Karviná – Dukla 38:31 (kon.) | Královo Pole – Lovosice 28:28 (kon.) | Zubří – Jičín 30:23 (kon.)
Frýdek-M. – Hranice 29:26 (kon.) | Plzeň – Litovel 33:18 (kon.) | Kopřivnice – Nové Veselí 28:26 (kon.)
SKKP Handball Brno
28:28 (14:11)
HK FCC Město Lovosice
cz Sobota 09.03.2019, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 21. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Brněnští házenkáři si v letošním ročníku play-off nezahrají. Svěřenci Andreje Titkova letos nehrají tak, jak by si tým z druhého největšího města v republice představoval a vyřazovací boje jim díky výrazné ztrátě unikly.

Lovci sice udržují pozici zaručující účast v play-off, ale nic jisté prozatím nemají. Pouhý bod na Lovosice ztrácí Zubří a liga tak bude s největší pravděpodobností napínavá až do posledního kola.

SKKP Handball Brno: Koňařík, Drápela – Hlípala, Václav, Kukla, Dostalík, T. Mičola, Havlát, Koubek, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Vaněk, Cabák, Stein.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Landa, Kupa, J. Motl, Bouček, Jelínek, Klimt, Trkovský, Konárik, Jonáš, Karlovec, Malý, Franc.

Rozhodčí: Pavlát, Točík.
    Delegát: Skružný.

Do zápasu zbývá necelých deset minut, oba týmy již pomalu dokončují rozcvičku.

Hosté již nastupují na hrací plochu.

Nyní nastupují na hrací plochu domácí hráči.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Úvodního rozhozu se chopil domácí tým. (0:0)

1
    Lukáš Václav s probíjel k bráně Lovosic, ale byl faulován, míč zůstane v moci Brna. (0:0)
    1
    Hastíkovu střelu sice brankář hostí zpomalil, ale v cestě do sítě jí nezabránil. (1:0)
    2
    Koňařík výborně zastavil střelu hostujícího týmu a vyslal do brejku Hlípalu, jehož střelu vyrazil gólman hostí jen k Petrovićovi, jehož pokus rozvlnil síť podruhé. (2:0)

2
    Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala). (2:0)

3
    Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Kosta Petrović). (2:0)
    3
    Malý se vytočil z pravého rohu hřiště a střelou ke vzdálenější tyči poslal míč do sítě. (2:1)

4
    Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Václav Franc). (2:1)

4
    Hastíkova rána proletěla chumlem hráčů, ale zastavila se o pravou tyč hostující brány. Velká škoda pro Brno. (2:1)

5
    Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Lukáš Václav). (2:1)

6
    Franc faulován při zakončení, sedmička pro Lovosice. (2:1)
    6
    Klimtův pokus minul Koňaříka a zaplul do brány. Zápas je tak opět nerozhodně. (2:2)

7
    Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl). (2:2)

7
    Malý postupoval sám na Koňaříka, ale nedokázal trefit bránu Králova Pole. Stav se tedy nemění. (2:2)
    8
    Po ose Havlát – Hastík – Dostalík se míč dostal právě k domácímu matadorovi a ten si věděl rady. Brno jde do vedení. (3:2)
    9
    Kupa dostal kupu prostoru a dokázal toho využít. (3:3)
    9
    Odpověď Brna je rychle na světě. Hastík si dokázal najít pozici ke střele a využít ji. (4:3)

10
    Koubek výborně zastavil rodící se šanci Lovosic. (4:3)
    10
    Malý na pravém křídle předvedl technický pokus a ten doskotačil až za brankovou čáru. (4:4)
    11
    Hlípala se natáhl nad všechny bránící hráče a střelou k levé tyči dává utkání podobu 5:4. (5:4)

11
    Obranný val Brna zafungoval hneed dvakrát a přerušil akci Lovosic. (5:4)

12
    Tyč zastavil nebezpečný pokus Lovosic, Brno získává míč a míří kupředu. (5:4)
    12
    Uspávací taktika Brnu vyšla a Luboš Hlípala si připisuje druhou branku v zápase. (6:4)

13
    Koubek se dostal na jedné straně do brejku, ale od tyče míří jeho pokus mimo. (6:4)

13
    Na druhé straně unikl Bouček, ale jeho pokus zastavuje Koňařík. (6:4)
    13
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Lukáš Václav). (7:4)
    14
    Vaněk prchl po pravé straně a přehodil gólmana Lovců. (8:4)

14
    Oddechový čas pro hosty. (8:4)
    14
    Klimt dokázal dalekonosnou střelou propálit Koňaříka a snížit stav duelu na rozdíl tří branek. (8:5)

15
    Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Josef Jonáš). (8:5)
    16
    Lukáš Václav dostal nabito na pravou stranu a svou šanci využil. (9:5)

16
    Dvě minuty pro domácího Petroviće. Domácí se tak musí bránit přesile hostujícího týmu. (9:5)

16
    Hosté dosáhli branky, ta však pro útočný faul neplatí. (9:5)
    17
    Holubec dokázal prostřelit brankáře Koňaříka a snižuje stav duelu. (9:6)

