Toronto – Edmonton | 6:2 (kon.) | | | NJ Devils – Calgary | 1:2 (kon.) | | | NY Rangers – Tampa Bay | 3:4 (po pr.) |
Colorado – Vancouver | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Anaheim – Chicago | 3:4 (kon.) |
Barys – Novgorod | 5:4 (po pr.) | | | Jekaterinburg – Čeljabinsk | 4:2 (kon.) | | | CSKA Moskva – Viťaz | 6:2 (kon.) |
Petrohrad – S.Moskva | 2:3 (kon.) |
Salzburg – Slavia | 5:6 (po pr.) | | | Přerov – Havlíčkův Brod | 6:4 (kon.) | | | Vítkovice – Chomutov | 2:3 (kon.) |
HC Litvínov – Č. Budějovice | 6:1 (kon.) | | | Plzeň – K. Vary | 2:1 (po pr.) | | | Sparta Praha – Hradec Králové | 3:1 (kon.) |
Pardubice – Liberec | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Třinec – Zlín | 2:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Vsetín | 3:6 (kon.) |
Havířov – Olomouc | 4:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kladno | 4:2 (kon.) |
koniec
SKA Petrohrad
2:3
(0:0, 2:0, 0:3)
Stav série: 0:2
Spartak Moskva
Lukáš Ureš
Góly a asistencie:
27. Rukavišnikov (S. Plotnikov, Rundblad), 31. Barabanov (Dacjuk) – 46. Kalinin (R. Hanzl, Dyblenko), 57. Talalujev (D. Višněvskij, Chochlačov), 60. Karsums (Zubov, Daugavinš)
Rozhodca:
Diváci: 12362
Nepremenená penalta:
SKA Petrohrad:
Šestorkin (Hellberg) – Hersley, Gavrikov, Rukavišnikov, Belov, Rundblad, Tokranov, Zub – Dacjuk, S. Plotnikov, Karpov – Prochorkin, Barabanov, N. Gusev – Koskiranta, Jakupov, Kuzmenko – Dergačov, Kablukov, M. Malcev – Ivan Morozov.
Náhradníci:
Tréner:
Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Gončarov, Kalinin, Kulik, D. Višněvskij, Dyblenko, Osipov, V. Sorokin, Volkov – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Zubov, Karsums, Lisin – Talalujev, Daugavinš, Leščenko – Šaškov, Kotljarevskij, Zlobin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Gončarov, Kalinin, Kulik, D. Višněvskij, Dyblenko, Osipov, V. Sorokin, Volkov – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Zubov, Karsums, Lisin – Talalujev, Daugavinš, Leščenko – Šaškov, Kotljarevskij, Zlobin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci: 12362
Petrohrad | 4 | 2 | S.Moskva |
#1 | Utorok 26.02.2019 • 17:30 |
Petrohrad - S.Moskva 0:2 | |
#2 | Štvrtok 28.02.2019 • 17:30 |
Petrohrad - S.Moskva 2:3 | |
#3 | Sobota 02.03.2019 • 15:00 |
S.Moskva - Petrohrad 2:5 | |
#4 | Pondelok 04.03.2019 • 17:30 |
S.Moskva - Petrohrad 2:3 koniec po predl. | |
#5 | Streda 06.03.2019 • 17:30 |
Petrohrad - S.Moskva 2:1 | |
#6 | Piatok 08.03.2019 • 15:00 |
S.Moskva - Petrohrad 1:2 |
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jevgenij Kulik – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 2 min., sekání).