VakifBank – Plovdiv 3:0 (kon.) | Dinamo Moskva – Bukurešť 3:1 (kon.) | Chemik Police – Fenerbahce 0:3 (kon.)
Beziers – MTV 0:3 (kon.) | Conegliano – Schwerin 3:2 (kon.)
cz Streda 06.02.2019, 18:00Liga majstrov - ženy • Skupina E

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (19:31:06)

Je konec! Fenerbahce potvrdilo roli favorita a vítězí po setech 26:24, 25:20 a 25:15! Domácí celek se svého soupeře držel jen v prvním setu, kdy měl dokonce dva mečboly. Turecký celek dokázal možnosti odvrátit a získal set pro sebe! Od té doby už Fenerbahce jednoznačně vládlo a dotáhlo duel do vítězného konce!

Konec zápasu

15:25
    Je konec! Smeč jedné z domácích hráček byla příliš dlouhá a skončila v autu!

15:24
    Fenerbahce opět uspělo na bloku a má k dispozici hned devět mečbolů!

15:23
    Turecký celek hraje opravdu skvěle a je dva míče od vítězství!

15:22
    Caliskanová smečovala z levé strany a s pomocí bloku přizvedla míč do autu.

15:21
    Ogboguová smečovala z levé strany a posadila míč přímo na čáru.

14:21
    Turecký celek odskakuje na rozdíl sedmi bodů. Fenerbahce je velmi blízko k triumfu.

14:20
    Tanyelová si naskočila na vysokou přihrávku a smečí mezi dvě soupeřky ukončila výměnu.

14:19
    Fenerbahce odskakuje na rozdíl pěti bodů. Turecký celek pokračuje ve velkém stylu.

14:18
    Vargasová tentokrát měla moře času a parádní smečí posadila míč na základní čáru.

14:17
    Cakirogluová smečovala z levé strany a její smeč skončila na čáře.

13:17
    Vargasová zasmečovala těsně za čáru. Domácí se opět přibližují.

12:17
    Další bod putuje na stranu hostujícího celku! Domácí trefily nepřesnou smeč.

12:16
    Popovičová smečovala z levé strany, jenže blok Fenerbahce opět uhrál bod.

12:15
    Bod získává Fenerbahce Istanbul.

12:14
    Znovu je to jen o dva body! Domácí celek bojuje jako lev!

11:14
    Bod získává Chemik Police.

10:14
    Po skvělé výměně následovala chyba domácích na podání.

10:13
    Hostující blok zasáhl na síti, jenže jedna z hráček míč pouze přizvedla do autu.

9:13
    Fenerbahce se po delší době dočkalo bodu. Vargasová zasmečovala do rohu dvorce.

9:12
    Chemik bojuje ze všech sil a pomalu se dostává zpátky do hry! Fenerbahce už vede jen o tři body.

8:12
    Caliskanová smečovala z pravé strany, ale trefila jen dobře postavenou blokařku.

7:12
    Hned po fantastickém esu následovalo příliš dlouhé podání.

6:12
    Eso hostujícího celku! Favorizovaný klub vede o šest bodů.

6:11
    Vargasová dostala prostor na levé straně a parádní smečí nedala soupeřkám šanci.

6:10
    Ba naopak! Chemik bojuje ze všech sil! Domácí celek zastavil tři útoky soupeře a vybojoval bod pro sebe.

5:10
    Domácí celek nechce pustit soupeře do ještě propastnějšího náskoku.

4:10
    Unverová si naskočila na vysokou přihrávku a zasmečovala mezi dvě soupeřky.

4:9
    Po úspěšném zásahu domácího bloku smečovala Ogboguová, která jednu ze soupeřek doslova sestřelila.

3:9
    Až nyní se Chemik po dlouhé době dočkal bodu. Fenerbahce chybovalo na podání.

2:9
    Neuvěřitelná šňůra! Caliskanová předvedla úspěšný blok na pravé straně.

2:8
    Navíc přichází eso! Fenerbahce je velmi blízko k vítězství.

2:7
    Nyní je to show hostujícího celku! Domácí hráčky se po příjmu nemohou dostat do výměny.

2:6
    Caliskanová si na polovině naskočila na nepovedený příjem domácích a ukončila výměnu.

2:5
    Fenerbahce opět vede o tři body! Yilmazová trefila parádní smeč po čáře.

2:4
    Blokařky podávají v úvodu třetího setu parádní výkon! Unverová získala bod pro hosty.

2:3
    Úspěšný blok také na straně polského celku!

1:3
    Popovičová dostala přihrávku na levou stranu a zasmečovala po čáře.

0:3
    Grajberová smečovala, nicméně blok tureckého celku opět zaúřadoval a Fenerbahce vede už o tři body.

0:2
    Navíc přichází přímý bod z podání. Domácím se vůbec nedaří na příjmu.

0:1
    Fenerbahce se ujímá vedení hned v úvodu třetího setu. Hostující celek uspěl na bloku.

