Katar – SAE 4:0 (kon.)
Katar
4:0 (2:0)
Spojené Arabské Emiráty
cz Utorok 29.01.2019, 15:00 • Mohammed Bin Zayed Stadium (Abu Dhabi) • Majstrovstvá Ázie • Semifinále
    90+1. Červená karta Ahmeda.

90+1
    Ismaeil Ahmed vidí po právu červenou kartu za úder loktem do obličeje. Tohle se prostě neděla. Frustrace hráče překročila mez.

87
    Tak tomu se říká nepovedené střídání. Ahmed je na hřišti minutu, ještě se nedotkl míče a už obdržel žlutou kartu.

62
    Karim Boudiaf vidí po právu za faul žlutou kartu.

55
    Ismaeil Matar vidí první žlutou kartu zápasu. Tento hráč o sobě dává vědět a to je zatím na hřišti pár minut.

David Kubík

Góly: 22. Khoukhi (Afif), 37. Almoez (Afif), 80. Heidos (Afif), 90+4. Khaleefa (Boudiaf)

Karty:   62. Boudiaf (KTR), 87. Ahmed (KTR) – 55. Matar (SAE)   90+1. Ahmed (SAE)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 1:2. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:7.
    Katar: Al Sheeb – Correia, Madibo, Khoukhi, Salman, F. Hassan – Heidos, Hajri, Boudiaf – A. Afif, A. Almoez
    Náhradníci: Hassan, Bakri – Eldin, Ismaeil, Mohammed, Muhaza, Moustafa, Salem, H. Afif

Spojené Arabské Emiráty: Bilal Saeed – Khamis Esmaeel, Ahmed, Al-Saadi, Abbas – Salmin, Abdulrahman – Mohammed, Rashid, Al Hamadi – Ali Mabkhout
    Náhradníci: Housani, M. Shamsi – K. M. Shamsi, Almoudi, Ali, Alhammadi, A. K. Junaibi, I. M. Junaibi, Ahmadi

Rozhodca: C. A. Ramos – M. Hernández, A. Morín