18
    Malý se opět dostal do šance z pravé strany, ale jeho pokus vytěsnil Koňařík na tyč. (9:6)
    18
    Vaněk z pravé strany přehodil brankáře Lovosic a dává desátý gól Brna. (10:6)

19
    Domácí defenzíva výborně pohlídala útočné aktivity Lovosic a v závěru předvedl dobrý zákrok Koňařík. Brno se ubránilo a může na prahu třetí desetiminutovky zaútočit. (10:6)

20
    Dostalík faulován při střele, sedmička pro Brno. (10:6)

21
    Vaněk sedmičku doslova zahodil, když poslal míč vedle levé tyče. Tohle by v konečném součtu mohlo Brno mrzet. (10:6)

21
    Petrović dokázal vytěsnit střelu z poza obraného valu. (10:6)
    21
    Klimt se vyšrouboval do výšky a jeho střela do protipohybu Koňaříka znamená snížení hostů. (10:7)

22
    Vaňkova střela letěla do míst kde operoval Hrdlička a ten jeho ránu vytěsnil. Brno se opět musí rychle vrátit k vlastní bráně. (10:7)
    22
    Jonášův pokus lehce zaskočil Koňaříka a míč se tak dostal do domácí brány. Brno vede už jen o dva góly. (10:8)

23
    Oddechový čas pro domácí. (10:8)
    23
    Potřetí v zápase nedokázala domácí defenzívy ubránit Lukáše Malého a ten snižuje na rozdíl jedné branky. (10:9)
    24
    Michal Dostalík zabojoval na brankovišti a Brnu se tak vrací náskok dvou branek. (11:9)

25
    Koňaříkův výborný zákrok pomohl Brnu a to mohlo navýšit své vedení. Tváří v tvář brankáři Lovosic však Petrović zaváhal a jeho pokus hostující gólman vytěsnil. (11:9)
    26
    Klimt propálil vše co mu stálo v cestě a Brno opět vede jen o gól. (11:10)
    26
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala). (12:10)

26
    Motl nezamířil tak jak by si představoval a minul bránu Brna. (12:10)

26
    Petrović se dostal do úniku, ale byl zjevně faulován, rozhodčí však zůstávají klidní. (12:10)

27
    Brno opět pod tlakem hostí. (12:10)
    27
    Duo Havlát – Hastík vypracovalo šanci Vaňkovi, jenž z pravé strany dokázal proskočit do brankoviště a dostat Brno do vedení o tři branky. (13:10)

28
    Koňařík s Koubkem vyřešili složitou situaci a Brno může zamířit vpřed. (13:10)

29
    Jonáš v zakončení atakoval Hlípalu a je z toho přesilovka a sedmička pro Brno. (13:10)

29
    Ani druhou sedmičku nedokázalo Brno proměnit a ztrácí tak šanci na vedení o čtyři branky. (13:10)
    29
    Na jedné straně pomohlo domácím břevno, na straně druhé se nemýlil Dostalík a posouvá tak ukazatel skóre na rozdíl čtyř gólů. (14:10)
    30
    Kupa v poslední minutě propálil z pravé strany Koňaříka a Brno tak má poslední útok v poločase na navýšení vedení. (14:11)

30
    Hastíkův pokus v posledních vteřinách míjí bránu hostí. (14:11)

30
    První poločas skončil. (14:11)

První půle je u konce. Brno si dokázalo vypracovat čtyřbrankový náskok, o který sice málem přišlo, ale v závěrečných minutách svěřenci kouče Titkova opět zabrali a do druhé části tak vstoupí oba celky za stavu 14:11.

31
    Začal druhý poločas. (14:11)

31
    Lovosice drží míč ve své moci a jejich oslabení se chýlí ke konci. (14:11)
    31
    Franc se dostal ke střele a jeho pokus znamená snížení an rozdíl dvou gólů. (14:12)
    32
    Čtvrtý gól Hlípaly v zápase znamená návrat na rozdíl tří branek. (15:12)
    32
    Trkovský využil dobré spolupráce svých kolegů a obdržel pas do volného prostoru a následně propálil Koňaříka. (15:13)

33
    Dostalík faulován, Brno stále u míče. (15:13)

33
    Další akci Králova Pole hatí útočný faul. K míči se tak dostávají Lovosice. (15:13)

33
    Fantastický Koňařík vytáhl výborný zákrok a zabránil tak jistému gólu. (15:13)
    34
    Vaněk prchl obráně hostí a jeho pokus znamená další gól v síti Lovosic. (16:13)
    34
    Klimt se ze sedmičky nemýlil a dává čtrnáctý gól svého celku. (16:14)

35
    Hrdlička si vyběhl proti Dostálíkovi a vyráží jeho pokus. (16:14)
    35
    Klimt našel prostor mezi levou tyčí a brankářem Koňaříkem – 16:15. (16:15)

36
    Hlípala faulován, Brno se tak udrží u míče. (16:15)
    36
    Dostalákův pokus z brankoviště zastavila až síť. (17:15)
    37
    Motl využil místa na levém křídle a snižil. (17:16)
    37
    Brno přichází o svůj náskok. Klimt využil nepozornosti domácí defenzívy a srovnává na 17:17. (17:17)