0:0
    Začal třetí set.

20:25
    Hostující celek využívá hned první setbol a získává druhý set výsledkem 25:20!

20:24
    Blok Fenerbahce opět úspěšně zasáhl a má k dispozici setboly!

20:23
    A další zisk pro hostující celek! Jedna z domácích hráček totiž zahrála nečistý úder.

20:22
    Další úspěch pro blok tureckého mužstva! Fenerbahce odskakuje na rozdíl dvou bodů.

20:21
    Hostující celek se znovu dostává do vedení! Domácí blok pouze přizvedl smeč do autu.

20:20
    Jenže Fenerbahce pokračuje v dobrém výkonu a je znovu vyrovnáno! Čeká nás dramatická koncovka.

20:19

20:18
    Pozor! Domácí blok si připsal úspěšný zásah a Chemik odskakuje na rozdíl dvou bodů.

19:18
    Chojnacková dostala přihrávku na levou stranu a trefila spojnici dvou čar.

18:18

18:17

17:17
    Vargasová dostala místo na levé straně a krásnou smečí opět vyrovnává.

17:16

16:16
    Fenerbahce zvládá koncovky setů skvěle! Další bod pro turecké mužstvo!

16:15

16:14
    Tak pozor! Domácí si vzaly challenge a bod putuje na stranu Chemiku!

15:14
    A domácí celek se dokonce dostává do vedení! Vargasová totiž nedokázala smečí ukončit výměnu.

14:14
    Je vyrovnáno! Po delší době dokázal uspět blok polského výběru!

13:14
    Jedna z hráček Fenerbahce spadla na síť. Bod putuje na stranu Chemiku.

12:14
    Vyrovnání se zatím Chemik nedočkal. Domácí hráčka totiž nedokázala zvrátit prudkou smeč.

12:13
    Vargasová znovu smečovala z dobré pozice, jenže tentokrát vůbec netrefila dvorec.

11:13
    Polský celek se zatím drží na dohled a nepouští Fenerbahce do úniku.

10:13
    Vargasová se uvolnila na středu dvorce a zahrála vítěznou smeč.

10:12
    Caliskanová se snažila blokovat, ale blokem přizvedla míč jen do autu.

9:12
    Další úspěšná smeč na straně tureckého mužstva.

9:11
    Dundarová překvapila blokařky Chemiku obloučkem za soupeře.

9:10
    Ogboguová přiriskovala podání a trefila přímý bod.

8:10
    Chemik zlepšuje svůj výkon. Domácí celek stahuje náskok na rozdíl dvou bodů.

7:10

6:10
    Následuje zpackané podání, které zastavila síť.

5:10
    Dundarová si naskočila na vysokou přihrávku a nedala domácí obraně šanci.

5:9
    Ogboguová dostala přihrávku na levou stranu a její smeč dopadla na spojnici dvou čar.

4:9
    Následuje eso na straně Fenerbahce!

4:8
    Fenerbahce ve druhém setu zcela dominuje! Turecký celek opět uspěl útokem po pravé straně.

4:7
    Krzosová dostala pobídku na střed sítě a pohotovou smečí trefila volný prostor.

3:7
    Vargasová dostala přihrávku na levou stranu a zasmečovala do rohu dvorce.

3:6

2:6
    Cakirogluová dostala přihrávku na pravou stranu a zasmečovala mezi dvě domácí hráčky.

2:5
    Jedna z hráček tureckého celku se při obraně dotkla sítě. Bod putuje na stranu Chemiku.

1:5
    Další bod pro Fenerbahce! Smeč Bednarekové z levé strany skončila v zámezí.

1:4
    Navíc následuje nechytatelný servis do rohu dvorce!

1:3
    Blok tureckého celku skvěle zakročil na pravé straně sítě a získal bod pro Fenerbahce.

1:2
    Vargasová dostala přihrávku na levou stranu a pohotovou smečí ukončila výměnu.

1:1
    Domácí celek nechce soupeře hned v úvodu setu pustit do úniku. Úspěšná smeč po čáře.

0:1

0:0
    Začal druhý set.

24:26
    Fenerbahce využívá hned první setbol a získává první sadu výsledkem 26:24!

24:25
    Také turecký celek má k dispozici první setbol! Parádní smečí po čáře se prosadila Babatová.

24:24
    Neskutečné! Je vyrovnáno! Jedna z blokařek dokázala konečky prstů vrátit míč za síť.

24:23
    První setbol je pryč! Přesnou smečí jej dokázala smazat Vargasová.

24:22
    Domácí celek se po delší době dočkal bodu a má dva setboly!

23:22
    Turecký celek ještě dramatizuje koncovku prvního setu! Vargasová trefila další povedenou smeč.

23:21
    Navíc přichází eso pro hostující celek!

23:20
    Vargasová se dostává do herní pohody! Tahounka Fenerbahce si připsala povedenou smeč.

23:19
    Jenže hostujícímu celku nevyšel risk na podání. Míč zastavila síť.

