Sjezd mužů, Soldeu | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) | | | Sjezd žen, Soldeu | Vítěz: M. Puchnerová (AUT) (kon.) |
Kvalifikace HS138, Trondheim | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
individuální závod mužů, 20 km, Östersund | Vítěz: A. Peiffer (GER) (kon.) |
Tlačová konferencia Adriána Guľu | (kon.) |
koniec udalosti
Individuální závod mužů, 20 km, Östersund
Vítěz: A. Peiffer (GER)
Lukáš Mihal
Průběžné pořadí v cíli:
1. Arnd Peiffer (GER) +52:42,4 (0)
2. Vladimir Iliev (BUL) +1:08,7 (1)
3. Tarjei Bø (NOR) +1:09,1 (1)
4. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:35,7 (1)
5. Lukas Hofer (ITA) +1:53,2 (2)
6. Simon Desthieux (FRA) +1:54,0 (3)
7. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:56,5 (1)
8. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:59,2 (0)
9. Johannes Thingnes Bø (NOR) +2:00,8 (3)
10. Benedikt Doll (GER) +2:03,5 (3)
11. Erik Lesser (GER) +2:06,6 (2)
12. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:14,8 (2)
13. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:25,6 (2)
14. Alexander Loginov (RUS) +2:48,3 (3)
15. Vladimir Čepelin (BLR) +2:55,7 (2)
16. Leif Nordgren (USA) +3:15,7 (1)
17. Sean Doherty (USA) +3:18,5 (2)
18. Lars Helge Birkeland (NOR) +3:20,5 (1)
19. Simon Fourcade (FRA) +3:36,3 (2)
20. Roman Rees (GER) +3:42,1 (2)
21. Dimitar Gerdžikov (BUL) +3:42,3 (1)
22. Tomáš Krupčík (CZE) +3:47,3 (2)
23. Michal Krčmář (CZE) +3:50,9 (2)
...
35. Michal Šlesingr (CZE) +5:12,9 (2)
37. Ondřej Moravec (CZE) +5:30,4 (4)
40. Matej Kazár (SVK) +6:12,5 (3)
56. Martin Otčenáš (SVK) +7:43,6 (5)
86. Michal Šíma (SVK) +7:43,6 (5).
Konečné pořadí po čtvrté střelbě:
1. Arnd Peiffer (GER) 43:24,1 (0)
2. Vladimir Iliev (BUL) +38,9 (1)
3. Tarjei Bø (NOR) +52,2 (1)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:00,7 (0)
5. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:17,4 (1)
...
21. Tomáš Krupčík (CZE) +2:57,8 (2)
25. Michal Krčmář (CZE) +3:16,5 (2)
33. Michal Šlesingr (CZE) +4:10,4 (2)
38. Ondřej Moravec (CZE) +4:54,7 (4)
39. Matej Kazár (SVK) +5:01,8 (3)
58. Martin Otčenáš (SVK) +6:48,3 (5)
87. Michal Šíma (SVK) +10:24,0 (7).
Konečné pořadí po třetí střelbě:
1. Andrejs Rastorgujevs (LAT) 32:14,4 (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +11,1 (0)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +42,1 (0)
4. Erik Lesser (GER) +49,0 (1)
5. Vladimir Iliev (BUL) +54,2 (1)
...
25. Matej Kazár (SVK) +2:37,5 (1)
27. Michal Šlesingr (CZE) +2:41,3 (1)
33. Tomáš Krupčík (CZE) +3:01,2 (2)
34. Michal Krčmář (CZE) +3:03,5 (2)
42. Ondřej Moravec (CZE) +3:49,8 (3)
63. Martin Otčenáš (SVK) +5:26,5 (4)
91. Michal Šíma (SVK) +8:36,1 (6).
Konečné pořadí po druhé střelbě:
1. Andrejs Rastorgujevs (LAT) 21:17,9 (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +1,7 (0)
3. Sebastian Samuelsson (SWE) +9,3 (0)
4. Jevgenij Garaničev (RUS) +22,4 (0)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +27,3 (0)
...
