Mladá Boleslav – Jihlava | 0:2 (kon.) | | | Karviná – Třinec | 1:1 (kon.) | | | Sparta Praha – Vltavín | 5:0 (kon.) |
Opava – Prostějov | 3:1 (kon.) | | | Teplice – Táborsko | 6:1 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Dubnica | 5:2 (kon.) |
Skalica – Trnava | 1:0 (kon.) | | | Žižkov – Litoměřicko | 2:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Sigma Olomouc | 2:3 (kon.) |
Jablonec – Mšeno | 8:0 (kon.) |
J. Kórea – Čína | 2:0 (kon.) | | | Kyrgyzstan – Filipíny | 3:1 (kon.) | | | Irán – Irak | 0:0 (kon.) |
Vietnam – Yemen | 2:0 (kon.) |
Monaco – Nice | 1:1 (kon.) | | | Nîmes – Nantes | 1:0 (kon.) | | | Toulouse – Lyon | 2:2 (kon.) |
Guingamp – Rennes | 2:1 (kon.) | | | Saint-Étienne – Marseille | 2:1 (kon.) |
Atlético Madrid – Girona | 3:3 (kon.) | | | Sevilla – Bilbao | 0:1 (kon.) | | | Leganés – Real Madrid | 1:0 (kon.) |
Southampton – Derby | 2:2 (3:5 po pen.) |
Juventus – AC Miláno | 1:0 (kon.) |
Nitra – Znojmo | 4:4 (kon.) | | | Hr. Králové – Vlašim | 1:2 (kon.) | | | Varnsdorf – Chrudim | 1:2 (kon.) |
koniec
Irán
0:0
(0:0)
Irak
82
|
Žlutou kartu dostává Ali Adnan (Irák).
|
|
78
|
Žlutou kartu dostává Ahmad Ibrahim Khalaf (Irák).
|
|
68
|
Žlutou kartu dostává Vahid Amiri (Írán).
|
|
39
|
Žlutou kartu dostává Saman Ghoddos (Írán).
|
|
34
|
Žlutou kartu dostává Amjed Attwan (Irák).
|
Góly:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:16.
Rozhodca: R. Irmatov (UZB)
Diváci:
Karty: 39. Ghoddos (IRN), 68. Amiri (IRN) – 34. Attwan (IRK), 78. Khalaf (IRK), 82. Adnan (IRK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:16.
Irán:
Beiranvand – Ghafoori, Cheshmi, Mohammadi, Hosseini – Amiri, Zadegan – Ghoddos, Ebrahimi, Jahanbakhsh – Azmoun.
Náhradníci: Abedzadeh – Ansarifard, Dejagah, Hajsafi, Montazeri, Niazmand, Nourollahi, Pouraliganji, Rezaeian, Shojaei, Taremi, Torabi.
Tréner:
Irak: Hachim – Khalaf, Atiyah, Adnan, Mhawi – Abdullah, Attwan – A. W. Hussein, Yasin, Tariq – Ali.
Náhradníci: Gassid, Hameed – Abdulnabi, Husni, A. Hussein, Natiq, Putros, Rasan, Rashid, Salim, Sulaka, Dawood.
Tréner:
Náhradníci: Abedzadeh – Ansarifard, Dejagah, Hajsafi, Montazeri, Niazmand, Nourollahi, Pouraliganji, Rezaeian, Shojaei, Taremi, Torabi.
Tréner:
Irak: Hachim – Khalaf, Atiyah, Adnan, Mhawi – Abdullah, Attwan – A. W. Hussein, Yasin, Tariq – Ali.
Náhradníci: Gassid, Hameed – Abdulnabi, Husni, A. Hussein, Natiq, Putros, Rasan, Rashid, Salim, Sulaka, Dawood.
Tréner:
Rozhodca: R. Irmatov (UZB)
Diváci:
Lukáš Mihal
@mihal_lukas