Šprint mužov, 10 km, Anterselva | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: D. Paris (kon.) |
Kvalifikace HS137, Sapporo | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Taneční páry - taneční jízdy | Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA) (kon.) | | | Ženy - volné jízdy | Vítěz: S. Samodurovová (RUS) (kon.) |
koniec udalosti
SP - kvalifikace HS137, Sapporo
Vítěz: S. Kraft (AUT)
Karel Jedlička
Konečné pořadí:
1. Stefan Kraft (AUT) 130,9
2. Kamil Stoch (POL) 129,6
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 128,2
4. Markus Eisenbichler (GER) 126,4
5. Stephan Leyhe (GER) 125,4
6. Stefan Hula (POL) 124,8
7. Killian Peier (SUI) 122,9
8. Jukija Sato (JPN) 120,7
9. Maciej Kot (POL) 119,2
10. Dawid Kubacki (POL) 119,1
11. Karl Geiger (GER) 117,2
12. Daniel Huber (AUT) 116,8
13. Žiga Jelar (SLO) 116,4
14. Markus Schiffner (AUT) 115,9
15. Roman Koudelka (CZE) 115,8
16. Piotr Żyła (POL) 115,6
17. Noriaki Kasai (JPN) 115,5
18. Halvor Egner Granerud (NOR) 115,1
19. Clemens Leitner (AUT) 113,5
20. Clemens Aigner (AUT) 113,3
21. Andreas Wellinger (GER) 113,1
22. Daiki Ito (JPN) 111,8
22. Keiči Sato (JPN) 111,8
24. Jakub Wolny (POL) 111,7
25. Robin Pedersen (NOR) 111,6
26. Kento Sakujama (JPN) 110,9
27. Domen Prevc (SLO) 110,3
28. Felix Hoffmann (GER) 110,0
29. Anže Lanišek (SLO) 109,4
30. Jumu Harada (JPN) 109,3
31. Jan Hörl (AUT) 108,7
32. Timi Zajc (SLO) 108,1
33. Džunširo Kobajaši (JPN) 108,0
33. Manuel Fettner (AUT) 108,0
35. Ilmir Chazetdinov (RUS) 107,6
36. Taku Takeuči (JPN) 107,3
37. Anders Fannemel (NOR) 106,4
38. Anže Semenič (SLO) 106,0
38. Viktor Polášek (CZE) 106,0
40. Moritz Bär (GER) 104,9
41. Marius Lindvik (NOR) 104,8
42. Robert Johansson (NOR) 104,1
43. Tomofumi Naito (JPN) 101,8
44. Andreas Schuler (SUI) 100,4
45. Michail Nazarov (RUS) 98,0
46. Casey Larson (USA) 96,3
47. Čestmír Kožíšek (CZE) 96,2
48. Naoki Nakamura (JPN) 93,8
49. Kevin Bickner (USA) 93,4
50. Kenširo Ito (JPN) 90,3
...
51. Tilen Bartol (SLO) 89,1
52. Šohei Točimoto (JPN) 84,5
53. Johann André Forfang (NOR) 81,4
54. Matthew Soukup (CAN) 80,8
55. Alexandr Baženov (RUS) 75,5
Startovní listina:
1. Tomofumi Naito (JPN)
2. Kento Sakujama (JPN)
3. Jumu Harada (JPN)
4. Keiči Sato (JPN)
5. Taku Takeuči (JPN)
6. Kenširo Ito (JPN)
7. Žiga Jelar (SLO)
8. Matthew Soukup (CAN)
9. Ilmir Chazetdinov (RUS)
10. Moritz Bär (GER)
11. Alexandr Baženov (RUS)
12. Felix Hoffmann (GER)
13. Michail Nazarov (RUS)
14. Šohei Točimoto (JPN)
15. Tilen Bartol (SLO)