21. Tomáš Krupčík (CZE) +1:23,1 (1)
29. Matej Kazár (SVK) +1:46,2 (1)
35. Michal Šlesingr (CZE) +2:01,6 (1)
46. Ondřej Moravec (CZE) +2:33,4 (2)
49. Michal Krčmář (CZE) +2:40,6 (2)
66. Martin Otčenáš (SVK) +3:56,9 (3)
88. Michal Šíma (SVK) +5:33,4 (4).
Konečné pořadí po první střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) (0)
2. Lukas Hofer (ITA) +10,2 (0)
3. Simon Desthieux (FRA) +11,0 (0)
4. Benedikt Doll (GER) +12,3 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +14,5 (0)
...
15. Ondřej Moravec (CZE) +35,1 (0)
22. Matěj Kazár (SVK) +35,1 (0)
32. Michal Šlesingr (CZE) +52,7 (0)
45. Michal Krčmář (CZE) +1:34,3 (1)
50. Martin Otčenáš (SVK) +1:38,3 (1)
53. Tomáš Krupčík (CZE) +1:40,5 (1)
84. Michal Šíma (SVK) +3:03,4 (2).
Startovní listina:
1. Nikita Poršněv (RUS)
2. Dimitar Gerdžikov (BUL)
3. Roman Jeremin (KAZ)
4. Ondřej Moravec (CZE)
5. Thierry Chenal (ITA)
6. Jake Brown (USA)
7. Peppe Femling (SWE)
8. Kauri Koiv (EST)
9. Klemen Bauer (SLO)
10. Jules Burnotte (CAN)
11. Michal Šíma (SVK)
12. Stavre Jada (MKD)
13. Roberts Slotinš (LAT)
14. Dávid Panyik (HUN)
15. Tomas Kaukenas (LTU)
16. Sergej Bočarnikov (BLR)
17. Džujn Čcho (KOR)
18. Artěm Tyščenko (UKR)
19. Sebastian Samuelsson (SWE)
20. Sing-jüan Jen (CHN)
21. Florent Claude (BEL)
22. Jeremy Finello (SUI)
23. Tero Seppälä (FIN)
24. Arnd Peiffer (GER)
25. Mihail Usov (MDA)
26. Simon Desthieux (FRA)
27. Felix Leitner (AUT)
28. Soma Gyallai (HUN)
29. Lukas Hofer (ITA)
30. Roberto Piqueras Garcia (ESP)
31. Karol Dombrovski (LTU)
32. Apostolos Angelis (GRE)
33. Alexandr Loginov (RUS)
34. Vladimir Čepelin (BLR)
35. Benedikt Doll (GER)
36. Lars Helge Birkeland (NOR)
37. Julian Eberhard (AUT)
38. Jakov Fak (SLO)
39. Martin Otčenáš (SVK)
40. Cornel Puchianu (ROU)
41. Sean Doherty (USA)
42. Vladimir Iliev (BUL)
43. Martin Fourcade (FRA)
44. Timofej Lapšin (KOR)
45. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
46. Milanko Petrović (SRB)
47. Benjamin Weger (SUI)
48. Jevgenij Garaničev (RUS)
49. Scott Gow (CAN)
50. Kalev Ermits (EST)
51. Sergej Semjonov (UKR)
52. Grzegorz Guzik (POL)
53. Johannes Thingnes Bø (NOR)
54. Tomáš Krupčík (CZE)
55. Erik Lesser (GER)
56. Dominik Windisch (ITA)
57. Cukasa Kobonoki (JPN)
58. Timur Kuts (KAZ)
59. Quentin Fillon Maillet (FRA)
60. Simon Fourcade (FRA)
61. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
62. Martin Jäger (SUI)
63. Raman Jaljotnau (BLR)
64. Thierry Langer (BEL)
65. Jesper Nelin (SWE)
66. Vytautas Strolia (LTU)
67. Roland Lessing (EST)
68. Matej Kazár (SVK)
69. Miha Dovžan (SLO)
70. Krasimir Anev (BUL)
71. Leif Nordgren (USA)
72. Roman Rees (GER)
73. Łukasz Szczurek (POL)
74. George Buta (ROU)
75. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
76. Thomas Bormolini (ITA)
77. Olli Hiidensalo (FIN)
78. Aleksandr Povarnicyn (RUS)
79. Su-jung Li (KOR)
80. Ruslan Tkalenko (UKR)
81. Christian Gow (CAN)
82. Wen-čchiang Wang (CHN)
83. Tarjei Bø (NOR)
84. Kosuke Ozaki (JPN)
85. Dominik Landertinger (AUT)
86. Erlend Bjøntegaard (NOR)
87. Damir Rastić (SRB)
88. Sergej Sirik (KAZ)
89. Simon Eder (AUT)
90. Michal Krčmář (CZE)
91. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
92. Anton Sinapov (BUL)
93. Mario Dolder (SUI)
94. Denis Şerban (ROU)
95. Michal Šlesingr (CZE)
96. Vitalij Truš (UKR)
97. Rok Tršan (SLO)
98. Kazuja Inomata (JPN)
99. Alexander Mc Intosh Howe (USA)
100. Aidan Millar (CAN)
101. Martin Ponsiluoma (SWE)
102. Tuomas Gronman (FIN)
103. Anton Smolski (BLR)
Průběžné pořadí individuálního závodu SP:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 96 bodů
2. Simon Eder (AUT) 86 b.
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 84 b.
4. Lars Helge Birkeland (NOR) 74 b.
5. Martin Fourcade (FRA) 60 b.
...
22. Tomáš Krupčík (CZE) 29 b.
28. Michal Krčmář (CZE) 26 b.
50. Ondřej Moravec (CZE) 11 b.
53. Matej Kazár (SVK) 8 b.
Průběžné pořadí SP:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 1050 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 726 b.
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 692 b.
4. Simon Desthieux (FRA) 685 b.
5. Martin Fourcade (FRA) 632 b.
...
18. Michal Krčmář (CZE) 335 b.
28. Ondřej Moravec (CZE) 247 b.
44. Tomáš Krupčík (CZE) 104 b.
61. Martin Otčenáš (SVK) 33 b.
73. Michal Šlesingr (CZE) 22 b.
76. Matej Kazár (SVK) 19 b.
90. Tomáš Hasilla (SVK) 10 b.
1. Arnd Peiffer (GER) +52:42,4 (0)
2. Vladimir Iliev (BUL) +1:08,7 (1)
3. Tarjei Bø (NOR) +1:09,1 (1)
4. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:35,7 (1)
5. Lukas Hofer (ITA) +1:53,2 (2)
6. Simon Desthieux (FRA) +1:54,0 (3)
7. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:56,5 (1)
8. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:59,2 (0)
9. Johannes Thingnes Bø (NOR) +2:00,8 (3)
10. Benedikt Doll (GER) +2:03,5 (3)
11. Erik Lesser (GER) +2:06,6 (2)
12. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:14,8 (2)
13. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:25,6 (2)
14. Alexander Loginov (RUS) +2:48,3 (3)
15. Vladimir Čepelin (BLR) +2:55,7 (2)
16. Leif Nordgren (USA) +3:15,7 (1)
17. Sean Doherty (USA) +3:18,5 (2)
18. Lars Helge Birkeland (NOR) +3:20,5 (1)
19. Simon Fourcade (FRA) +3:36,3 (2)
20. Roman Rees (GER) +3:42,1 (2)
21. Dimitar Gerdžikov (BUL) +3:42,3 (1)
22. Tomáš Krupčík (CZE) +3:47,3 (2)
23. Michal Krčmář (CZE) +3:50,9 (2)
...
