Florida – Detroit 6:1 (kon.) | Washington – Winnipeg 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Boston 4:2 (kon.)
Calgary – Vegas 6:3 (kon.) | Anaheim – LA Kings 2:3 (kon.)
Calgary Flames
6:3 (3:1, 1:2, 2:0)
Vegas Golden Knights
cz Pondelok 11.03.2019, 02:30 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

40:00
    Malcolm Subban neusnesl, že se nejednalo o nedovolené bránění brankáře a za slovní napadení rozhodčího byl vyloučen za nesportovní chování.

37:50
    Jon Merrill byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Flames si v závěru třetiny zahrají první přesilovou hru.

22:00
    Sam Bennett dostal dvě minuty za krosček, stejně jako na opačné straně Colin Miller, k tomu ale ještě dvě minuty za hrubost. Vegas si zahraje přesilovku.

12:06
    Sam Bennett v levém rohu útočného pásma Flames zasáhl vysokou holí do zubů Braydena McNabba a Golden Knights si zahrají první přesilovou hru zápasu.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 3. Mangiapane (Hathaway, Hamonic), 8. Backlund (Frolík, Tkachuk), 19. Tkachuk (Frolík, Giordano), 40. Backlund (R. Andersson, Czarnik), 56. Tkachuk (Backlund, Frolík), 58. Tkachuk (Frolík) – 15. Pirri (Tuch, Eakin), 21. R. Smith (W. Karlsson, Theodore), 22. Mark Stone (Stastny, Pacioretty)

Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Giordano (C), Brodie, Hanifin, Hamonic, Fantenberg, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk, Backlund (A), Frolík – S. Bennett, Jankowski, Czarnik – Mangiapane, D. Ryan, Hathaway.
    Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – Schmidt, Engelland (A), McNabb, Theodore, Merrill, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Pirri, Eakin, Tuch – Carpenter, Bellemare (A), Reaves.

Rozhodca: Dan O'Halloran, Justin StPierre. Čároví: Brian Mach, Matt MacPherson

Diváci: 19086