Dunajská Streda – Ružomberok | 1:1 (kon.) |
Žilina B – B. Bystrica | 3:3 (kon.) | | | Trebišov – Lipany | 1:0 (kon.) |
Bohemians – Opava | 0:0 (kon.) | | | Příbram – Slavia | 0:2 (kon.) |
Fulham – Liverpool | 1:2 (kon.) | | | Everton – Chelsea | 2:0 (kon.) |
Eibar – Valladolid | 1:2 (kon.) | | | Espanyol – Sevilla | 0:1 (kon.) | | | Valencia – Getafe | 0:0 (kon.) |
Villarreal – Rayo Vallecano | 3:1 (kon.) | | | Real Betis – Barcelona | 1:4 (kon.) |
Leverkusen – Brémy | 1:3 (kon.) | | | Frankfurt – Norimberk | 1:0 (kon.) | | | Bayern – Mainz | 6:0 (kon.) |
CFC Janov – Juventus | 2:0 (kon.) | | | Bergamo – Chievo | 1:1 (kon.) | | | Empoli – Frosinone | 2:1 (kon.) |
Lazio – Parma | 4:1 (kon.) | | | Neapol – Udinese | 4:2 (kon.) | | | AC Miláno – Inter | 2:3 (kon.) |
Brugge – Mouscron | 1:2 (kon.) | | | Charleroi – Eupen | 1:2 (kon.) | | | Kortrijk – Antverpy | 2:0 (kon.) |
Lokeren – Cercle Bruggy | 3:1 (kon.) | | | Oostende – Anderlecht | 0:2 (kon.) | | | Liége – Waasland-Beveren | 4:3 (kon.) |
Sint-Truiden – Gent | 0:2 (kon.) | | | Waregem – Genk | 3:3 (kon.) |
Aves – Chaves | 0:1 (kon.) | | | Nacional – Rio Ave | 0:1 (kon.) | | | Moreirense – Benfica | 0:4 (kon.) |
Tondela – Feirense | 1:1 (kon.) |
Ufa – Groznyj | 0:1 (kon.) | | | Lok. Moskva – FK Krasnodar | 1:0 (kon.) | | | S. Moskva – Zenit | 1:1 (kon.) |
Lyon – Montpellier | 3:2 (kon.) | | | Remeš – Nantes | 1:0 (kon.) | | | Bordeaux – Rennes | 1:1 (kon.) |
Paríž – Marseille | 3:1 (kon.) |
Žižkov – Ústí n. L. | 0:1 (kon.) | | | Vlašim – Táborsko | 2:3 (kon.) | | | Varnsdorf – Vítkovice | 0:0 (kon.) |
Hr. Králové – Prostějov | 3:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Brno | 3:2 (kon.) |
Wolfsberger – Admira Wacker Mödling | 2:2 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Linz | 1:2 (kon.) | | | Wacker – Salzburg | 0:2 (kon.) |
Rapid Viedeň – Hartberg | 2:2 (kon.) | | | St. Pölten – Mattersburg | 0:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Austria | 1:0 (kon.) |
Venlo – Eindhoven | 0:1 (kon.) | | | Alkmaar – Amsterdam | 1:0 (kon.) | | | Groningen – Den Haag | 1:0 (kon.) |
Excelsior – Zwolle | 0:2 (kon.) |
Millwall – Brighton | 2:2 (4:5 po pen.) |
Zagłębie – Arka | 0:0 (kon.) | | | Gliwice – Miedź | 2:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Kraków | 3:2 (kon.) |
Bielefeld – Bochum | 3:1 (kon.) | | | Paderborn – Ingolstadt | 3:1 (kon.) |
Dukla Praha – Mladá Boleslav | 1:6 (kon.) |
Karviná – Ostrava | 0:2 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Třinec | 4:2 (kon.) |
koniec
SBV Excelsior
0:2
(0:0)
PEC Zwolle
David Suchý
Góly:
82. Ehizibue, 84. Namli
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 3:8. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:11.
Rozhodca: Mulder – Balder, Janson
Diváci:
Karty: 12. Hamer (ZWO), 44. van Polen (ZWO)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 3:8. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:11.
SBV Excelsior:
Damen – Fortes, Mattheij, Oude Kotte, Burnet – J. Schouten, Bruins (77. Messaoud), Koolwijk (C) – Edwards, Ómarsson (73. El Hamdaoui), Anderson (66. Eckert).
Náhradníci: De Fockert, Stevens – El Hamdaoui, Eckert, Hadouir, Haspolat, Horemans, Mahmudov, Messaoud, Matthys, Payne.
Tréner:
PEC Zwolle: van der Hart – van Polen (C), Lachman, Lam, Paal – Hamer, Clement, Namli – Ehizibue, Thy (77. Flemming), van Duinen (66. Elbers).
Náhradníci: Boer, Bouzanis – Bouy, Dekker, Elbers, Flemming, Leemans, S. van den Berg, Nakajama.
Tréner:
Náhradníci: De Fockert, Stevens – El Hamdaoui, Eckert, Hadouir, Haspolat, Horemans, Mahmudov, Messaoud, Matthys, Payne.
Tréner:
PEC Zwolle: van der Hart – van Polen (C), Lachman, Lam, Paal – Hamer, Clement, Namli – Ehizibue, Thy (77. Flemming), van Duinen (66. Elbers).
Náhradníci: Boer, Bouzanis – Bouy, Dekker, Elbers, Flemming, Leemans, S. van den Berg, Nakajama.
Tréner:
Rozhodca: Mulder – Balder, Janson
Diváci:
Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Lennart Thy, přichází Zian Flemming.
Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Mikael Anderson, přichází Dennis-Yerai Eckert.