35. Michal Šlesingr (CZE) +5:12,9 (2)
37. Ondřej Moravec (CZE) +5:30,4 (4)
40. Matej Kazár (SVK) +6:12,5 (3)
56. Martin Otčenáš (SVK) +7:43,6 (5)
86. Michal Šíma (SVK) +7:43,6 (5).
Konečné pořadí po čtvrté střelbě:
1. Arnd Peiffer (GER) 43:24,1 (0)
2. Vladimir Iliev (BUL) +38,9 (1)
3. Tarjei Bø (NOR) +52,2 (1)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:00,7 (0)
5. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:17,4 (1)
...
21. Tomáš Krupčík (CZE) +2:57,8 (2)
25. Michal Krčmář (CZE) +3:16,5 (2)
33. Michal Šlesingr (CZE) +4:10,4 (2)
38. Ondřej Moravec (CZE) +4:54,7 (4)
39. Matej Kazár (SVK) +5:01,8 (3)
58. Martin Otčenáš (SVK) +6:48,3 (5)
87. Michal Šíma (SVK) +10:24,0 (7).
Konečné pořadí po třetí střelbě:
1. Andrejs Rastorgujevs (LAT) 32:14,4 (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +11,1 (0)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +42,1 (0)
4. Erik Lesser (GER) +49,0 (1)
5. Vladimir Iliev (BUL) +54,2 (1)
...
25. Matej Kazár (SVK) +2:37,5 (1)
27. Michal Šlesingr (CZE) +2:41,3 (1)
33. Tomáš Krupčík (CZE) +3:01,2 (2)
34. Michal Krčmář (CZE) +3:03,5 (2)
42. Ondřej Moravec (CZE) +3:49,8 (3)
63. Martin Otčenáš (SVK) +5:26,5 (4)
91. Michal Šíma (SVK) +8:36,1 (6).
Konečné pořadí po druhé střelbě:
1. Andrejs Rastorgujevs (LAT) 21:17,9 (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +1,7 (0)
3. Sebastian Samuelsson (SWE) +9,3 (0)
4. Jevgenij Garaničev (RUS) +22,4 (0)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +27,3 (0)
...
21. Tomáš Krupčík (CZE) +1:23,1 (1)
29. Matej Kazár (SVK) +1:46,2 (1)
35. Michal Šlesingr (CZE) +2:01,6 (1)
46. Ondřej Moravec (CZE) +2:33,4 (2)
49. Michal Krčmář (CZE) +2:40,6 (2)
66. Martin Otčenáš (SVK) +3:56,9 (3)
88. Michal Šíma (SVK) +5:33,4 (4).
Konečné pořadí po první střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) (0)
2. Lukas Hofer (ITA) +10,2 (0)
3. Simon Desthieux (FRA) +11,0 (0)
4. Benedikt Doll (GER) +12,3 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +14,5 (0)
...
