Obrovský slalom žien, 1. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noel (FRA) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Soldeu | Víťaz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 5. etapa | Víťaz: Jakob Fuglsang (Astana Pro Team) (kon.) |
Lety HS240, Vikersund | Vítěz: D. Prevc (SLO) (kon.) |
Hromadný štart žien, 12,5 km, Östersund | Víťazka: Dorothea Wiererová (ITA) (kon.) | | | Hromadný štart muži, 15 km, Östersund | Vítěz: D. Windisch (ITA) (kon.) |
Ženy 10 km voľne, Falun | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km voľne, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | (zruš.) | | | Beh 15 km, Schonach | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Hromadný štart žien, 12,5 km, Östersund
Víťazka: Dorothea Wiererová (ITA)
(2. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS), 3. Denise Herrmannová (GER))
Viktor Kalinács
Priebežné poradie v tejto disciplíne:
1. Paulína Fialková (SVK) 127 bodov
2. Hanna Öbergová (SWE) 117
3. Anastasia Kuzminová (SVK) 108
4. Dorothea Wiererová (ITA) 105
5. Vanessa Hinzová (GER) 104
...
21. Markéta Davidová (CZE) 54
1. Paulína Fialková (SVK) 127 bodov
2. Hanna Öbergová (SWE) 117
3. Anastasia Kuzminová (SVK) 108
4. Dorothea Wiererová (ITA) 105
5. Vanessa Hinzová (GER) 104
...
21. Markéta Davidová (CZE) 54
Do čítania, priatelia! (14:05:37)
Najlepšou zástupkyňou zo Slovenska a Češka bola Paulína Fialková, ktorá s piatimi chybami končí dvanásta. Markéta Davidová a Veronika Vítková skončili tesne za sebou, odštartovali druhú polovicu výsledkovej listiny. Po desiatich hrúbkach na strelnici bolo pre Nasťu Kuzminovú maximom 28. miesto.
1. Dorothea Wiererová (ITA) 37:26,4 (2)
2. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +4,9 (2)
3. Denise Herrmannová (GER) +15,4 (4)
4. Hanna Öbergová (SWE) +52,7 (3)
5. Tiril Eckhoffová (NOR) +57,7 (4)
6. Laura Dahlmeierová (GER) +1:03,4 (4)
7. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:10,1 (4)
8. Lisa Vittozziová (ITA) +1:11,2 (4)
9. Linn Perssonová (SWE) +1:29,7 (3)
10. Joanne Firesteelová Reidová (USA) 1:32,1 (4)
11. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:40,7 (5)
12. Paulina Fialková (SVK) +1:42,7 (5)
...
16. Markéta Davidová (CZE) +1:55,5 (5)
17. Veronika Vítková (CZE) +2:05,5 (4)
28. Anastasia Kuzminová (SVK) +4:44,1 (10)
1. Dorothea Wiererová (ITA) 31:05,1
2. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +10,3
3. Denise Herrmannová (GER) +33,1
4. Hanna Öbergová (SWE) +47,0
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:05,4
...
13. Veronika Vítková (CZE) +1:52,5
14. Paulina Fialková (SVK) +1:52,8
17. Markéta Davidová (CZE) +1:59,8
28. Anastasia Kuzminová (SVK) +4:27,7