Písek – Poruba 21:19 (kon.) | DHC Plzeň – Olomouc 19:16 (kon.) | Prešov – Zlín 27:26 (kon.)
Most – Veselí n/M 32:22 (kon.)
DHK Baník Most
32:22 (15:14)
SHK Veselí n.M.
cz Sobota 23.02.2019, 18:00 • Sportovní hala Most • MOL liga žien • 17. kolo

DHK Baník Most – SHK Veselí n.M. 32:22 (15:14)
    Nejvíce branek: Kovařová 7/1, Kostelná 4/1, Kostelná 4 – Kučerová 8/2, Veselková 3/1, Michnová 3. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/3. Vyloučení: 7:1. (19:28:02)

Je dobojováno, Černí andělé si dnes připisují všechny body do tabulky zejména díky výborné druhé půli a můžou tak nadále nahánět v tabulce vedoucí Michalovce.

Konec zápasu. (32:22)
    60
    Kostelná K. zamířila přesně pod břevno. (32:22)
    59
    Eksteinová z brejku navyšuje vedení Mostu. (31:22)
    58
    Kubáčkové rychlý kontr končí v brance. (30:22)
    58
    Eksteinová si vyskočila na pravém křídle do brankoviště a technickým lobem přehodila Lekešovou. (30:21)
    57
    Jungová z pivota trošku se štěstím dopravila míč do branky. (29:21)
    57
    Eksteinová z pravého křídla úspěšná. (28:21)
    56
    Lekešová vychytala Kostelnou A. a trefila přesně prázdnou mosteckou branku. (27:21)

56
    Poslední time-out si právě vybral Peter Dávid. (27:20)
    55
    A. Kostelná prostřelila ze sedmičky Hřebejkovou. (27:20)
    54
    Pastorková z pivota střelou o zem překonala Novotnou. (26:20)
    52
    Kostelná A. ze střední spojky úspěšná. (26:19)

50
    Time-out Veselí. (25:19)
    50
    Zachová z rychlého kontruje potvrzuje vedení Černých andělů, kteří bezpečně kráčí pro dva body do tabulky. (25:19)
    49
    Dvořáková V. z brejku navyšuje. (24:19)
    48
    Zachová si vyskočila na brankovištěa překonala Lekešovou. (23:19)

47
    Time-out Černí andělé. (22:19)
    47
    Lukšíková se prosadila velmi jednoduše v početní výhodě 6 na 3. (22:19)

47
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Katarína Kostelná). (22:18)
    46
    Kučerová ze sedmičky snižuje. (22:18)

46
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Sára Kovařová). (22:17)

46
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Lucia Mikulčík). (22:17)
    43
    K. Kostelná v pádu dopravila míč za brankovou čáru. (22:17)
    42
    Kučerová trefila přesně do protipohybu Müllnerové. (21:17)
    40
    Kovářová ze střední spojky z podstřelu překonala Lekešovou. (21:16)
    38
    Mikulášková v pádu dokázala zacílit přesně mezi tři tyče. (20:16)
    38
    Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Yuliia Kučerová). (19:16)
    37
    Tesačová z pivota z otočky střelou k tyči prostřelila Lekešovou. (19:15)
    36
    A. Kostelná vysoko nad bloky překonala vše co jí stálo v cestě. (18:15)
    35
    Kučerová ze sedmičky překonala Müllnerovou. (17:15)

34
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Linda Jungová). (17:14)
    34
    K. Kostelná si seběhla na pivota a propálila Lekešovou. (17:14)
    33
    Kostelná A. si vyskočila nad bloky a propálila vše co jí stálo v cestě. (16:14)

31
    Začal druhý poločas. (15:14)

Černí andělé si hned v úvodu utkání vypracovali tříbrankový náskok, který si více méně hlídali po celé první dějství. Veselské Panenky však ukázaly, že dnes nepřijely do Mostu odevzdat body a předvádějí zatím velmi sympatický výkon. Ve druhé půle tak je stále o co hrát a čeká nás jistě zajímavá házená.

30
    První poločas skončil. (15:14)
    30
    Pastorková z pivota uklidila míč za záda Müllnerové. (15:14)

30
    Time-out si v poslední minutě první půle vyžádala také hostující lavička Veselí. (15:13)
    29
    Kovářové se dnes rychlé kontry daří, prokázala to i teď, když rychle zakončila rozehrávku od Müllnerové. (15:13)
    29
    Kučerová po rychlé akci Veselí snižuje na rozdíl jedné branky! (14:13)

