Obrovský slalom žien, 1. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noel (FRA) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 5. etapa | Víťaz: Jakob Fuglsang (Astana Pro Team) (kon.) |
Lety HS240, Vikersund | Vítěz: D. Prevc (SLO) (kon.) |
Hromadný štart žien, 12,5 km, Östersund | Víťazka: Dorothea Wiererová (ITA) (kon.) | | | Hromadný štart muži, 15 km, Östersund | Vítěz: D. Windisch (ITA) (kon.) |
Ženy 10 km voľne, Falun | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km voľne, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | (zruš.) | | | Beh 15 km, Schonach | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
zrušené
SP - skoky HS106, Schonach
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Szczepan Kupczak (POL)
2. Maxime Laheurte (FRA)
3. Samuel Costa (ITA)
4. Hideaki Nagai (JPN)
5. Francois Braud (FRA)
6. Antoine Gerard (FRA)
7. Einar Luraas Oftebro (NOR)
8. Go Jamamoto (JPN)
9. Eero Hirvonen (FIN)
10. Alessandro Pittin (ITA)
11. Terence Weber (GER)
12. Jošito Watabe (JPN)
13. Wilhelm Denifl (AUT)
14. Espen Andersen (NOR)
15. Jan Schmid (NOR)
16. Bernhard Gruber (AUT)
17. Lukas Klapfer (AUT)
18. Lukas Greiderer (AUT)
19. Magnus Krog (NOR)
20. Martin Fritz (AUT)
21. Ilkka Herola (FIN)
22. Manuel Faisst (GER)
23. Espen Bjørnstad (NOR)
24. Fabian Riessle (GER)
25. Jörgen Graabak (NOR)
26. Johannes Rydzek (GER)
27. Vincenz Geiger (GER)
28. Franz-Josef Rehrl (AUT)
29. Akito Watabe (JPN)
30. Jarl Magnus Riiber (NOR)
Průběžné pořadí SP
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1418
2. Akito Watabe (JPN) 848
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) 809
4. Vincenz Geiger (GER) 803
5. Johannes Rydzek (GER) 797
6. Mario Seidl (AUT) 729
7. Jörgen Graabak (NOR) 707
8. Fabian Riessle (GER) 680
9. Espen Bjørnstad (NOR) 582
10. Manuel Faisst (GER) 484
35. Tomáš Portyk (CZE) 86
61. Jan Vytrval (CZE) 5
1. Szczepan Kupczak (POL)
2. Maxime Laheurte (FRA)
3. Samuel Costa (ITA)
4. Hideaki Nagai (JPN)
5. Francois Braud (FRA)
6. Antoine Gerard (FRA)
7. Einar Luraas Oftebro (NOR)
8. Go Jamamoto (JPN)
9. Eero Hirvonen (FIN)
10. Alessandro Pittin (ITA)
11. Terence Weber (GER)
12. Jošito Watabe (JPN)
13. Wilhelm Denifl (AUT)
14. Espen Andersen (NOR)
15. Jan Schmid (NOR)
16. Bernhard Gruber (AUT)
17. Lukas Klapfer (AUT)
18. Lukas Greiderer (AUT)
19. Magnus Krog (NOR)
20. Martin Fritz (AUT)
21. Ilkka Herola (FIN)
22. Manuel Faisst (GER)
23. Espen Bjørnstad (NOR)
24. Fabian Riessle (GER)
25. Jörgen Graabak (NOR)
26. Johannes Rydzek (GER)
27. Vincenz Geiger (GER)
28. Franz-Josef Rehrl (AUT)
29. Akito Watabe (JPN)
30. Jarl Magnus Riiber (NOR)
Průběžné pořadí SP
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1418
2. Akito Watabe (JPN) 848
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) 809
4. Vincenz Geiger (GER) 803
5. Johannes Rydzek (GER) 797
6. Mario Seidl (AUT) 729
7. Jörgen Graabak (NOR) 707
8. Fabian Riessle (GER) 680
9. Espen Bjørnstad (NOR) 582
10. Manuel Faisst (GER) 484
35. Tomáš Portyk (CZE) 86
61. Jan Vytrval (CZE) 5
Další informací je, že místo 15 kilometrů se poběží pouze 10 kilometrů. (11:21:05)
1. Szczepan Kupczak (POL)
2. Maxime Laheurte (FRA)
3. Samuel Costa (ITA)
4. Hideaki Nagai (JPN)
5. Francois Braud (FRA)
6. Antoine Gerard (FRA)
7. Einar Luraas Oftebro (NOR)
8. Go Jamamoto (JPN)
9. Eero Hirvonen (FIN)
10. Alessandro Pittin (ITA)
11. Terence Weber (GER)
12. Jošito Watabe (JPN)
13. Wilhelm Denifl (AUT)
14. Espen Andersen (NOR)
15. Jan Schmid (NOR)
16. Bernhard Gruber (AUT)
17. Lukas Klapfer (AUT)
18. Lukas Greiderer (AUT)
19. Magnus Krog (NOR)
20. Martin Fritz (AUT)
21. Ilkka Herola (FIN)
22. Manuel Faisst (GER)
23. Espen Bjørnstad (NOR)
24. Fabian Riessle (GER)
25. Jörgen Graabak (NOR)
26. Johannes Rydzek (GER)
27. Vincenz Geiger (GER)
28. Franz-Josef Rehrl (AUT)
29. Akito Watabe (JPN)
30. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 1418
2. Akito Watabe (JPN) 848
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) 809
4. Vincenz Geiger (GER) 803
5. Johannes Rydzek (GER) 797
6. Mario Seidl (AUT) 729
7. Jörgen Graabak (NOR) 707
8. Fabian Riessle (GER) 680
9. Espen Bjørnstad (NOR) 582
10. Manuel Faisst (GER) 484
35. Tomáš Portyk (CZE) 86
61. Jan Vytrval (CZE) 5