Liberec – Židenice 2:3 (kon.) | Vítkovice – Chodov 6:5 (2:1 po s.n.) | Jičín – Olomouc 6:3 (kon.)
Ostrava – Bohemians 5:3 (kon.)
Finance Novák FBK Jičín
6:3 (2:2, 3:1, 1:0)
FBS Olomouc
cz Sobota 19.01.2019, 18:00 • Sportovní areál Jičín • ČEZ Extraliga žen (CZ) • 18. kolo

55:51
    Přesilovku si vyzkouší v závěru utkání také Olomouc. Dvě minuty za sekání si odpyká Kristýna Bachmaierová (JIC). Pokud chtějí hosté s utkáním ještě něco udělat, mají zřejmě poslední šanci.

36:34
    Jičín si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za sekání si odpyká Tereza Mošťková (OLO).

27:40
    Je tady první vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty za hru rukou si odpyká Jitka Oháňková (OLO).

Martin Vavruša

Góly a asistencie: 2. Paulovičová (Žůrková), 16. Bachmaierová (Jarolímová), 21. Jarolímová (Bachmaierová), 25. Jarolímová (Kuchařová), 34. Jarolímová (Bachmaierová), 48. Paulovičová (Kuchařová) – 1. Jakubkovičová, 16. Mošťková (B. Suchánková), 40. Reimerová (Slezáková)

Finance Novák FBK Jičín: Samková (A. Kociánová) – Růžičková, N. Mrázková, Strejcovská, Paulovičová, Kosová – Jarolímová, Chlumská, Žůrková – T. Mrázková, Smetáková, Kuchařová – Gabrielová, Bachmaierová.
    FBS Olomouc: Kubíčková (Franková) – Rozenbergová, Křížková, Jakubkovičová, Pejzlová – B. Suchánková, Oháňková, Mošťková – Slezáková, Reimerová, Cholinská – Bořutová, Ryšavá.

Rozhodca: Hátlová, Jansová