Jihlava – Vyškov 6:3 (kon.) | Kroměříž – Slovácko 1:4 (kon.) | Dukla Praha – Chrudim 4:1 (kon.)
Teplice – Varnsdorf 5:1 (kon.) | Trenčín – Opava sk 1:0 (kon.) | Sokolov – Příbram 1:4 (kon.)
Hr. Králové – Vltavín 6:1 (kon.) | Třinec – Hlučín 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – B. Bystrica 4:1 (kon.)
Karviná – Puszcza 0:0 (kon.) | Sigma Olomouc – Ružomberok sk 1:1 (kon.) | Zlín – Nitra sk 5:0 (kon.)
Trenčín – Inter Bratislava sk 5:1 (kon.) | Slavia – Ústí n. L. 8:0 (kon.) | Karabach – Bohemians 3:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:1 (0:0)
MFK Ružomberok
cz Sobota 19.01.2019, 13:00 • Andrův stadion, Olomouc • Prípravný zápas

79
    A opět Jakub Yunis! Nikým nehlídaný se teď uvnitř pokutového území dostal k hlavičce. Ta mířila těsně vedle levé tyče!

77
    Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Yunis! Olomoucký útočník mohl přidat druhou branku, s jeho hlavičkou si ale poradil Krajčírik!

58
    Ružomberok právě vstřelil branku!
    Skvělá individuální akce Andrezlyho na levé straně. Jeho následný centr dopadl přesně na hlavu ISMARA TANDIRA, který trefil odkrytou branku a srovnal!

53
    Reichl měl pořádné štěstí! Zakončení hostujícího hráče totiž zazvonilo na brankovou konstrukci, míč skončil na břevně!

51
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Sigma se po pěti minutách druhého poločasu dostává do vedení! Nešpor byl blízko hostujícímu brankáři, prostřelit ho nedokázal. K dorážce se dostal JAKUB YUNIS, který míč nasměřoval do odkryté svatyně!

47
    Sigma se hned v úvodu druhého poločasu dostala do slušné příležitosti! Na zadní tyči zůstal úplně volný Nešpor, jehož následná hlavička směřovala vedle branky!

17
    Po centru z pravé strany se dnes do druhé slušné příležitosti dostal Chytil. Hlavička domácího fotbalisty směřovala nad branku!

5
    A hned z toho byla tutovka pro Sigmu! Po rohu Falty se na zadní tyči se ocitl úplně volný Chytil, jehož následná zakončení však směřovalo těsně nad!

Do utkání nastoupí také Vít Beneš, pro kterého to bude první start v dresu olomoucké Sigmy. Zkušený stoper má na ruce dokonce kapitánskou pásku!