15. Ondřej Moravec (CZE) +35,1 (0)
22. Matěj Kazár (SVK) +35,1 (0)
32. Michal Šlesingr (CZE) +52,7 (0)
45. Michal Krčmář (CZE) +1:34,3 (1)
50. Martin Otčenáš (SVK) +1:38,3 (1)
53. Tomáš Krupčík (CZE) +1:40,5 (1)
84. Michal Šíma (SVK) +3:03,4 (2).
Startovní listina:
1. Nikita Poršněv (RUS)
2. Dimitar Gerdžikov (BUL)
3. Roman Jeremin (KAZ)
4. Ondřej Moravec (CZE)
5. Thierry Chenal (ITA)
6. Jake Brown (USA)
7. Peppe Femling (SWE)
8. Kauri Koiv (EST)
9. Klemen Bauer (SLO)
10. Jules Burnotte (CAN)
11. Michal Šíma (SVK)
12. Stavre Jada (MKD)
13. Roberts Slotinš (LAT)
14. Dávid Panyik (HUN)
15. Tomas Kaukenas (LTU)
16. Sergej Bočarnikov (BLR)
17. Džujn Čcho (KOR)
18. Artěm Tyščenko (UKR)
19. Sebastian Samuelsson (SWE)
20. Sing-jüan Jen (CHN)
21. Florent Claude (BEL)
22. Jeremy Finello (SUI)
23. Tero Seppälä (FIN)
24. Arnd Peiffer (GER)
25. Mihail Usov (MDA)
26. Simon Desthieux (FRA)
27. Felix Leitner (AUT)
28. Soma Gyallai (HUN)
29. Lukas Hofer (ITA)
30. Roberto Piqueras Garcia (ESP)
31. Karol Dombrovski (LTU)
32. Apostolos Angelis (GRE)
33. Alexandr Loginov (RUS)
34. Vladimir Čepelin (BLR)
35. Benedikt Doll (GER)
36. Lars Helge Birkeland (NOR)
37. Julian Eberhard (AUT)
38. Jakov Fak (SLO)
39. Martin Otčenáš (SVK)
40. Cornel Puchianu (ROU)
41. Sean Doherty (USA)
42. Vladimir Iliev (BUL)
43. Martin Fourcade (FRA)
44. Timofej Lapšin (KOR)
45. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
46. Milanko Petrović (SRB)
47. Benjamin Weger (SUI)
48. Jevgenij Garaničev (RUS)
49. Scott Gow (CAN)
50. Kalev Ermits (EST)
51. Sergej Semjonov (UKR)
52. Grzegorz Guzik (POL)
53. Johannes Thingnes Bø (NOR)
54. Tomáš Krupčík (CZE)
55. Erik Lesser (GER)
56. Dominik Windisch (ITA)
57. Cukasa Kobonoki (JPN)
58. Timur Kuts (KAZ)
59. Quentin Fillon Maillet (FRA)
60. Simon Fourcade (FRA)
61. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
62. Martin Jäger (SUI)
63. Raman Jaljotnau (BLR)
64. Thierry Langer (BEL)
65. Jesper Nelin (SWE)
66. Vytautas Strolia (LTU)
67. Roland Lessing (EST)
68. Matej Kazár (SVK)
69. Miha Dovžan (SLO)
70. Krasimir Anev (BUL)
71. Leif Nordgren (USA)
72. Roman Rees (GER)
73. Łukasz Szczurek (POL)
74. George Buta (ROU)
75. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
76. Thomas Bormolini (ITA)
77. Olli Hiidensalo (FIN)
78. Aleksandr Povarnicyn (RUS)
79. Su-jung Li (KOR)
80. Ruslan Tkalenko (UKR)
81. Christian Gow (CAN)
82. Wen-čchiang Wang (CHN)
83. Tarjei Bø (NOR)
84. Kosuke Ozaki (JPN)
85. Dominik Landertinger (AUT)
86. Erlend Bjøntegaard (NOR)
87. Damir Rastić (SRB)
88. Sergej Sirik (KAZ)
89. Simon Eder (AUT)
90. Michal Krčmář (CZE)
91. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
92. Anton Sinapov (BUL)
93. Mario Dolder (SUI)
94. Denis Şerban (ROU)
95. Michal Šlesingr (CZE)
96. Vitalij Truš (UKR)
97. Rok Tršan (SLO)
98. Kazuja Inomata (JPN)
99. Alexander Mc Intosh Howe (USA)
100. Aidan Millar (CAN)
101. Martin Ponsiluoma (SWE)
102. Tuomas Gronman (FIN)
103. Anton Smolski (BLR)
Průběžné pořadí individuálního závodu SP:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 96 bodů
2. Simon Eder (AUT) 86 b.
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 84 b.
4. Lars Helge Birkeland (NOR) 74 b.
5. Martin Fourcade (FRA) 60 b.
...
