štandardka z pravého krídla za posledných dvadsať minút pre Považanov.

81
    Desať minút do konca, všetko je stále otvorené. Prípadný tretí gól bude s veľkou pravdepodobnosťou rozhodujúci.

79
    Dubnica tlačí na svojho súpera, ktorý už stráca aj v štatistike držaní lopty.

78
    Sme svedkami množstva striel na bránu hostí, domáci ale zakaždým v posledných okamihoch mierili vedľa, respektíve nad.