16. Clemens Leitner (AUT)
17. Casey Larson (USA)
18. Noriaki Kasai (JPN)
19. Andreas Schuler (SUI)
20. Markus Schiffner (AUT)
21. Čestmír Kožíšek (CZE)
22. Clemens Aigner (AUT)
23. Jan Hörl (AUT)
24. Maciej Kot (POL)
25. Robin Pedersen (NOR)
26. Kevin Bickner (USA)
27. Marius Lindvik (NOR)
28. Viktor Polášek (CZE)
29. Stefan Hula (POL)
30. Naoki Nakamura (JPN)
31. Daiki Ito (JPN)
32. Anže Semenič (SLO)
33. Anders Fannemel (NOR)
34. Jakub Wolny (POL)
35. Manuel Fettner (AUT)
36. Anže Lanišek (SLO)
37. Džunširo Kobajaši (JPN)
38. Domen Prevc (SLO)
39. Jukija Sato (JPN)
40. Halvor Egner Granerud (NOR)
41. Killian Peier (SUI)
42. Daniel Huber (AUT)
43. Andreas Wellinger (GER)
44. Timi Zajc (SLO)
45. Roman Koudelka (CZE)
46. Markus Eisenbichler (GER)
47. Karl Geiger (GER)
48. Robert Johansson (NOR)
49. Johann André Forfang (NOR)
50. Stephan Leyhe (GER)
51. Dawid Kubacki (POL)
52. Stefan Kraft (AUT)
53. Piotr Żyła (POL)
54. Kamil Stoch (POL)
55. Rjoju Kobajaši (JPN)
1. Stefan Kraft (AUT) 130,9
2. Kamil Stoch (POL) 129,6
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 128,2
4. Markus Eisenbichler (GER) 126,4
5. Stephan Leyhe (GER) 125,4
6. Stefan Hula (POL) 124,8
7. Killian Peier (SUI) 122,9
8. Jukija Sato (JPN) 120,7
9. Maciej Kot (POL) 119,2
10. Dawid Kubacki (POL) 119,1
11. Karl Geiger (GER) 117,2
12. Daniel Huber (AUT) 116,8
13. Žiga Jelar (SLO) 116,4
14. Markus Schiffner (AUT) 115,9
15. Roman Koudelka (CZE) 115,8
16. Piotr Żyła (POL) 115,6
17. Noriaki Kasai (JPN) 115,5
18. Halvor Egner Granerud (NOR) 115,1
19. Clemens Leitner (AUT) 113,5
20. Clemens Aigner (AUT) 113,3
21. Andreas Wellinger (GER) 113,1
22. Daiki Ito (JPN) 111,8
22. Keiči Sato (JPN) 111,8
24. Jakub Wolny (POL) 111,7
25. Robin Pedersen (NOR) 111,6
26. Kento Sakujama (JPN) 110,9
27. Domen Prevc (SLO) 110,3
28. Felix Hoffmann (GER) 110,0
29. Anže Lanišek (SLO) 109,4
30. Jumu Harada (JPN) 109,3
31. Jan Hörl (AUT) 108,7
32. Timi Zajc (SLO) 108,1
33. Džunširo Kobajaši (JPN) 108,0
33. Manuel Fettner (AUT) 108,0
35. Ilmir Chazetdinov (RUS) 107,6
36. Taku Takeuči (JPN) 107,3
37. Anders Fannemel (NOR) 106,4
38. Anže Semenič (SLO) 106,0
38. Viktor Polášek (CZE) 106,0
40. Moritz Bär (GER) 104,9
41. Marius Lindvik (NOR) 104,8
42. Robert Johansson (NOR) 104,1
43. Tomofumi Naito (JPN) 101,8
44. Andreas Schuler (SUI) 100,4
45. Michail Nazarov (RUS) 98,0
46. Casey Larson (USA) 96,3
47. Čestmír Kožíšek (CZE) 96,2
48. Naoki Nakamura (JPN) 93,8
49. Kevin Bickner (USA) 93,4
50. Kenširo Ito (JPN) 90,3
...