38
    Brno se drží u brány Lovosic. (17:17)

38
    Hastíkův pokus se od tyče odráží mimo bránu. (17:17)
    39
    Dostalík zúžitkoval své zkušenosti a tváří v tvář Hrdličkovi přehodil brankáře hostí. (18:17)

40
    Hosté dokázali svou akci zakončit, ale následně rozhodčí odpískal sedmičku pro Lovosice. (18:17)
    40
    Klimt opět nezaváhal. (18:18)
    40
    Koubek dostal na levé straně dostatek prostoru ke střele a propálil brankáře hostí. (19:18)
    41
    Opět Lukáš Koubek, opět z té samé pozice! (20:18)

41
    Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Kosta Petrović). (20:18)
    42
    Motl z levé strany přehodil Koňaříka a Brno už opět vede jen o jeden gól. (20:19)

43
    Mičola se dostal ke střele, ale jeho pokus zpoza obranného valu zastavila tyč. (20:19)

43
    Vaňkův brejk končí zákrokem Hrdličky, jenž vyráží míč mimo hrací plochu. Velká škoda pro domácí tým. (20:19)

44
    Koubkův pokus z křídla si nenašel cestu do sítě a podobně si na druhé straně počínal Motl, jehož vychytal brankář Koňařík. (20:19)

45
    Domácímu týmu odpískány kroky, domácí se tak opět musí vracet ke své bráně. (20:19)
    45
    Klimtova stčřela znamená vyrovnání dnešního zápasu. (20:20)
    46
    Lukáš Václav se dostal do šance na pravé straně a jeho pokus zaplil přesně do hostující branky. (21:20)

46
    Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Viktor Hastík). (21:20)
    47
    Motl využil domácí hry bez brankáře a posílá míč do sítě. (21:21)
    48
    Jonáš se dostal břed Drápelu a poprvé v zápase jdou Lovosice do vedení. (21:22)
    48
    Adam Stein se dostal ke střele a svůj pokus zamířil mimo dosah hostujícího brankáře. (22:22)
    49
    Holubec se dostal do šance a dokázal ji stoprocentně využít. (22:23)

49
    Havlátův pokus zastavuje levá tyč hostující brány. (22:23)

49
    Havlát zůstal po střele ležet na hrací ploše, domácí oporu zjevně trápí nějaké zranění. (22:23)

50
    Dvě minuty pro Steina a sedmička pro Brno. (22:23)

50
    Drápela si poradil se sedmičkou Klimta a domácí mohou zabojovat o srovnání. (22:23)

50
    Oddechový čas pro domácí. (22:23)
    50
    Hastíkův pokus zaplul ke vzdálenější tyči a domácí tak srovnávají skóre. (23:23)

51
    Oddechový čas pro hosty. (23:23)
    53
    Motl se dostal k míči na hranici brankoviště a nedal domácímu brankáři šanci. (23:24)
    54
    Dostalík ač faulován, dostal míč do sítě a zápas je stále otevřen. (24:24)
    55
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl). (24:25)
    55
    Viktor Hastík se chopil míče a poslal jej přesně k levé tyči. (25:25)

56
    Petrović vyloučen potřetí v zápase a to znamená jediné. Červenou kartu. (25:25)
    56
    Malý se z pravé strany nemýlil a to znamená vedení hostujícího týmu. (25:26)
    57
    Havlátova skrytá střela končí v síti a to znamená že v Brně je opět srovnáno. (26:26)
    58
    Lukáš Malý opět dostal až příliš prostoru a jeho akce jako obvykle skončila gólem. (26:27)
    58
    Dostalík se na brankovišti nemýlil a propálil Hrdličku. (27:27)

59
    Necelé dvě minuty před koncem se nechal vyloučit domácí Václav a hosté tak mohou zápas strhnout do své moci. (27:27)

59
    Sedmička pro Lovosice. (27:27)
    59
    Motl přehodil Drápelu a domácí opět prohrávají. (27:28)

59
    Oddechový čas pro domácí. (27:28)

60
    Domácí bez brankáře. (27:28)
    60
    40 vteřin před koncem srovnává Dostalík. Dočkáme se vítěze zápasu, nebo utkání skončí remízou? (28:28)

60
    Oddechový čas pro hosty 23 vteřin před koncem zápasu. (28:28)

60
    Hra opět pokračuje. (28:28)

Druhý poločas skončil. (28:28)

60 minut je u konce, domácí dokázali ve druhé půli svůj náskok prohospodařit a 40 sekund před koncem jim musel bod vystřelit Michal Dostalík.

SKKP Handball Brno – HK FCC Město Lovosice 28:28 (14:11)
    Nejvíce branek: Dostalík 8, Hlípala 4, Vaněk 4 – Klimt 9/3, Motl 6/1, Malý 5. Rozhodčí: Pavlát, Točík.
    Delegát: Skružný. Sedmimetrové hody: 2/0 – 5/4. Vyloučení: 6:1. ČK: Petrović (BNO). (19:27:14)