22:19
    Vargasová dostala moře prostoru na pravé straně a s přehledem zasmečovala.

22:18
    Znovu se blokařky v bílém dotkly míče, jenže tentokrát jej pouze prodloužily do autu.

22:17
    Další úspěch bloku domácího celku! Chemik je velmi blízko k zisku prvního setu.

21:17
    Neskutečný výkon domácího mužstva! Grajberová uspěla na bloku.

20:17
    Jenže hostující celek znovu chyboval na podání.

19:17
    Dundarová si naskočila na vysokou přihrávku a s pomocí bloku získala bod pro Fenerbahce.

19:16
    Vargasová smečovala pod velkým úhlem, čehož využil domácí blok! Police vede už o tři body.

18:16
    Domácí si stále drží své vedení. Povedený oblouček skončil přímo na čáře.

17:16
    Caliskanová si naskočila na vysokou přihrávku a rychlým švihem uhrála vítěznou smeč.

17:15
    Fantastický zásah domácího bloku a Chemik znovu odskakuje na rozdíl dvou bodů.

16:15
    Tentokrát už Vargasová netrefila dvorec. Police stále drží výhodu.

15:15
    Je vyrovnáno! Vargasová znovu trefila parádní podání a její spoluhráčky dílo dokonaly.

15:14
    Vargasová vsadila při servisu na razanci a zapisuje si eso!

15:13
    Následně však přichází další příliš dlouhé podání na straně Police.

15:12
    Caliskanová si neporadila se smečí z pravé strany. Domácí stále drží své vedení.

14:12
    Také domácí hráčky si vybraly slabší chvilku na servisu.

14:11
    Turecký celek měl nyní obrovské problémy na příjmu a míč nakonec skončil na zemi.

13:11
    Polský celek zatím hraje opravdu skvěle a nechce nechat soupeře vyrovnat. Domácí blok zahrál skvěle.

12:11
    Snad poprvé v utkání se blýskl také blok tureckého mužstva. Stále trvá rozdíl jediného bodu.

12:10
    Jedna z volejbalistek Fenerbahce se dopustila technické chyby u sítě.

11:10
    Na druhé straně se povedenou smečí blýskla Caliskanová.

11:9
    Popovičová překvapila hostující hráčky smečí s obrovskou porcí rotace a nedala Fenerbahce šanci.

10:9
    Turecký celek zatím nepouští soupeře do většího trháku.

10:8
    Busaová byla v dlouhé výměně velice aktivní, ale uspěla až se svou třetí smečí.

9:8
    Navíc přichází úspěšný blok hostujícího Fenerbahce. Turecký celek se znovu dostává do hry.

9:7
    Domácí celek dokone mohl odskočit na rozdíl čtyř bodů, ale smeč Chojnackové byla příliš dlouhá.

9:6
    Další chyba na servisu v podání tureckého celku. Chemik zažívá skvělý vstup do zápasu.

8:6
    Vargaová však dostala šanci na reparát a tentokrát se nemýlila.

8:5
    Vargaová smečovala z pravé strany, nicméně blokařky Chemiku byly znovu připravené.

7:5
    Domácí celek znovu odskakuje na rozdíl dvou bodů! Tentokrát se blýskl domácí blok.

6:5
    Domácí hráčky teď měly i trochu štěstí. Smeč z levé strany se od pásky odrazila za hráčky Fenerbahce.

5:5
    Je vyrovnáno! Vargasová si naskočila na vysokou přihrávku a zasmečovala přímo na čáru.

5:4
    Chyba na servisu následuje také na straně polského mužstva.

5:3
    Caliskanová riskovala na podání, jenže trefila jen pásku.

4:3
    Zatím sledujeme hodně rychlé výměny. Další povedená smeč křížem na straně tureckého mužstva.

4:2
    Z levé strany smečovala Busaová, která trefila blokařku, od které se míč odrazil do autu.

3:2
    Fenerbahce se snaží hrát hodně přímočaře. Vargasová byla na smeči nekompromisní.

3:1
    Antonijevičová sice dosáhla na smeč domácí hráčky, ale míč se od ní odrazil na zem.

2:1
    Také Fenerbahce předvedlo první povedený útok. Na smeč z pravé strany nedokázal nikdo v bílém zareagovat.

2:0
    A domácí začínají skvěle také na servisu! Grajberová trefila povedené podání.

1:0
    Domácí celek vstupuje do zápasu lépe. Blok polského celku zasáhl na pravé straně.

0:0

0:0
    Dnes budeme sledovat souboj největšího outsidera skupiny E Chemiku Police a suverénního Fenerbahce. Turecký celek totiž opanoval všechna tři utkání a s přehledem kráčí za postupem do další fáze. Naopak polský celek v konkurenci Bukurešti a Dynama Moskva ještě nevyhrál.

0:0
    Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům volejbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy mistryň mezi KPS Chemik Police a Fenerbahce SK Istanbul. Duel začíná v 18 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.