22. Tomáš Krupčík (CZE) 29 b.
28. Michal Krčmář (CZE) 26 b.
50. Ondřej Moravec (CZE) 11 b.
53. Matej Kazár (SVK) 8 b.
Průběžné pořadí SP:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 1050 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 726 b.
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 692 b.
4. Simon Desthieux (FRA) 685 b.
5. Martin Fourcade (FRA) 632 b.
...
18. Michal Krčmář (CZE) 335 b.
28. Ondřej Moravec (CZE) 247 b.
44. Tomáš Krupčík (CZE) 104 b.
61. Martin Otčenáš (SVK) 33 b.
73. Michal Šlesingr (CZE) 22 b.
76. Matej Kazár (SVK) 19 b.
90. Tomáš Hasilla (SVK) 10 b.
1. Nikita Poršněv (RUS)
2. Dimitar Gerdžikov (BUL)
3. Roman Jeremin (KAZ)
4. Ondřej Moravec (CZE)
5. Thierry Chenal (ITA)
6. Jake Brown (USA)
7. Peppe Femling (SWE)
8. Kauri Koiv (EST)
9. Klemen Bauer (SLO)
10. Jules Burnotte (CAN)
11. Michal Šíma (SVK)
12. Stavre Jada (MKD)
13. Roberts Slotinš (LAT)
14. Dávid Panyik (HUN)
15. Tomas Kaukenas (LTU)
16. Sergej Bočarnikov (BLR)
17. Džujn Čcho (KOR)
18. Artěm Tyščenko (UKR)
19. Sebastian Samuelsson (SWE)
20. Sing-jüan Jen (CHN)
21. Florent Claude (BEL)
22. Jeremy Finello (SUI)
23. Tero Seppälä (FIN)
24. Arnd Peiffer (GER)
25. Mihail Usov (MDA)
26. Simon Desthieux (FRA)
27. Felix Leitner (AUT)
28. Soma Gyallai (HUN)
29. Lukas Hofer (ITA)
30. Roberto Piqueras Garcia (ESP)
31. Karol Dombrovski (LTU)
32. Apostolos Angelis (GRE)
33. Alexandr Loginov (RUS)
34. Vladimir Čepelin (BLR)
35. Benedikt Doll (GER)
36. Lars Helge Birkeland (NOR)
37. Julian Eberhard (AUT)
38. Jakov Fak (SLO)
39. Martin Otčenáš (SVK)
40. Cornel Puchianu (ROU)
41. Sean Doherty (USA)
42. Vladimir Iliev (BUL)
43. Martin Fourcade (FRA)
44. Timofej Lapšin (KOR)
45. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
46. Milanko Petrović (SRB)
47. Benjamin Weger (SUI)
48. Jevgenij Garaničev (RUS)
49. Scott Gow (CAN)
50. Kalev Ermits (EST)
51. Sergej Semjonov (UKR)
52. Grzegorz Guzik (POL)
53. Johannes Thingnes Bø (NOR)
54. Tomáš Krupčík (CZE)
55. Erik Lesser (GER)
56. Dominik Windisch (ITA)
57. Cukasa Kobonoki (JPN)
58. Timur Kuts (KAZ)
59. Quentin Fillon Maillet (FRA)
60. Simon Fourcade (FRA)
61. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
62. Martin Jäger (SUI)
63. Raman Jaljotnau (BLR)
64. Thierry Langer (BEL)
65. Jesper Nelin (SWE)
66. Vytautas Strolia (LTU)
67. Roland Lessing (EST)
68. Matej Kazár (SVK)
69. Miha Dovžan (SLO)
70. Krasimir Anev (BUL)
71. Leif Nordgren (USA)
72. Roman Rees (GER)
73. Łukasz Szczurek (POL)
74. George Buta (ROU)
75. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
76. Thomas Bormolini (ITA)
77. Olli Hiidensalo (FIN)
78. Aleksandr Povarnicyn (RUS)
79. Su-jung Li (KOR)
80. Ruslan Tkalenko (UKR)
81. Christian Gow (CAN)
82. Wen-čchiang Wang (CHN)
83. Tarjei Bø (NOR)
84. Kosuke Ozaki (JPN)
85. Dominik Landertinger (AUT)
86. Erlend Bjøntegaard (NOR)
87. Damir Rastić (SRB)
88. Sergej Sirik (KAZ)
89. Simon Eder (AUT)
90. Michal Krčmář (CZE)
91. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
92. Anton Sinapov (BUL)
93. Mario Dolder (SUI)
94. Denis Şerban (ROU)
95. Michal Šlesingr (CZE)
96. Vitalij Truš (UKR)
97. Rok Tršan (SLO)
98. Kazuja Inomata (JPN)
99. Alexander Mc Intosh Howe (USA)
100. Aidan Millar (CAN)
101. Martin Ponsiluoma (SWE)
102. Tuomas Gronman (FIN)
103. Anton Smolski (BLR)
Ještě jsme nezmínili čtvrtého českého biatlonistu do party – Tomáš Krupčík jede se startovním číslem 53 hned za největším favoritem celého startovního pole – Johannesem Thingnesem Bø.
