Šprint žien, 7,5 km, Anterselva | Víťazka: Markéta Davidová (CZE) (kon.) |
Muži - krátký program | Vítěz: M. Koljada (RUS) (kon.) | | | Páry - volné jízdy | Vítěz: V. Jamesová, M. Cipres (FRA) (kon.) |
koniec udalosti
Muži - krátký program
Vítěz: M. Koljada (RUS)
Jan Vojkůvka
Pořadí
1. Michajl Koljada (RUS) 100,49
2. Alexander Samarin (RUS) 91,97
3. Javier Fernandez (ESP) 91,84
4. Kevin Aymoz (FRA) 88,02
5. Maxim Kovtun (RUS) 87,70
6. Daniel Samohin (ISR) 86,48
7. Alexej Byčenko (ISR) 84,19
8. Michal Březina (CZE) 83,66
9. Daniel Grassl (ITA) 81,69
10. Matteo Rizzo (ITA) 81,41
11. Alexander Majorov (SWE) 79,88
12. Deniss Vasiljevs (LAT) 78,87
13. Adam Siao Him Fa (FRA) 76,70
14. Vladimir Litvincev (AZE) 73,60
15. Morisi Kvitelašvili (GEO) 73,04
16. Alexandr Selevko (EST) 69,94
17. Paul Fentz (GER) 69,70
18. Matyáš Bělohradský (CZE) 67,40
19. Ivan Šmuratko (UKR) 67,26
20. Sondre Oddvoll Boe (NOR) 66,03
21. Luc Maierhofer (AUT) 63,63
22. Graham Newberry (GBR) 61,33
23. Davide Lewton Brain (MON) 61,07
24. Irakli Majsuradze (GEO) 60,89
25. Igor Reznichenko (POL) 59,99
26. Slavik Hajrapetjan (ARM) 59,87
27. Nikolaj Majorov (SWE) 59,68
28. Burak Demirboga (TUR) 56,95
29. Nicky Obrejkov (BUL) 56,54
30. Jakov Zenko (BLR) 56,38
31. Lukas Britschgi (SUI) 55,86
32. Roman Galay (FIN) 55,40
33. Conor Stakelum (IRL) 55,03
34. Hector Alonso Serrano (ESP) 53,94
35. Michael Neuman (SVK) 53,38
36. Thomas Kennes (NED) 48,57
37. Alexander Borovoj (HUN) 46,56
Startovní listina
1. Roman Galay (FIN)
2. Jakov Zenko (BLR)
3. Hector Alonso Serrano (ESP)
4. Alexandr Selevko (EST)
5. Davide Lewton Brain (MON)
6. Alexander Borovoj (HUN)
7. Matyáš Bělohradský (CZE)
8. Sondre Oddvoll Boe (NOR)
9. Lukas Britschgi (SUI)
10. Ivan Šmuratko (UKR)
11. Conor Stakelum (IRL)
12. Vladimir Litvincev (AZE)
13. Nikolaj Majorov (SWE)
14. Luc Maierhofer (AUT)
15. Nicky Obrejkov (BUL)
16. Michael Neuman (SVK)
17. Thomas Kennes (NED)
18. Burak Demirboga (TUR)
19. Paul Fentz (GER)
20. Maxim Kovtun (RUS)
21. Slavik Hajrapetjan (ARM)
22. Graham Newberry (GBR)
23. Irakli Majsuradze (GEO)
24. Igor Reznichenko (POL)
25. Adam Siao Him Fa (FRA)
26. Michal Březina (CZE)
27. Kevin Aymoz (FRA)
28. Daniel Grassl (ITA)
29. Daniel Samohin (ISR)
30. Alexander Majorov (SWE)
31. Matteo Rizzo (ITA)
32. Alexander Samarin (RUS)
33. Alexej Byčenko (ISR)
34. Morisi Kvitelašvili (GEO)
35. Michajl Koljada (RUS)
36. Deniss Vasiljevs (LAT)
37. Javier Fernandez (ESP)
1. Michajl Koljada (RUS) 100,49
2. Alexander Samarin (RUS) 91,97
3. Javier Fernandez (ESP) 91,84
4. Kevin Aymoz (FRA) 88,02
5. Maxim Kovtun (RUS) 87,70
6. Daniel Samohin (ISR) 86,48
7. Alexej Byčenko (ISR) 84,19
8. Michal Březina (CZE) 83,66
9. Daniel Grassl (ITA) 81,69
10. Matteo Rizzo (ITA) 81,41
11. Alexander Majorov (SWE) 79,88
12. Deniss Vasiljevs (LAT) 78,87
13. Adam Siao Him Fa (FRA) 76,70
14. Vladimir Litvincev (AZE) 73,60
15. Morisi Kvitelašvili (GEO) 73,04
