Fenerbahce – Bukurešť 3:0 (kon.) | MTV – Plovdiv 3:1 (kon.) | Beziers – VakifBank 0:3 (kon.)
Budowlani Lodž – Minsk 3:0 (kon.) | Scandicci – Schwerin 3:0 (kon.)
Fenerbahce Istanbul
3
25 25 25
CSM Bukurešť
0
18 19 22
cz Streda 23.01.2019, 16:30 • Burhan Felek Voleybol Salonu, Istanbul • Liga majstrov - ženy • Skupina E

25:22
    Utkání zakončila dlouhá rozehra a útok Samanthy Briciové z pipu, Fenerbahce i přes značné komplikace zvládlo koncovku třetího setu a vítězí 3:0.

25:19
    Samantha Briciová přidává přímý bod z podání a byť Fenerbahce prohrávalo o čtyři body, nakonec hladce vyhrává také druhou sadu.

25:18
    Toksoyová úspěšným útokem středem sítě zakončila první set, Fenerbahce Istanbul v něm jasně vládlo od samého začátku a dokráčelo k pohodlné výhře 25:18.

Tomáš Kohlmann

Fenerbahce Istanbul: Antonijevićová, Baškirová, Ünverová, Yildirimová, Babatová, Vargasová, Tanyelová, Toksoyová, Briciová, Erdemová, Cakirogluová, Caliskanová – Yilmazová, Dalbelerová
    CSM Bukurešť: Sobová, Truškinová, Balkestein-Grothuesová, Taširová, Koolhaasová, Budai-Ungureanuová, Alupeiová, Markevičová, Kokolová, Hašimotová – Saitaová, Inoueová

Rozhodca: Themelis (Řec.), Bensimon (Izr.)