Chabarovsk – Red Star Kunlun 3:2 (po pr.) | Novosibirsk – Helsinki 3:4 (po pr.) | Barys – Petrohrad 2:3 (kon.)
CSKA Moskva – Kazaň 5:4 (kon.) | Dinamo Minsk – Vladivostok 2:3 (0:2 po s.n.) | D. Moskva – Metallurg Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Riga – S.Moskva 2:1 (po pr.) | HC Slovan – Soči sk 3:2 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
HK Soči
Štvrtok 31.01.2019, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

Toto tu už dávno nebolo, Slovan konečne víťazí a získava prvé body v kalendárnom roku 2019. V predĺžení o dvoch bodoch pre Slovan rozhodol Matúš Sukeľ.

Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (21:11:20)

64:25 Matúš Sukel' (SBA) - 3:2

64:25
    Slovan Bratislava dal gól!
    MATÚŠ SUKEĽ sa ocitol pred Barulinom úplne sám a na dvakrát sa mu ho aj podarilo prekonať!

Asistencia: Eric Gélinas

63:48
    Prečíslenie Soči 2 na 1, Jokipakka zakončil len do Štěpánkovho pravého betónu!

63:13
    Sersen vystihol prihrávku súpera a posiela puk na druhú stranu klziska, zakázané uvoľnenie to nie je.

62:31
    Po prihrávke Červeného trafil Švarný Barulinovu lapačku.

61:58
    Gélinas prihral Bucovi, jeho nenápadná strela končí v náručí ruského gólmana.

61:01
    Jánošík vystrelil z pravého kruhu, Barulin vyráža.

60:33
    GÓL NEPLATÍ.

60:33
    Soči vykombinovalo trojicu Slovanistov a skórovalo, no hlavný arbiter hneď rozpažil, nakoľko gól bol evidentne dosiahnutý korčuľou. Ešte však ide telefonovať.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Jeden bod má Slovan istý, zabojuje aj o druhý. O malú chvíľu začína predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:44
    Ešte jedno buly v strednom pásme.

58:53
    Do konca tretej tretiny zostáva niečo vyše minúty. Podarí sa Slovanu konečne po veľa zápasoch bodovať a uvidíme predĺženie?

57:22
    Veľká šanca pre Slovan, ktorý mohol streliť gól! Jeglič vypichol súperovi puk, natiahol na seba brániacich hráčov, potom prihral úplne voľnému Taffeovi, no tomu zakončenie nejakú dobu trvalo a potom už bol príliš z uhla na to, aby prekonal Barulina!

56:42
    Buc ešte prihrával Švarnému, no tomu v rozhodujúcom momente skĺzol puk, škoda, pretože pred Barulinom clonili hráči.

56:15
    Barulin sa len obzrel za letiacim pukom, následná ďalšia strela Slovana tiež nebola presná.

Daniela Mesíková

Góly a asistencie: 16. Sukel' (Jánošík), 38. Buc (Jánošík, Jeglič), 65. Sukel' (Gelinas) – 11. Collins (Šmeľov, Bakoš), 50. R. Rosén (Kaletnik)

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Vojvoda) – Sersen (C), Jánošík, Gelinas, Klok, Švarný, Bačik, Boldižár – Lunter, Liška, Sukel' – Červený (A), Chipchura, Taffe (A) – Buc, C. Bailey, Jeglič – M. Sloboda, Baranov.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – J. Alexandrov (A), Jokipakka, Pajgin, Vorobjev, Rykov, Chomickij, D. Alexandrov – Bočarov, R. Rosén, O'Dell (C) – Šmeľov, Collins (A), Bakoš – Altybarmakjan, Točickij, Polunin – Rachimullin, Tomilin, Kaletnik – Žilin.

Diváci: 4 737