Šprint mužov, 10 km, Salt Lake City | Vítěz: V. S. Christiansen (NOR) (kon.) |
Tímové preteky, HS145, Willingen | Vítěz: Polsko (kon.) | | | Kvalifikácia HS145, Willingen | Vítěz: M. Eisenbichler (GER) (kon.) |
Tlačová konferencia DAC Dunajská Streda | (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 1. kolo, Åre | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Åre | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - tímové preteky, HS145, Willingen
Vítěz: Polsko
Karel Jedlička
Konečné pořadí:
1. Polsko 979,4
2. Německo 900,2
3. Slovinsko 874,0
4. Norsko 873,2
5. Japonsko 869,4
6. Rakousko 868,7
7. Švýcarsko 754,6
8. Česko 739,9
Startovní listina:
1. Finsko
(Eetu Nousiainen, Andreas Alamommo, Jarkko Määttä, Antti Aalto)
2. Rusko
(Maxim Sergejev, Děnis Kornilov, Roman Trofimov, Jevgenij Klimov)
3. Česká republika
(Viktor Polášek, Filip Sakala, Lukáš Hlava, Roman Koudelka)
4. Švýcarsko
(Andreas Schuler, Luca Egloff, Simon Ammann, Killian Peier,)
5. Slovinsko
(Anže Semenič, Peter Prevc, Jernej Damjan, Timi Zajc)
6. Norsko
(Halvor Egner Granerud, Thomas Åsen Markeng, Johann André Forfang, Robert Johansson)
7. Rakousko
(Philipp Aschenwald, Daniel Huber, Michael Hayböck, Stefan Kraft)
8. Japonsko
(Jukija Sato, Daiki Ito, Džunširo Kobajaši, Rjoju Kobajaši)
9. Německo
(Karl Geiger, Richard Freitag, Markus Eisenbichler, Stephan Leyhe)
10. Polsko
(Piotr Żyła, Jakub Wolny, Dawid Kubacki, Kamil Stoch)
1. Polsko 979,4
2. Německo 900,2
3. Slovinsko 874,0
4. Norsko 873,2
5. Japonsko 869,4
6. Rakousko 868,7
7. Švýcarsko 754,6
8. Česko 739,9
Startovní listina:
1. Finsko
(Eetu Nousiainen, Andreas Alamommo, Jarkko Määttä, Antti Aalto)
2. Rusko
(Maxim Sergejev, Děnis Kornilov, Roman Trofimov, Jevgenij Klimov)
3. Česká republika
(Viktor Polášek, Filip Sakala, Lukáš Hlava, Roman Koudelka)
4. Švýcarsko
(Andreas Schuler, Luca Egloff, Simon Ammann, Killian Peier,)
5. Slovinsko
(Anže Semenič, Peter Prevc, Jernej Damjan, Timi Zajc)
6. Norsko
(Halvor Egner Granerud, Thomas Åsen Markeng, Johann André Forfang, Robert Johansson)
7. Rakousko
(Philipp Aschenwald, Daniel Huber, Michael Hayböck, Stefan Kraft)
8. Japonsko
(Jukija Sato, Daiki Ito, Džunširo Kobajaši, Rjoju Kobajaši)
9. Německo
(Karl Geiger, Richard Freitag, Markus Eisenbichler, Stephan Leyhe)
10. Polsko
(Piotr Żyła, Jakub Wolny, Dawid Kubacki, Kamil Stoch)
1. Polsko 979,4
2. Německo 900,2
3. Slovinsko 874,0
4. Norsko 873,2
5. Japonsko 869,4
6. Rakousko 868,7
7. Švýcarsko 754,6
8. Česko 739,9
9. Finsko 301,3
10. Rusko 280,7 (17:22:16)
1. Polsko 851,4
2. Německo 779,2
3. Norsko 752,7
4. Slovinsko 751,3
5. Japonsko 747,4
6. Rakousko 740,0
7. Švýcarsko 639,8
8 Česko 633,7