Angers – Bordeaux 1:2 (kon.)
Angers SCO
1:2 (0:1)
Girondins Bordeaux
cz Utorok 15.01.2019, 19:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

90+4
    Ještě tu máme poslední symbolické střídání, které má za úkol spíš pozdržet čas. Z hřiště odchází Lerager, nahradí ho Český borec Jaroslav PLAŠIL.

85
    I N'Doye dneska již nebude hrát. Místo něj se zde objevil Manzala, který zkusí pomoci zúročit šance Angers v posledních minutách.

77
    Jeden z dnešních nejlepších hráčů, minimálně na straně Angers nejlepší, Bahoken, se už stěhuje z hřiště na sedačky. Místo něho si to šine na trávník López.

69
    Máme tu dvojité střídání na straně hostů. Z trávníku již dnes odchází Kalu a de Préville, místo nich naskakují Bašić a Karamoh.

62
    Reine-Adelaide dnes odchází, možná i vinnou neproměněných šancí, zejména penalty před pár minutama.