51. Tilen Bartol (SLO) 89,1
52. Šohei Točimoto (JPN) 84,5
53. Johann André Forfang (NOR) 81,4
54. Matthew Soukup (CAN) 80,8
55. Alexandr Baženov (RUS) 75,5
Startovní listina:
1. Tomofumi Naito (JPN)
2. Kento Sakujama (JPN)
3. Jumu Harada (JPN)
4. Keiči Sato (JPN)
5. Taku Takeuči (JPN)
6. Kenširo Ito (JPN)
7. Žiga Jelar (SLO)
8. Matthew Soukup (CAN)
9. Ilmir Chazetdinov (RUS)
10. Moritz Bär (GER)
11. Alexandr Baženov (RUS)
12. Felix Hoffmann (GER)
13. Michail Nazarov (RUS)
14. Šohei Točimoto (JPN)
15. Tilen Bartol (SLO)
16. Clemens Leitner (AUT)
17. Casey Larson (USA)
18. Noriaki Kasai (JPN)
19. Andreas Schuler (SUI)
20. Markus Schiffner (AUT)
21. Čestmír Kožíšek (CZE)
22. Clemens Aigner (AUT)
23. Jan Hörl (AUT)
24. Maciej Kot (POL)
25. Robin Pedersen (NOR)
26. Kevin Bickner (USA)
27. Marius Lindvik (NOR)
28. Viktor Polášek (CZE)
29. Stefan Hula (POL)
30. Naoki Nakamura (JPN)
31. Daiki Ito (JPN)
32. Anže Semenič (SLO)
33. Anders Fannemel (NOR)
34. Jakub Wolny (POL)
35. Manuel Fettner (AUT)
36. Anže Lanišek (SLO)
37. Džunširo Kobajaši (JPN)
38. Domen Prevc (SLO)
39. Jukija Sato (JPN)
40. Halvor Egner Granerud (NOR)
41. Killian Peier (SUI)
42. Daniel Huber (AUT)
43. Andreas Wellinger (GER)
44. Timi Zajc (SLO)
45. Roman Koudelka (CZE)
46. Markus Eisenbichler (GER)
47. Karl Geiger (GER)
48. Robert Johansson (NOR)
49. Johann André Forfang (NOR)
50. Stephan Leyhe (GER)
51. Dawid Kubacki (POL)
52. Stefan Kraft (AUT)
53. Piotr Żyła (POL)
54. Kamil Stoch (POL)
55. Rjoju Kobajaši (JPN)
Skákat se bude v obráceném pořadí podle celkového hodnocení SP. V něm je nejlepší český skokan Roman Koudelka jedenáctý. Kvalifikaci absolvují také Viktor Polášek a Čestmír Kožíšek.
Na Sapporo mají naši skokani příjemné vzpomínky, před šesti lety zde zvítězil Jan Matura a v roce 2015 stanul na stupních vítězů bronzový Koudelka.
Největším šokem je naopak vyřazení sedmého muže Světového poháru Nora Forfanga, který se do závodu nepodívá.
Závod odstartuje v sobotu v 8 ráno středoevropského času a k jeho sledování na našich stránkách jste srdečně zváni. Pro dnešek se loučím a děkuji za pozornost.
1. Stefan Kraft (AUT) 130,9
2. Kamil Stoch (POL) 129,6
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 128,2
4. Markus Eisenbichler (GER) 126,4
5. Stephan Leyhe (GER) 125,4
6. Stefan Hula (POL) 124,8
7. Killian Peier (SUI) 122,9
8. Jukija Sato (JPN) 120,7
9. Maciej Kot (POL) 119,2
10. Dawid Kubacki (POL) 119,1
11. Karl Geiger (GER) 117,2
12. Daniel Huber (AUT) 116,8
13. Žiga Jelar (SLO) 116,4
14. Markus Schiffner (AUT) 115,9
15. Roman Koudelka (CZE) 115,8
16. Piotr Żyła (POL) 115,6
17. Noriaki Kasai (JPN) 115,5
18. Halvor Egner Granerud (NOR) 115,1
19. Clemens Leitner (AUT) 113,5
20. Clemens Aigner (AUT) 113,3
21. Andreas Wellinger (GER) 113,1
22. Daiki Ito (JPN) 111,8
22. Keiči Sato (JPN) 111,8
24. Jakub Wolny (POL) 111,7
25. Robin Pedersen (NOR) 111,6
26. Kento Sakujama (JPN) 110,9
27. Domen Prevc (SLO) 110,3
28. Felix Hoffmann (GER) 110,0
29. Anže Lanišek (SLO) 109,4
30. Jumu Harada (JPN) 109,3
31. Jan Hörl (AUT) 108,7
32. Timi Zajc (SLO) 108,1
33. Džunširo Kobajaši (JPN) 108,0
33. Manuel Fettner (AUT) 108,0
35. Ilmir Chazetdinov (RUS) 107,6
36. Taku Takeuči (JPN) 107,3
37. Anders Fannemel (NOR) 106,4
38. Viktor Polášek (CZE) 106,0
38. Anže Semenič (SLO) 106,0
40. Moritz Bär (GER) 104,9
41. Marius Lindvik (NOR) 104,8
42. Robert Johansson (NOR) 104,1
43. Tomofumi Naito (JPN) 101,8
44. Andreas Schuler (SUI) 100,4
45. Michail Nazarov (RUS) 98,0
46. Casey Larson (USA) 96,3
47. Čestmír Kožíšek (CZE) 96,2
48. Naoki Nakamura (JPN) 93,8
49. Kevin Bickner (USA) 93,4
50. Kenširo Ito (JPN) 90,3
...
51. Tilen Bartol (SLO) 89,1
52. Šohei Točimoto (JPN) 84,5
53. Johann André Forfang (NOR) 81,4
54. Matthew Soukup (CAN) 80,8
55. Alexandr Baženov (RUS) 75,5 (12:17:43)