16. Alexandr Selevko (EST) 69,94
17. Paul Fentz (GER) 69,70
18. Matyáš Bělohradský (CZE) 67,40
19. Ivan Šmuratko (UKR) 67,26
20. Sondre Oddvoll Boe (NOR) 66,03
21. Luc Maierhofer (AUT) 63,63
22. Graham Newberry (GBR) 61,33
23. Davide Lewton Brain (MON) 61,07
24. Irakli Majsuradze (GEO) 60,89
25. Igor Reznichenko (POL) 59,99
26. Slavik Hajrapetjan (ARM) 59,87
27. Nikolaj Majorov (SWE) 59,68
28. Burak Demirboga (TUR) 56,95
29. Nicky Obrejkov (BUL) 56,54
30. Jakov Zenko (BLR) 56,38
31. Lukas Britschgi (SUI) 55,86
32. Roman Galay (FIN) 55,40
33. Conor Stakelum (IRL) 55,03
34. Hector Alonso Serrano (ESP) 53,94
35. Michael Neuman (SVK) 53,38
36. Thomas Kennes (NED) 48,57
37. Alexander Borovoj (HUN) 46,56
Startovní listina
1. Roman Galay (FIN)
2. Jakov Zenko (BLR)
3. Hector Alonso Serrano (ESP)
4. Alexandr Selevko (EST)
5. Davide Lewton Brain (MON)
6. Alexander Borovoj (HUN)
7. Matyáš Bělohradský (CZE)
8. Sondre Oddvoll Boe (NOR)
9. Lukas Britschgi (SUI)
10. Ivan Šmuratko (UKR)
11. Conor Stakelum (IRL)
12. Vladimir Litvincev (AZE)
13. Nikolaj Majorov (SWE)
14. Luc Maierhofer (AUT)
15. Nicky Obrejkov (BUL)
16. Michael Neuman (SVK)
17. Thomas Kennes (NED)
18. Burak Demirboga (TUR)
19. Paul Fentz (GER)
20. Maxim Kovtun (RUS)
21. Slavik Hajrapetjan (ARM)
22. Graham Newberry (GBR)
23. Irakli Majsuradze (GEO)
24. Igor Reznichenko (POL)
25. Adam Siao Him Fa (FRA)
26. Michal Březina (CZE)
27. Kevin Aymoz (FRA)
28. Daniel Grassl (ITA)
29. Daniel Samohin (ISR)
30. Alexander Majorov (SWE)
31. Matteo Rizzo (ITA)
32. Alexander Samarin (RUS)
33. Alexej Byčenko (ISR)
34. Morisi Kvitelašvili (GEO)
35. Michajl Koljada (RUS)
36. Deniss Vasiljevs (LAT)
37. Javier Fernandez (ESP)
1. Michajl Koljada (RUS) 100,49
2. Alexander Samarin (RUS) 91,97
3. Javier Fernandez (ESP) 91,84
4. Kevin Aymoz (FRA) 88,02
5. Maxim Kovtun (RUS) 87,70
6. Daniel Samohin (ISR) 86,48
7. Alexej Byčenko (ISR) 84,19
8. Michal Březina (CZE) 83,66
9. Daniel Grassl (ITA) 81,69
10. Matteo Rizzo (ITA) 81,41
11. Alexander Majorov (SWE) 79,88
12. Deniss Vasiljevs (LAT) 78,87
13. Adam Siao Him Fa (FRA) 76,70
14. Vladimir Litvincev (AZE) 73,60
15. Morisi Kvitelašvili (GEO) 73,04
16. Alexandr Selevko (EST) 69,94
17. Paul Fentz (GER) 69,70
18. Matyáš Bělohradský (CZE) 67,40
19. Ivan Šmuratko (UKR) 67,26
20. Sondre Oddvoll Boe (NOR) 66,03
21. Luc Maierhofer (AUT) 63,63
22. Graham Newberry (GBR) 61,33
23. Davide Lewton Brain (MON) 61,07
24. Irakli Majsuradze (GEO) 60,89
25. Igor Reznichenko (POL) 59,99
26. Slavik Hajrapetjan (ARM) 59,87
27. Nikolaj Majorov (SWE) 59,68
28. Burak Demirboga (TUR) 56,95
29. Nicky Obrejkov (BUL) 56,54
30. Jakov Zenko (BLR) 56,38
31. Lukas Britschgi (SUI) 55,86
32. Roman Galay (FIN) 55,40
33. Conor Stakelum (IRL) 55,03
34. Hector Alonso Serrano (ESP) 53,94
35. Michael Neuman (SVK) 53,38
36. Thomas Kennes (NED) 48,57
37. Alexander Borovoj (HUN) 46,56
via Gfycat
via Gfycat