Obrovský slalom žien, 1. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noel (FRA) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 5. etapa | Víťaz: Jakob Fuglsang (Astana Pro Team) (kon.) |
Lety HS240, Vikersund | Vítěz: D. Prevc (SLO) (kon.) |
Hromadný štart žien, 12,5 km, Östersund | Víťazka: Dorothea Wiererová (ITA) (kon.) | | | Hromadný štart muži, 15 km, Östersund | Vítěz: D. Windisch (ITA) (kon.) |
Ženy 10 km voľne, Falun | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km voľne, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | (zruš.) | | | Beh 15 km, Schonach | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Finále SP - obrovský slalom žien, 2. kolo, Soldeu
Víťaz: M. Shiffrinová (USA)
(2. A. Robinsonová (NZL), 3. P. Vlhová (SVK))
Lukáš Rastislav Ovšonka
Konečné poradie
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2:23,17
2. Alice Robinsonová (NZL) +0,30
3. Petra Vlhová (SVK) +0,41
4. Tessa Worleyová (FRA) +1,21
5. Viktoria Rebensburgová (GER) +2,03
6. Wendy Holdenerová (SUI) +2,34
7. Eva-Maria Bremová (AUT) +2,82
8. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,89
9. Sara Hectorová (SWE) +3,04
10. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +3,34
11. Bernadette Schildová (AUT) +3,37
12. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,64
13. Ricarda Haaserová (AUT) +3,94
14. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +4,03
15. Kristin Lysdahlová (NOR) +4,12
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +4,96
Poradie po prvom kole
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:09,74
2. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,59
3. Alice Robinsonová (NZL) +0,84
4. Petra Vlhová (SVK) +0,97
5. Tessa Worleyová (FRA) +1,23
6. Federica Brignoneová +1,25
7. Wendy Holdenerová (SUI) +1,39
8. Eva-Maria Bremová (AUT) +1,99
9. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,20
10. Sara Hectorová (SWE) +2,25
11. Meta Hrovatová (SLO) +2,28
12. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,75
13. Bernadette Schildová (AUT) +2,93
14. Katharina Truppeová (AUT) +2,94
15. Katharina Liensbergerová (AUT) +3,02
16. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,24
17. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +3,27
18. Coralie Frasse Sombetová (FRA) +3,30
19. Ricarda Haaserová (AUT) +3,44
Frida Hansdotterová (SWE) DNF
Marta Bassinová (ITA) DNF
Štartová listina druhého kola
1. Ricarda Haaserová (AUT)
2. Coralie Frasse Sombetová (FRA)
3. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
4. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
5. Katharina Liensbergerová (AUT)
6. Katharina Truppeová (AUT)
7. Bernadette Schildová (AUT)
8. Kristin Lysdahlová (NOR)
9. Meta Hrovatová (SLO)
10. Sara Hectorová (SWE)
11. Mina Fürst Holtmanová (NOR)
12. Evva-Maria Bremová (AUT)
13. Wendy Holdenerová (SUI)
14. Federica Brignoneová (ITA)
15. Tessa Worleyová (FRA)
16. Petra Vlhová (SVK)
17. Alice Robinsonová (NZL)
18. Viktoria Rebensburgová (GER)
19. Mikaela Shiffrinová (USA)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2:23,17
2. Alice Robinsonová (NZL) +0,30
3. Petra Vlhová (SVK) +0,41
4. Tessa Worleyová (FRA) +1,21
5. Viktoria Rebensburgová (GER) +2,03
6. Wendy Holdenerová (SUI) +2,34
7. Eva-Maria Bremová (AUT) +2,82
8. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,89
9. Sara Hectorová (SWE) +3,04
10. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +3,34
11. Bernadette Schildová (AUT) +3,37
12. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,64
13. Ricarda Haaserová (AUT) +3,94
14. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +4,03
15. Kristin Lysdahlová (NOR) +4,12
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +4,96
Poradie po prvom kole
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:09,74
2. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,59
3. Alice Robinsonová (NZL) +0,84
4. Petra Vlhová (SVK) +0,97
5. Tessa Worleyová (FRA) +1,23
6. Federica Brignoneová +1,25
7. Wendy Holdenerová (SUI) +1,39
8. Eva-Maria Bremová (AUT) +1,99
9. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,20
10. Sara Hectorová (SWE) +2,25
11. Meta Hrovatová (SLO) +2,28
12. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,75
13. Bernadette Schildová (AUT) +2,93
14. Katharina Truppeová (AUT) +2,94
15. Katharina Liensbergerová (AUT) +3,02
16. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,24
17. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +3,27
18. Coralie Frasse Sombetová (FRA) +3,30
19. Ricarda Haaserová (AUT) +3,44
Frida Hansdotterová (SWE) DNF
Marta Bassinová (ITA) DNF
Štartová listina druhého kola
1. Ricarda Haaserová (AUT)
2. Coralie Frasse Sombetová (FRA)
3. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
4. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
5. Katharina Liensbergerová (AUT)
6. Katharina Truppeová (AUT)
7. Bernadette Schildová (AUT)
8. Kristin Lysdahlová (NOR)
9. Meta Hrovatová (SLO)
10. Sara Hectorová (SWE)
11. Mina Fürst Holtmanová (NOR)
12. Evva-Maria Bremová (AUT)
13. Wendy Holdenerová (SUI)
14. Federica Brignoneová (ITA)
15. Tessa Worleyová (FRA)
16. Petra Vlhová (SVK)
17. Alice Robinsonová (NZL)
18. Viktoria Rebensburgová (GER)
19. Mikaela Shiffrinová (USA)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2:23,17
2. Alice Robinsonová (NZL) +0,30
3. Petra Vlhová (SVK) +0,41
4. Tessa Worleyová (FRA) +1,21
5. Viktoria Rebensburgová (GER) +2,03
6. Wendy Holdenerová (SUI) +2,34
7. Eva-Maria Bremová (AUT) +2,82
8. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,89
9. Sara Hectorová (SWE) +3,04
10. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +3,34
11. Bernadette Schildová (AUT) +3,37
12. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,64
13. Ricarda Haaserová (AUT) +3,94
14. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +4,03
15. Kristin Lysdahlová (NOR) +4,12
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +4,96 (12:52:13)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:09,74
2. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,59
3. Alice Robinsonová (NZL) +0,84
4. Petra Vlhová (SVK) +0,97
5. Tessa Worleyová (FRA) +1,23
6. Federica Brignoneová +1,25
7. Wendy Holdenerová (SUI) +1,39
8. Eva-Maria Bremová (AUT) +1,99
9. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,20
10. Sara Hectorová (SWE) +2,25
11. Meta Hrovatová (SLO) +2,28
12. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,75
13. Bernadette Schildová (AUT) +2,93
14. Katharina Truppeová (AUT) +2,94
15. Katharina Liensbergerová (AUT) +3,02
16. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,24
17. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +3,27
18. Coralie Frasse Sombetová (FRA) +3,30
19. Ricarda Haaserová (AUT) +3,44
Frida Hansdotterová (SWE) DNF
Marta Bassinová (ITA) DNF