Rusko – Brazília | 23:25 (kon.) | | | Saudská Arábia – Tunisko | 20:24 (kon.) | | | Korea – Srbsko | 29:31 (kon.) |
Nórsko – Čile | 41:20 (kon.) | | | Nemecko – Francúzsko | 25:25 (kon.) | | | Rakousko – Dánsko | 17:28 (kon.) |
Dukla – Karviná | 26:29 (kon.) |
koniec
Rakousko
17:28
(8:11)
Dánsko
27
|
Žlutá karta pro tým Dánsko (Niklas Landin Jacobsen). (8:10)
|
|
9
|
Žlutá karta pro tým Rakousko (Romas Kirveliavicius). (4:2)
|
|
5
|
Žlutá karta pro tým Dánsko (Henrik Möllgaard). (2:1)
|
Rakousko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
12 | B | N. Marinovic | 0/0 | 0 | 0 | ||
56 | B | K. Pilipovic | 0/0 | 0 | 0 | ||
53 | LS | M. Bilyk | 1/0 | 0 | 0 | ||
7 | PS | J. Bozovic | 3/0 | 0 | 0 | ||
45 | LS | D. Dicker | 3/0 | 0 | 0 | ||
20 | LK | S. Frimmel | 1/0 | 0 | 0 | ||
85 | P | L. Herburger | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | PS | M. Hermann | 0/0 | 0 | 0 | ||
95 | LS | R. Kirveliavicius | 2/0 | 0 | 1 | ||
27 | PK | M. Klopcic | 0/0 | 0 | 0 | ||
92 | LK | R. Santos | 1/0 | 0 | 0 | ||
55 | P | T. Wagner | 1/0 | 0 | 1 | ||
28 | PK | R. Weber | 3/0 | 1 | 0 | ||
13 | LS | F. Wüstner | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | SS | G. Zeiner | 1/0 | 0 | 0 | ||
30 | PS | B. Zivkovic | 1/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 17/0 | 1 | 1 | 2 | 0 | ||
Dánsko | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | J. Green | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | N. Landin | 1/0 | 0 | 0 | ||
34 | P | S. Hald Jensen | 2/0 | 0 | 0 | ||
26 | PK | J. Hansen | 3/0 | 0 | 0 | ||
24 | LS | M. Hansen | 4/2 | 0 | 0 | ||
4 | LK | M. Landin | 6/0 | 0 | 0 | ||
11 | SS | R. Lauge Schmidt | 6/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | N. Markussen | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | SS | M. Mensah Larsen | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | LS | H. Möllgaard Jensen | 1/0 | 0 | 0 | ||
25 | SS | M. Olsen | 1/0 | 0 | 0 | ||
31 | PS | N. Öris Nielsen | 2/0 | 0 | 0 | ||
17 | PK | L. Svan Hansen | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | P | R. Toft Hansen | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | A. Zachariassen | 2/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 28/2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Rakousko:
Marinovic, Pilipovic – M. Hermann, Bozovic, Wüstner, Frimmel, Klopcic, Weber, Zivkovic, Zeiner, Dicker, Bilyk, Wagner, Herburger, Santos, Kirveliavicius.
Náhradníci:
Tréner:
Dánsko: N. Landin Jacobsen, Green – M. Landin Jacobsen, Markussen, Lauge Schmidt, Zachariassen, Svan Hansen, R. Toft Hansen, Möllgaard, Mensah Larsen, M. Hansen, Olsen, J. Hansen, Öris Nielsen, Hald Jensen.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Dánsko: N. Landin Jacobsen, Green – M. Landin Jacobsen, Markussen, Lauge Schmidt, Zachariassen, Svan Hansen, R. Toft Hansen, Möllgaard, Mensah Larsen, M. Hansen, Olsen, J. Hansen, Öris Nielsen, Hald Jensen.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Schulze (GER), Tonnis (GER)
Diváci:
Lukáš Mihal
@mihal_lukas