Vítkovice – Znojmo 10:5 (kon.) | Otrokovice – Sparta 4:5 (kon.) | Střešovice – Bohemians 9:6 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
10:5 (3:1, 3:1, 4:3)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
cz Nedeľa 20.01.2019, 17:00 • SC Dubina Ostrava • Livesport Superliga (CZ) • 21. kolo
    58:43 Filip DABERGER - 10:5

58:43
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    A daří se. Z dálky nahodil FILIP DABERGER a jeho oblouček zapadl za překvapeného Součka. Bez asistence.
    53:23 Jakub Procházka II - 10:4

53:23
    Vítkovice už byly v plném počtu, ale gólu teď nezabránily. I Znojmo předvedlo rychlou akci s bleskovým zakončením, úspěšným střelcem byl JAKUB PROCHÁZKA. Asistence: Josef Žižka.
    52:56 Jiří BESTA - 10:3

52:56
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Je tu desítka! Oslabení domácích ještě neskončilo, nicméně do vítkovickým nevadilo a vydali se do dalšího rychlého brejku. Ten proměnil JIŘÍ BESTA a radostně vyběhl daleko za hrací plochu. Asistence: Adam Delong.
    51:11 Adam DELONG - 9:3

51:11
    Ta ale hostům nezačala nejlépe, neboť vítkovičtí se dostali do rychlého kontru a ten nekompromisně zakončil ADAM DELONG. Desítka visí ve vzduchu. Asistence: Jiří Besta.

51:02
    Přesilovka pro znojemské, dvě minuty za sekání dostal Roman Oborák.
    46:05 Jiří BESTA - 8:3

46:05
    Radost Znojma však trvala pouze krátce, neboť na levé straně se uvolnil JIŘÍ BESTA a skrytým rychlým švihem prostřelil Chrásta – 8:3. Asistence: Jan Jastřembský.
    45:26 Jan NOVÁK - 7:3

45:26
    V pokračování akce se k míčku dostal JAN NOVÁK a zblízka alespoň trochu zmírnil ztrátu svého celku. Asistence: Martin Šindelář.
    40:18 Jan JASTŘEMBSKÝ - 7:2

40:18
    Vstupy do třetin domácím jdou. Vítkovičtí se dostali do rychlého brejku a prostor pro zakončení využil na levé straně pro sedmý gól JAN JASTŘEMBSKÝ. Asistence: Adam Delong.
    37:31 Josef RÝPAR - 6:2

37:31
    Tak dlouho létal míček na útočné polovině Vítkovic, až se do něj ze střední vzdálenosti opřel JOSEF RÝPAR a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jan Jastřembský.
    29:55 Lukáš HÁJEK - 5:2

29:55
    Ta končí gólem a Vítkovice opět vedou o tři branky. Přesnou střelou ze střední vzdálenosti se prezentoval LUKÁŠ HÁJEK. Asistence: Josef Rýpar.
    29:00 Daniel KREJČÍŘ - 4:2

29:00
    Ten přichází až v rovnovážném stavu na hřišti, úspěšným střelcem z dálky se stal DANIEL KREJČÍŘ, když zleva zamířil pod horní tyčku. Asistence: Martin Šindelář.

26:56
    Vzápětí se pískalo a vylučovalo na straně Vítkovic, dvě minuty za bránění ve hře obdržel Lukáš Hájek.
    20:12 Adam DELONG - 4:1

20:12
    Skvělý vstup vítkovických florbalistů do druhé třetiny. Hned po zahájení hry se dostali na útočnou polovinu a brankáře Chrásta překonal pohotový ADAM DELONG. Asistence: Josef Rýpar.
    18:09 Ondřej FIRDA - 3:1

18:09
    A tak přichází trest. Vítkovičtí předvedli rychlý brejk, zakončený střelou ONDŘEJE FIRDY z pravé strany a je to už o dvě branky. Asistence: Martin Nehera.
    12:34 Roman OBORÁK - 2:1

12:34
    A už je to 2:1 pro domácí. Opět zafungovala kombinace dvou hráčů, kteří se podepsali pod první branku, tentokrát však v opačném pořadí. Po Bräuerově přihrávce pálil švihem ROMAN OBORÁK a prostřelil Chrásta. Asistence: Marek Bräuer.

06:52
    Vítkovice mají první přesilovou hru utkání, dvě minuty za nadzvedání hokejky dostal Martin Šindelář.
    05:48 Tomáš KUCHARIČ - 1:1

05:48
    Vedení ale domácím moc dlouho nevydrželo. Na pravé straně se uvolnil TOMÁŠ KUCHARIČ a střelou na vzdálenější tyčku prostřelil Součka – 1:1. Asistence: Jiří Salava.
    04:35 Marek BRÄUER - 1:0

04:35
    Vítkovičtí jdou do vedení, když podnikli rychlý výpad, natlačili se před Chrásta a po přesné přihrávce přišla okamžitá a hlavně přesná střela MARKA BRÄUERA. Asistence: Roman Oborák.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 5. Bräuer (Oborák), 13. Oborák (Bräuer), 19. Firda (Nehera), 21. Delong (Rýpar), 30. Hájek (Rýpar), 38. Rýpar (Jastřembský), 41. Jastřembský (Delong), 47. Besta (Jastřembský), 52. Delong (Besta), 53. Besta (Delong) – 6. Kucharič (Salava), 29. Krejčíř (Šindelář), 46. Novák (Šindelář), 54. Procházka II (Žižka), 59. Daberger

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Řezanina, Nehera, Děček, Hubálek, Jastřembský, Malina – Herblich, Firda, Oborák – Sladký, Gattnar, Jan Šebesta – Černý, Rýpar, Hájek – Bräuer, Delong, Besta.
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Chrást (Hándl) – Horák, Krejčíř, Kladivo, Kriš, Žižka, Daberger – Salava, Palát, Čihal – Procházka II, Novák, Ďuriška – Juříček, Liška, Šindelář – Kucharič.

Rozhodca: Libor Gavlas, Lukáš Mikula