28
    Michnová zůstává ležet na palubovce po vzájemné srážce s jednou z mosteckých hráček, vypadá velmi otřesená a minimálně do první půle už nezasáhne. (14:12)
    27
    Michnová nejprve uspěla z pravé spojky, aby posléze snížila i z brejku. Náskok Černých andělů na světelné tabuli už rázem nevypadá tak pohodově. (14:12)
    26
    Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Klaudia Michnová). (14:11)
    26
    Kovářová napřáhla ze střední spojky a střelou o břevno drží náskok Černých andělů. (14:10)
    25
    Hřebejková dostala pas o zem na pivota a z otočky koriguje skóre. (13:10)
    25
    Šustková ze střední spojky trefila přesně do protipohybu veselské brankařky. (13:9)
    24
    Kučerová vyslala nenápadnou ránu z pravé spojky, která zaplula pod břevno překvapené Müllnerové, která se po míči stačila jen ohlédnout. (12:9)

23
    Stříšková z levého křídla nepřekonala dobře postavenou Lekešovou. (12:8)
    22
    Kovářová zabojovala o míč na útočné polovině a vytěžila branku pro Černé anděly. (12:8)
    21
    Kučerová ze sedmičky překonala Novotnou v mostecké brance. (11:8)

21
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Lucia Mikulčík). (11:7)
    21
    Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Jana Šustková). (11:7)
    21
    Boorová bleskově koriguje náběhem do rozhozené mostecké obrany. (10:7)
    20
    Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Katarína Kostelná). (10:6)

20
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Veronika Mikulášková). (9:6)
    19
    Michnová v pádu střelou o zem překonala Müllnerovou. (9:6)
    19
    Zachová dostala rychlý míč za obranu a prostřelila Lekešovou. (9:5)
    18
    Šustková při signalizované pasivitě přes bloky proměňuje. (8:5)

17
    První dnešní time-out míří na lavičku Černých andělů pro trenéra Dávida. (7:5)
    15
    Kostelná A. se dopustila kroků, Veselková jen zvedla míč ze země a poslala jej do odkryté mostecké branky přes celé hřiště. (7:5)

14
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Linda Jungová). (7:4)

14
    Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Eva Veselková). (7:4)
    13
    Tečovaný pokus Kubáčkové končí za brankovou čarou. (7:4)
    12
    Müllnerová si poradila s pokusem Pastorkové a ihned rozehrála na nabíhající Mikulčík, která si tváří v tvář Lekešové počínala chladnokrevně. (7:3)
    11
    Kovářová sehrála na druhé straně další velmi rychlý kontr. (6:3)
    11
    Veselková trochu se štěstím prostřeluje mostecké bloky, míč se zastavil až v síti mostecké branky. (5:3)
    9
    Na druhé straně rychle kontruje Kovářová ranou ze střední spojky pod břevno Lekešové. (5:2)
    9
    Kučerová trefila přesně odkrytý prostor u pravé tyče mostecké branky. (4:2)
    8
    Sára Kovářová ze sedmičky nezaváhala, Černí andělé tak nadále navyšují své dosavadní vedení. (4:1)

8
    Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Kristína Pastorková). (3:1)

7
    Boorová jen do břevna, z následné dorážky trefila vytyčenou ruku Müllnerové, která teď doslova čaruje mezi třemi tyčemi. (3:1)
    6
    Šustková v pádu dokázala dopravit míč za brankovou čáru. Müllnerová na druhé straně přidává další perfektní zákrok a drží si zatím procentuální úspěšnost vysoko nad 50 procenty. (3:1)

5
    Kubáčková jen do připravené Müllnerové. (2:1)
    4
    Mikulčík si vyskočila z levého křídla do brankoviště a střelou o zem posílá Černé anděly poprvé do vedení. (2:1)
    3
    Jungová srovnává tvrdou ranou ze střední spojky. (1:1)

2
    Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Yuliia Kučerová). (0:1)
    1
    Veselková otevírá skóre utkání ze sedmičky. (0:1)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

V 17. kole MOL ligy přivítá Most ve své hale Veselí nad Moravou. Panenky mají letošní sezónu velmi dobře rozehranou. Dosud jim patří v tabulce 4. místo za 21 získaných bodů. Veselanky se s největší pravděpodobností poperou s Porubou a Slavií o druhé místo mezi českými celky. Ve zbývajících šesti kolech však mají velice těžký los, neboť vedle Mostu hrají ještě v Porubě a i na Slavii. Na podzim Panenky doma Most senzačně porazily 24:23. V posledním kole padly v Michalovcích 33:25. Nejlepší střelkyní týmu je s 79 brankami Kristína Pastorková.

Mostu patří v tabulce druhé místo s 26 body, což znamená tříbodový odstup na první Michalovce. Pokud Most porazí Veselí, tak už s největší pravděpodobností půjde do českého play off z prvního místa. Černí andělé mají aktuálně v MOL lize sérii 10 výher v řadě. Naposledy prohráli právě ve Veselí. V posledním kole Most vyhrál v Porubě 23:28. Nejlepší střelkyní týmu je s 90 brankami Sára Kovářová.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.