Tisková konference FK Ústí nad Labem | (kon.) | | | Tisková konference SK Dynamo České Budějovice | (kon.) |
Tisková konference FC Hradec Králové | (kon.) | | | Tisková konference MFK Vítkovice | (kon.) |
Tisková konference FC MAS Táborsko | (kon.) | | | Tisková konference FC Sellier & Bellot Vlašim | (kon.) |
Tisková konference MFK Chrudim | (kon.) |
Muži 15 km klasicky, Seefeld | Vítěz: M. Johnsrud Sundby (NOR) (kon.) |
Ženy HS109, Seefeld | Vítěz: M. Lundbyová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Muži 15 km klasicky, Seefeld
Vítěz: M. Johnsrud Sundby (NOR)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí v cíli:
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 38:22,6
2. Alexander Bessměrtnych (RUS) +2,9
3. Iivo Niskanen (FIN) +20,4
4. Andrej Larkov (RUS) +22,8
5. Didrik Tønseth (NOR) +24,3
6. Dario Cologna (SUI) +32,4
7. Sjur Røthe (NOR) +33,9
8. Aleksander Bolšunov (RUS) +58,5
8. Andrew Musgrave (GBR) +58,5
10. Emil Iversen (NOR) +1:00,5
11. Jens Burman (SWE) +1:23,2
12. Viktor Thorn (SWE) +1:29,0
13. Andreas Katz (GER) +1:37,0
14. Jonas Baumann (SUI) +1:42,1
15. Sebastian Eisenlauer (GER) +1:44,8
16. Calle Halfvarsson (SWE) +1:49,8
17. Erik Bjornsen (USA) +1:50,3
18. Janosch Brugger (GER) +1:51,5
19. Perttu Hyvärinen (FIN) +1:54,2
20. Francesco De Fabiani (ITA) +1:57,7
21. Daniel Rickardsson (SWE)
22. Irineu Esteve Altmiras (AND)
23. Üli Schnider (SUI)
24. Jules Lapierre (FRA)
25. Maurice Manificat (FRA)
26. Hirojuki Mijazawa (JPN)
27. Lucas Bögl (GER)
28. Naoto Baba (JPN)
29. Ristomatti Hakola (FIN)
30. Scott Patterson
...
39. Michal Novák (CZE) +3:23,7
42. Miroslav Rypl (CZE) +3:36,2
49. Adam Fellner (CZE) +3:59,4
60. Ján Koristek (SVK) +4:57,8
65. Petr Knop (CZE) +5:13,1
Andrej Segeč (SVK) nedokončil
Konečné pořadí po 9,8 km:
1. Alexander Bessměrtnych (RUS) 25:33,8
2. Didrik Tønseth (NOR) +7,2
3. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +13,9
4. Iivo Niskanen (FIN) +16,3
5. Andrej Larkov (RUS) +19,5
...
38. Michal Novák (CZE) +2:24,1
47. Miroslav Rypl (CZE) +2:40,3
51. Adam Fellner (CZE) +2:51,8
62. Petr Knop (CZE) +3:27,0
63. Ján Koristek (SVK) +3:29,7
Andrej Segeč (SVK) nedokončil
Konečné pořadí na 5 km:
1. Alexander Bessměrtnych (RUS) 12:08,2
2. Aleksander Bolšunov (RUS) +0,9
3. Didrik Tønseth (NOR) +6,7
4. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +8,3
5. Maxim Vylegžanin (RUS) +11,2
...
