Lipt. Mikuláš – Košice | 1:2 (kon.) |
Hradec Králové – Pardubice | 2:1 (kon.) |
Chabarovsk – Ufa | 3:0 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Omsk | 3:6 (kon.) | | | Vladivostok – Novosibirsk | 3:5 (kon.) |
CSKA Moskva – Barys | 2:5 (kon.) | | | Kazaň – Čeljabinsk | 1:2 (kon.) | | | Petrohrad – Riga | 7:1 (kon.) |
HC Slovan – Dinamo Minsk | 2:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Jihlava | 0:6 (kon.) | | | Přerov – Olomouc | 1:4 (kon.) | | | Kladno – Chomutov | 3:1 (kon.) |
Vítkovice – Č. Budějovice | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Třinec – Salzburg | 7:4 (kon.) | | | Sparta Praha – Kometa Brno | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Plzeň – Slavia | 4:3 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 5:3 (kon.) | | | Pardubice – Vsetín | 5:1 (kon.) |
HC Litvínov – Liberec | 4:2 (kon.) |
Slavia – Kadaň | 5:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Havířov | 2:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – Třebíč | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Přerov – Prostějov | 4:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Litoměřice | 5:2 (kon.) | | | Jihlava – Kladno | 5:4 (2:0 po s.n.) |
Vsetín – Ústí n/L | 10:1 (kon.) |
po s.n. (2:1)
HC Sparta Praha
4:3
(1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)
HC Kometa Brno
63:53
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Ondřej Pšenička – 2 min., podrážení).
|
|
56:17
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Marek Škvrně – 2 min., faul kolenem).
|
|
50:10
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Adam Popelka – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
46:21
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Patrik Prymula – 2 min., hákování).
|
|
33:02
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Daniel Kowalczyk – 2 min., držení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
28:47
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Jakub Prchal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
24:57
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Daniel Kowalczyk – 2 min., hákování).
|
|
23:16
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Adam Studený – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
16:19
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Štěpán Čech – 2 min., hákování).
|
|
05:21
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Adam Studený – 2 min., podrážení).
|
|
03:00
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Havlín – 2 min., hákování).
|
Góly a asistencie:
7. Čech (Prymula, Prchal), 33. Dani (Slavíček), 51. Havlín (Gajdoš), 65. Slavíček – 2. Kunc (Kadlic, Kowalczyk), 19. Kučeřík (Svozil, Minárik), 54. Malý (Kadlic, Kunc)
Rozhodca: Sýkora – Kotlík, Kučera
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Stanislav Svozil (KOM)
1:0 Patrik Prymula (SPA)
2. séria:
1:1 Jakub Malý (KOM)
1:1 Dominik Arnošt (SPA)
3. séria:
1:1 Marek Minárik (KOM)
1:1 Ondřej Havlín (SPA)
4. séria:
1:1 Michal Kunc (KOM)
1:1 David Vitouch (SPA)
5. séria:
1:1 Jan Mlčák (KOM)
2:1 Josef Slavíček (SPA)
HC Sparta Praha:
Škorpík (Mičán) – Truhlář, Bláha, Pavlín, Prchal, Tomek, Gajdoš – Prymula, Dani, Slavíček, Obadal, Rubeš, Pšenička, Kuracina, Vágner, Arnošt, Gluzman, Čech, Vitouch
Náhradníci:
Tréner:
HC Kometa Brno: Micka (Rachůnek) – Holemý, Kučeřík, Mlčák, Sedláček, Studený, Svozil, Kowalczyk – Popelka, Snášel, Minárik, Meluzín, Škvrně, Malý, Kadlic, Primožič, Bartes
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Kometa Brno: Micka (Rachůnek) – Holemý, Kučeřík, Mlčák, Sedláček, Studený, Svozil, Kowalczyk – Popelka, Snášel, Minárik, Meluzín, Škvrně, Malý, Kadlic, Primožič, Bartes
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Sýkora – Kotlík, Kučera
Diváci:
Pavel Mádl