SuperG žen, Soldeu | Vítěz: V. Rebensburgová (GER) (kon.) | | | SuperG mužů, Soldeu | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 2. etapa | Víťaz: Julian Alaphilippe (Deceuninck–Quick-Step) (kon.) |
Muži HS138, Trondheim | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
Nathan Aspinall - Michael Smith | 2:7 (kon.) | | | James Wade - Mensur Suljović | 3:7 (kon.) |
Rob Cross - Raymond van Barneveld | 7:3 (kon.) | | | Gerwyn Price - Michael van Gerwen | 2:7 (kon.) |
Peter Wright - Daryl Gurney | 6:6 (kon.) |
koniec udalosti
Finále SP - SuperG mužů, Soldeu
Vítěz: D. Paris (ITA)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí super G v sezoně 2018/19
1. Dominik Paris (ITA) 430
2. Vincent Kriechmayr (AUT) 346
3. Mauro Caviezel (SUI) 324
4. Kjetil Jansrud (NOR) 316
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 299
6. Matthias Mayer (AUT) 295
7. Aksel Lund Svindal (NOR) 219
8. Johan Clarey (FRA) 200
9. Josef Ferstl (GER) 197
10. Christof Innerhofer (ITA) 191
Konečné pořadí
1. Dominik Paris (ITA) 1:20,42
2. Mauro Caviezel (SUI) +0,15
3. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,44
4. Kjetil Jansrud (NOR) +0,58
5. Christof Innerhofer (ITA) +0,70
6. Matthias Mayer (AUT) +1,02
7. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +1,14
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,23
9. Beat Feuz (SUI) +1,25
10. Christian Walder (AUT) +1,27
11. Hannes Reichelt (AUT) +1,36
12. Boštjan Kline (SLO) +1,46
13. Travis Ganong (USA) +1,51
14. Josef Ferstl (GER) +1,62
15. Alexis Pinturault (FRA) +1,69
16. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1,82
17. Christoph Krenn (AUT) +2,20
17. Brice Roger (FRA) +2,20
19. River Radamus (USA) +2,74
Klemen Kosi (SLO) DNF
Johan Clarey (FRA) DNF
Marco Odermatt (SUI) DNF
Adrien Théaux (FRA) DNF
Startovní listina
1. Christof Innerhofer (ITA)
2. Hannes Reichelt (AUT)
3. Mauro Caviezel (SUI)
4. Adrien Théaux (FRA)
5. Kjetil Jansrud (NOR)
6. Christian Walder (AUT)
7. Dominik Paris (ITA)
8. Ryan Cochran-Siegle (USA)
9. Vincent Kriechmayr (AUT)
10. Travis Ganong (USA)
11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
12. Marco Odermatt (SUI)
13. Matthias Mayer (AUT)
14. Alexis Pinturault (FRA)
15. Johan Clarey (FRA)
16. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
17. Josef Ferstl (GER)
18. Christoph Krenn (AUT)
19. Beat Feuz (SUI)
20. Brice Roger (FRA)
21. Boštjan Kline (SLO)
22. Klemen Kosi (SLO)
23. River Radamus (USA)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Dominik Paris (ITA) 330
2. Vincent Kriechmayr (AUT) 286
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 267
4. Kjetil Jansrud (NOR) 266
5. Matthias Mayer (AUT) 255
6. Mauro Caviezel (SUI) 244
Průběžné pořadí SP
1. Marcel Hirscher (AUT) 1508
2. Alexis Pinturault (FRA) 999
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 988
4. Dominik Paris (ITA) 850
5. Beat Feuz (SUI) 693
150. Jan Zabystřan (CZE) 4
1. Dominik Paris (ITA) 430
2. Vincent Kriechmayr (AUT) 346
3. Mauro Caviezel (SUI) 324
4. Kjetil Jansrud (NOR) 316
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 299
6. Matthias Mayer (AUT) 295