35. Michal Novák (CZE) +55,9
46. Miroslav Rypl (CZE) +1:07,5
54. Adam Fellner (CZE) +1:12,6
64. Petr Knop (CZE) +1:22,6
73. Ján Koristek (SVK) +1:46,7
76. Andrej Segeč (SVK) +1:50,7.
Startovní listina:
1. Snorri Einarsson (ISL)
2. Raido Ränkel (EST)
3. Andreas Veerpalu (EST)
4. Ján Koristek (SVK)
5. Russell Kennedy (CAN)
6. Andrew Young (GBR)
7. Petr Knop (CZE)
8. Anssi Pentsinen (FIN)
9. Evan Palmer-Charrette (CAN)
10. Kaiči Naruse (JPN)
11. Paul Constantin Pepene (ROU)
12. Olžas Klimin (KAZ)
13. Děnis Volotka (KAZ)
14. Michal Novák (CZE)
15. Andreas Katz (GER)
16. Sebastian Eisenlauer (GER)
17. Vitalij Puchkalo (KAZ)
18. Valentin Chauvin (FRA)
19. Dominik Bury (POL)
20. Hirojuki Mijazawa (JPN)
21. Jonas Baumann (SUI)
22. Üli Schnider (SUI)
23. Max Hauke (AUT)
24. Perttu Hyvärinen (FIN)
25. Benjamin Lustgarten (USA)
26. Naoto Baba (JPN)
27. Maicol Rastelli (ITA)
28. Kyle Bratrud (USA)
29. Irineu Esteve Altmiras (AND)
30. Karel Tammjärv (EST)
31. Erik Bjornsen (USA)
32. Beda Klee (SUI)
33. Scott Patterson (USA)
34. Lucas Bögl (GER)
35. Jules Lapierre (FRA)
36. Jens Burman (SWE)
37. Janosch Brugger (GER)
38. Ristomatti Hakola (FIN)
39. Daniel Rickardsson (SWE)
40. Alexej Poltoranin (KAZ)
41. Benjamin Crv (SLO)
42. Aleksander Bolšunov (RUS)
43. Luis Stadlober (AUT)
44. Didrik Tønseth (NOR)
45. Len Valjas (CAN)
46. Iivo Niskanen (FIN)
47. Martin Himma (EST)
48. Maurice Manificat (FRA)
49. Dominik Bury (POL)
50. Calle Halfvarsson (SWE)
51. Petrica Hogiu (ROU)
52. Emil Iversen (NOR)
53. Aljaksandr Voranau (BLR)
54. Andrew Musgrave (GBR)
55. Adam Fellner (CZE)
56. Dario Cologna (SUI)
57. Veselin Cinzov (BUL)
58. Viktor Thorn (SWE)
59. Imanol Rojo (ESP)
60. Maxim Vylegžanin (RUS)
61. Oleksij Krasovskij (UKR)
62. Alexander Bessměrtnych (RUS)
63. Miroslav Rypl (CZE)
64. Andrej Larkov (RUS)
65. Joni Mäki (FIN)
66. Francesco De Fabiani (ITA)
67. Stefan Zelger (ITA)
68. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
69. Scott James Hill (CAN)
70. Sjur Røthe (NOR)
71. Raul Mihai Popa (ROU)
72. Maciej Starega (POL)
73. Jan Kostruba (UKR)
74. Martin Vögeli (LIE)
75. Mikajel Mikajeljan (ARM)
76. Thomas Maloney Westgaard (IRL)
77. Lin Pao (CHN)
78. Čchiang Wang (CHN)
79. Martin Penčev (BUL)
80. Ťin-cchaj Šang (CHN)
81. Tadevos Poghosjan (ARM)
82. Andrej Segeč (SVK)
83. Ming-liang Ču (CHN)
84. Seyed Sattar Seyd (IRN)
85. Mark Pollock (AUS)
86. Thibaut De Marre (BEL)
87. Mark Chanloung (THA)
88. Albert Jonsson (ISL)
89. Adam Konya (HUN)
90. Todor Malčov (BUL)
91. Seve De Campo (AUS)
92. Dagur Benediktsson (ISL)
93. Alex Vanias (GRE)
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 38:22,6
2. Alexander Bessměrtnych (RUS) +2,9
3. Iivo Niskanen (FIN) +20,4
4. Andrej Larkov (RUS) +22,8
5. Didrik Tønseth (NOR) +24,3
6. Dario Cologna (SUI) +32,4
7. Sjur Røthe (NOR) +33,9
8. Aleksander Bolšunov (RUS) +58,5
8. Andrew Musgrave (GBR) +58,5
10. Emil Iversen (NOR) +1:00,5
11. Jens Burman (SWE) +1:23,2
12. Viktor Thorn (SWE) +1:29,0
13. Andreas Katz (GER) +1:37,0
14. Jonas Baumann (SUI) +1:42,1
15. Sebastian Eisenlauer (GER) +1:44,8
16. Calle Halfvarsson (SWE) +1:49,8
17. Erik Bjornsen (USA) +1:50,3
18. Janosch Brugger (GER) +1:51,5
19. Perttu Hyvärinen (FIN) +1:54,2
20. Francesco De Fabiani (ITA) +1:57,7
21. Daniel Rickardsson (SWE)
22. Irineu Esteve Altmiras (AND)
23. Üli Schnider (SUI)
24. Jules Lapierre (FRA)
25. Maurice Manificat (FRA)
26. Hirojuki Mijazawa (JPN)
27. Lucas Bögl (GER)
28. Naoto Baba (JPN)
29. Ristomatti Hakola (FIN)
30. Scott Patterson
...