1. Lowell Bailey (USA) 48:07,4 (0)
2. Ondřej Moravec (CZE) +3,3 (0)
3. Martin Fourcade (FRA) +21,2 (2)
4. Erik Lesser (GER) +32,0 (1)
5. Sergej Semjonov (UKR) +38,6 (1)
...
6. Michal Krčmář (CZE) +43,6 (0)
18. Michal Šlesingr (CZE) +2:26,5 (3)
29. Matej Kazár (SVK) +3:33,3 (1)
32. Tomáš Krupčík (CZE) +4:11,7 (3)
60. Tomáš Hasilla (SVK) +6:10,6 (3)
65. Martin Otčenáš (SVK) +6:24,8 (4)
91. Michal Šíma (SVK) +10:30,3 (5).
(po 47 biatlonistech ze 103):
1. Lukas Hofer (ITA) 10:23,1 (0)
2. Simon Desthieux (FRA) +0,8 (0)
3. Benedikt Doll (GER) +2,1 (0)
4. Arnd Peiffer (GER) +8,2 (0)
5. Vladimir Iliev (BUL) +8,9 (0)
...
9. Ondřej Moravec (CZE) +24,9 (0)
38. Michal Šíma (SVK) +2:53,2 (2).
(po 62 ze 103 biatlonistů):
1. Andrejs Rastorgujevs (LAT) 21:17,9 (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +1,7 (0)
3. Sebastian Samuelsson (SWE) +9,3 (0)
4. Jevgenij Garaničev (RUS) +22,4 (0)
5. Lars Hegle Birkeland (NOR) +30,1 (0)
...
16. Tomáš Krupčík (CZE) +1:23,1 (1)
32. Ondřej Moravec (CZE) +2:31,7 (2)
42. Martin Otčenáš (SVK) +3:56,9 (3)
55. Michal Šíma (SVK) +5:31,7 (4).
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) (0)
2. Lukas Hofer (ITA) +10,2 (0)
3. Simon Desthieux (FRA) +11,0 (0)
4. Benedikt Doll (GER) +12,3 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +14,5 (0)
...
15. Ondřej Moravec (CZE) +35,1 (0)
22. Matěj Kazár (SVK) +35,1 (0)
32. Michal Šlesingr (CZE) +52,7 (0)
45. Michal Krčmář (CZE) +1:34,3 (1)
50. Martin Otčenáš (SVK) +1:38,3 (1)
53. Tomáš Krupčík (CZE) +1:40,5 (1)
84. Michal Šíma (SVK) +3:03,4 (2).
1. Andrejs Rastorgujevs (LAT) 21:17,9 (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +1,7 (0)
3. Sebastian Samuelsson (SWE) +9,3 (0)
4. Jevgenij Garaničev (RUS) +22,4 (0)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +27,3 (0)
...