7. Aksel Lund Svindal (NOR) 219
8. Johan Clarey (FRA) 200
9. Josef Ferstl (GER) 197
10. Christof Innerhofer (ITA) 191
Konečné pořadí
1. Dominik Paris (ITA) 1:20,42
2. Mauro Caviezel (SUI) +0,15
3. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,44
4. Kjetil Jansrud (NOR) +0,58
5. Christof Innerhofer (ITA) +0,70
6. Matthias Mayer (AUT) +1,02
7. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +1,14
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,23
9. Beat Feuz (SUI) +1,25
10. Christian Walder (AUT) +1,27
11. Hannes Reichelt (AUT) +1,36
12. Boštjan Kline (SLO) +1,46
13. Travis Ganong (USA) +1,51
14. Josef Ferstl (GER) +1,62
15. Alexis Pinturault (FRA) +1,69
16. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1,82
17. Christoph Krenn (AUT) +2,20
17. Brice Roger (FRA) +2,20
19. River Radamus (USA) +2,74
Klemen Kosi (SLO) DNF
Johan Clarey (FRA) DNF
Marco Odermatt (SUI) DNF
Adrien Théaux (FRA) DNF
Startovní listina
1. Christof Innerhofer (ITA)
2. Hannes Reichelt (AUT)
3. Mauro Caviezel (SUI)
4. Adrien Théaux (FRA)
5. Kjetil Jansrud (NOR)
6. Christian Walder (AUT)
7. Dominik Paris (ITA)
8. Ryan Cochran-Siegle (USA)
9. Vincent Kriechmayr (AUT)
10. Travis Ganong (USA)
11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
12. Marco Odermatt (SUI)
13. Matthias Mayer (AUT)
14. Alexis Pinturault (FRA)
15. Johan Clarey (FRA)
16. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
17. Josef Ferstl (GER)
18. Christoph Krenn (AUT)
19. Beat Feuz (SUI)
20. Brice Roger (FRA)
21. Boštjan Kline (SLO)
22. Klemen Kosi (SLO)
23. River Radamus (USA)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Dominik Paris (ITA) 330
2. Vincent Kriechmayr (AUT) 286
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 267
4. Kjetil Jansrud (NOR) 266
5. Matthias Mayer (AUT) 255
6. Mauro Caviezel (SUI) 244
Průběžné pořadí SP
1. Marcel Hirscher (AUT) 1508
2. Alexis Pinturault (FRA) 999
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 988
4. Dominik Paris (ITA) 850
5. Beat Feuz (SUI) 693
150. Jan Zabystřan (CZE) 4
1. Dominik Paris (ITA) 430
2. Vincent Kriechmayr (AUT) 346
3. Mauro Caviezel (SUI) 324
4. Kjetil Jansrud (NOR) 316
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 299
6. Matthias Mayer (AUT) 295
7. Aksel Lund Svindal (NOR) 219
8. Johan Clarey (FRA) 200
9. Josef Ferstl (GER) 197
10. Christof Innerhofer (ITA) 191
1. Dominik Paris (ITA) 1:20,42
2. Mauro Caviezel (SUI) +0,15
3. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,44
4. Kjetil Jansrud (NOR) +0,58
5. Christof Innerhofer (ITA) +0,70
6. Matthias Mayer (AUT) +1,02
7. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +1,14
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,23
9. Beat Feuz (SUI) +1,25
10. Christian Walder (AUT) +1,27
11. Hannes Reichelt (AUT) +1,36
12. Boštjan Kline (SLO) +1,46
13. Travis Ganong (USA) +1,51
14. Josef Ferstl (GER) +1,62
15. Alexis Pinturault (FRA) +1,69
16. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1,82
17. Christoph Krenn (AUT) +2,20
17. Brice Roger (FRA) +2,20
19. River Radamus (USA) +2,74
Klemen Kosi (SLO) DNF
Johan Clarey (FRA) DNF
Marco Odermatt (SUI) DNF
Adrien Théaux (FRA) DNF