39. Michal Novák (CZE) +3:23,7
42. Miroslav Rypl (CZE) +3:36,2
49. Adam Fellner (CZE) +3:59,4
60. Ján Koristek (SVK) +4:57,8
65. Petr Knop (CZE) +5:13,1
Andrej Segeč (SVK) nedokončil
Konečné pořadí po 9,8 km:
1. Alexander Bessměrtnych (RUS) 25:33,8
2. Didrik Tønseth (NOR) +7,2
3. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +13,9
4. Iivo Niskanen (FIN) +16,3
5. Andrej Larkov (RUS) +19,5
...
38. Michal Novák (CZE) +2:24,1
47. Miroslav Rypl (CZE) +2:40,3
51. Adam Fellner (CZE) +2:51,8
62. Petr Knop (CZE) +3:27,0
63. Ján Koristek (SVK) +3:29,7
Andrej Segeč (SVK) nedokončil
Konečné pořadí na 5 km:
1. Alexander Bessměrtnych (RUS) 12:08,2
2. Aleksander Bolšunov (RUS) +0,9
3. Didrik Tønseth (NOR) +6,7
4. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +8,3
5. Maxim Vylegžanin (RUS) +11,2
...
35. Michal Novák (CZE) +55,9
46. Miroslav Rypl (CZE) +1:07,5
54. Adam Fellner (CZE) +1:12,6
64. Petr Knop (CZE) +1:22,6
73. Ján Koristek (SVK) +1:46,7
76. Andrej Segeč (SVK) +1:50,7.
Startovní listina:
1. Snorri Einarsson (ISL)
2. Raido Ränkel (EST)
3. Andreas Veerpalu (EST)
4. Ján Koristek (SVK)
5. Russell Kennedy (CAN)
6. Andrew Young (GBR)
7. Petr Knop (CZE)
8. Anssi Pentsinen (FIN)
9. Evan Palmer-Charrette (CAN)
10. Kaiči Naruse (JPN)
11. Paul Constantin Pepene (ROU)
12. Olžas Klimin (KAZ)
13. Děnis Volotka (KAZ)
14. Michal Novák (CZE)
15. Andreas Katz (GER)
16. Sebastian Eisenlauer (GER)
17. Vitalij Puchkalo (KAZ)
18. Valentin Chauvin (FRA)
19. Dominik Bury (POL)
20. Hirojuki Mijazawa (JPN)
21. Jonas Baumann (SUI)
22. Üli Schnider (SUI)
23. Max Hauke (AUT)
24. Perttu Hyvärinen (FIN)
25. Benjamin Lustgarten (USA)
26. Naoto Baba (JPN)
27. Maicol Rastelli (ITA)
28. Kyle Bratrud (USA)
29. Irineu Esteve Altmiras (AND)
30. Karel Tammjärv (EST)
31. Erik Bjornsen (USA)
32. Beda Klee (SUI)
33. Scott Patterson (USA)
34. Lucas Bögl (GER)
35. Jules Lapierre (FRA)
36. Jens Burman (SWE)
37. Janosch Brugger (GER)
38. Ristomatti Hakola (FIN)
39. Daniel Rickardsson (SWE)
40. Alexej Poltoranin (KAZ)
41. Benjamin Crv (SLO)
42. Aleksander Bolšunov (RUS)
43. Luis Stadlober (AUT)
44. Didrik Tønseth (NOR)
45. Len Valjas (CAN)
46. Iivo Niskanen (FIN)
47. Martin Himma (EST)
48. Maurice Manificat (FRA)
49. Dominik Bury (POL)
50. Calle Halfvarsson (SWE)
51. Petrica Hogiu (ROU)
52. Emil Iversen (NOR)
53. Aljaksandr Voranau (BLR)
54. Andrew Musgrave (GBR)
55. Adam Fellner (CZE)
56. Dario Cologna (SUI)
57. Veselin Cinzov (BUL)
58. Viktor Thorn (SWE)
59. Imanol Rojo (ESP)
60. Maxim Vylegžanin (RUS)
61. Oleksij Krasovskij (UKR)
62. Alexander Bessměrtnych (RUS)
63. Miroslav Rypl (CZE)
64. Andrej Larkov (RUS)
65. Joni Mäki (FIN)
66. Francesco De Fabiani (ITA)
67. Stefan Zelger (ITA)
68. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
69. Scott James Hill (CAN)
70. Sjur Røthe (NOR)
71. Raul Mihai Popa (ROU)
72. Maciej Starega (POL)
73. Jan Kostruba (UKR)
74. Martin Vögeli (LIE)
75. Mikajel Mikajeljan (ARM)
76. Thomas Maloney Westgaard (IRL)
77. Lin Pao (CHN)
78. Čchiang Wang (CHN)
79. Martin Penčev (BUL)
80. Ťin-cchaj Šang (CHN)
81. Tadevos Poghosjan (ARM)
82. Andrej Segeč (SVK)
83. Ming-liang Ču (CHN)
84. Seyed Sattar Seyd (IRN)
85. Mark Pollock (AUS)
86. Thibaut De Marre (BEL)
87. Mark Chanloung (THA)
88. Albert Jonsson (ISL)
89. Adam Konya (HUN)
90. Todor Malčov (BUL)
91. Seve De Campo (AUS)
92. Dagur Benediktsson (ISL)
93. Alex Vanias (GRE)
Z českých závodníků neskončil v nejlepší třicítce nikdo. Nejlépe si vedl Michal Novák, jenž se ztrátou necelých tří a půl minut obsadil devětatřicáté místo. Z dua slovenských běžců zajel lépe Ján Koristek na šedesáté pozici.