21. Tomáš Krupčík (CZE) +1:23,1 (1)
29. Matej Kazár (SVK) +1:46,2 (1)
35. Michal Šlesingr (CZE) +2:01,6 (1)
46. Ondřej Moravec (CZE) +2:33,4 (2)
49. Michal Krčmář (CZE) +2:40,6 (2)
66. Martin Otčenáš (SVK) +3:56,9 (3)
88. Michal Šíma (SVK) +5:33,4 (4).
1. Andrejs Rastorgujevs (LAT) 32:14,4 (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +11,1 (0)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +42,1 (0)
4. Erik Lesser (GER) +49,0 (1)
5. Vladimir Iliev (BUL) +54,2 (1)
...
25. Matej Kazár (SVK) +2:37,5 (1)
27. Michal Šlesingr (CZE) +2:41,3 (1)
33. Tomáš Krupčík (CZE) +3:01,2 (2)
34. Michal Krčmář (CZE) +3:03,5 (2)
42. Ondřej Moravec (CZE) +3:49,8 (3)
63. Martin Otčenáš (SVK) +5:26,5 (4)
91. Michal Šíma (SVK) +8:36,1 (6).
1. Arnd Peiffer (GER) 43:24,1 (0)
2. Vladimir Iliev (BUL) +38,9 (1)
3. Tarjei Bø (NOR) +52,2 (1)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:00,7 (0)
5. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:17,4 (1)
...
21. Tomáš Krupčík (CZE) +2:57,8 (2)
25. Michal Krčmář (CZE) +3:16,5 (2)
33. Michal Šlesingr (CZE) +4:10,4 (2)
38. Ondřej Moravec (CZE) +4:54,7 (4)
39. Matej Kazár (SVK) +5:01,8 (3)
58. Martin Otčenáš (SVK) +6:48,3 (5)
87. Michal Šíma (SVK) +10:24,0 (7).
Nejlepší z Čechů byli Tomáš Krupčík a Michal Krčmář. Ti skončili na 22. a 23. místě. Následovali Michal Šlesingr a Ondřej Moravec.
Ze Slováků byl nejlepší Matej Kazár, poté Martin Otčenáš a nakonec Michal Šíma.
1. Arnd Peiffer (GER) +52:42,4 (0)
2. Vladimir Iliev (BUL) +1:08,7 (1)
3. Tarjei Bø (NOR) +1:09,1 (1)
4. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:35,7 (1)
5. Lukas Hofer (ITA) +1:53,2 (2)
6. Simon Desthieux (FRA) +1:54,0 (3)
7. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:56,5 (1)
8. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:59,2 (0)
9. Johannes Thingnes Bø (NOR) +2:00,8 (3)
10. Benedikt Doll (GER) +2:03,5 (3)
11. Erik Lesser (GER) +2:06,6 (2)
12. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:14,8 (2)
13. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:25,6 (2)
14. Alexander Loginov (RUS) +2:48,3 (3)
15. Vladimir Čepelin (BLR) +2:55,7 (2)
16. Leif Nordgren (USA) +3:15,7 (1)
17. Sean Doherty (USA) +3:18,5 (2)
18. Lars Helge Birkeland (NOR) +3:20,5 (1)
19. Simon Fourcade (FRA) +3:36,3 (2)
20. Roman Rees (GER) +3:42,1 (2)
21. Dimitar Gerdžikov (BUL) +3:42,3 (1)
22. Tomáš Krupčík (CZE) +3:47,3 (2)
23. Michal Krčmář (CZE) +3:50,9 (2)
...
35. Michal Šlesingr (CZE) +5:12,9 (2)
37. Ondřej Moravec (CZE) +5:30,4 (4)
40. Matej Kazár (SVK) +6:12,5 (3)
56. Martin Otčenáš (SVK) +7:43,6 (5)
86. Michal Šíma (SVK) +7:43,6 (5). (18:00:32)