Petrohrad – Belchatow 3:1 (kon.) | Perugia – Chaumont 3:0 (kon.)
25 21 25 25
PGE Skra Belchatow
1
22 25 20 20
cz Streda 20.03.2019, 17:30 • Sibur Arena ST. PETERSBURG • Liga majstrov • Štvrťfinále

JE KONEC! Domácí sice odrazili útok hostů. Poté však o sebe zakopli dva jejich hráči. K míči tak musel spěchat ten Cherviakov a měl to na dlouhou ruku. 11:15 !

Je tu matchpoint! Camejo měl nabito na levé straně, slitování na bloku ale neměl Wlazly a hosté mají 4 matchbally.

A situace se opakuje! Szalpuk sice útočil z těžké pozice, míč od bloku domácích jde jen do autu! 10:13

25:20
    Je to tady! Hosté sice třikrát útočili, domácí ale tlaku odolali a Pankov ukončil i čtvrtý set!

24:20
    Grozer tentokrát svou smečí posílá míč do autu. Domácí si ještě pro jistotu berou Challenge . Ta je úspěšná, domácí mají setbol.

21:17
    Domácí se po smeči Szalpuka do sítě dostávají do trháku a mají blízkok ke zlatému setu.

18:15
    Tohle je aut! Hosté útočili po levé straně, smeč ale končí daleko v autu.

25:20
    Camejo, smeč, vytlučený blok a domácí vítězí ve třetí sadě! Nicméně pro hosty se nic nemění, pokud následující set vyhrají, postupují do čtvrtfinále. Pokud ne, hraje se ještě zlatý set!

23:18
    Camejo opět vytlouká hostující bod a domácí již v tomto setu zřejmě nikdo nezastaví.

21:18
    Hostům teď pomohlo video, rozhodčí sice hlásili aut. Míč se ovšem otřel o lajnu a Belchatow ještě v tomto setu žije.

21:17
    Domácí vedou již o čtyři body po úžasném podání Grozera. Ten jej namířil do pravého rohu Belchatowa a s tím hosté nemohli nic dělat.

16:12
    Tentokrát smečuje Klos, dle mě byl míč do autu tečován, uvidíme jestli má video stejný názor. Rozhodčí se u videa radí opravdu dlouho a nakonec bod přiznávají domácím !

21:25
    Cherviakov podal velice slabě, Wlazly tak mohl napravit předchozí chybu na servisu a s přispěním "prasátka" se to i daří. Belchatow získává druhou sadu a k postupu do semifinále jim stačí vyhrát alespoň jednu z následujících.

18:23
    A je tu další skvělé podání Kochanowskiho! Hosté mají laciný bod.

13:17
    Hostující Wlazly zaservíroval skvěle a domácí Zelenkov neměl šanci zareagovat. Hosté jsou v trháku!

25:22
    Katič však posílá míč daleko do autu a první set získává Petrohrad!

22:21
    Dobrá práce Katiče na síti. Jeho technické zakončení domácí blok namířil jen do autu a je to o jediný bod!

17:15
    Výměna, kdy oba týmy předvedly skvělé defenzivní zákroky! Nakonec byl úspěšný hostující Ebadipour a hosté snižují na rozdíl dvou bodů!