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 38:22,6
2. Alexander Bessměrtnych (RUS) +2,9
3. Iivo Niskanen (FIN) +20,4
4. Andrej Larkov (RUS) +22,8
5. Didrik Tønseth (NOR) +24,3
6. Dario Cologna (SUI) +32,4
7. Sjur Røthe (NOR) +33,9
8. Aleksander Bolšunov (RUS) +58,5
8. Andrew Musgrave (GBR) +58,5
10. Emil Iversen (NOR) +1:00,5
11. Jens Burman (SWE) +1:23,2
12. Viktor Thorn (SWE) +1:29,0
13. Andreas Katz (GER) +1:37,0
14. Jonas Baumann (SUI) +1:42,1
15. Sebastian Eisenlauer (GER) +1:44,8
16. Calle Halfvarsson (SWE) +1:49,8
17. Erik Bjornsen (USA) +1:50,3
18. Janosch Brugger (GER) +1:51,5
19. Perttu Hyvärinen (FIN) +1:54,2
20. Francesco De Fabiani (ITA) +1:57,7
21. Daniel Rickardsson (SWE)
22. Irineu Esteve Altmiras (AND)
23. Üli Schnider (SUI)
24. Jules Lapierre (FRA)
25. Maurice Manificat (FRA)
26. Hirojuki Mijazawa (JPN)
27. Lucas Bögl (GER)
28. Naoto Baba (JPN)
29. Ristomatti Hakola (FIN)
30. Scott Patterson
...
39. Michal Novák (CZE) +3:23,7
42. Miroslav Rypl (CZE) +3:36,2
49. Adam Fellner (CZE) +3:59,4
60. Ján Koristek (SVK) +4:57,8
65. Petr Knop (CZE) +5:13,1
Andrej Segeč (SVK) nedokončil
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 38:22,6
2. Alexander Bessměrtnych (RUS) +2,9
3. Iivo Niskanen (FIN) +20,4
4. Andrej Larkov (RUS) +22,8
5. Didrik Tønseth (NOR) +24,3
6. Dario Cologna (SUI) +32,4
7. Sjur Røthe (NOR) +33,9
8. Aleksander Bolšunov (RUS) +58,5
8. Andrew Musgrave (GBR) +58,5
10. Emil Iversen (NOR) +1:00,5
11. Jens Burman (SWE) +1:23,2
12. Viktor Thorn (SWE) +1:29,0
13. Andreas Katz (GER) +1:37,0
14. Jonas Baumann (SUI) +1:42,1
15. Sebastian Eisenlauer (GER) +1:44,8
16. Calle Halfvarsson (SWE) +1:49,8
17. Erik Bjornsen (USA) +1:50,3
18. Janosch Brugger (GER) +1:51,5
19. Perttu Hyvärinen (FIN) +1:54,2
20. Francesco De Fabiani (ITA) +1:57,7
21. Daniel Rickardsson (SWE)
22. Irineu Esteve Altmiras (AND)
23. Üli Schnider (SUI)
24. Jules Lapierre (FRA)
25. Maurice Manificat (FRA)
26. Hirojuki Mijazawa (JPN)
27. Lucas Bögl (GER)
28. Naoto Baba (JPN)
29. Ristomatti Hakola (FIN)
30. Scott Patterson
...
39. Michal Novák (CZE) +3:23,7
42. Miroslav Rypl (CZE) +3:36,2
49. Adam Fellner (CZE) +3:59,4
60. Ján Koristek (SVK) +4:57,8
65. Petr Knop (CZE) +5:13,1
Andrej Segeč (SVK) nedokončil