Stíhačka žien, 10 km, Oberhof | Víťazka: Lisa Vittozziová (ITA) (kon.) | | | Štafeta žien, 4x6 km, Oberhof | Víťaz: Rusko (kon.) |
Štafeta mužů, 4x7,5 km, Oberhof | Vítěz: Rusko (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: M. Schwarz ( AUT) (kon.) | | | SuperG žen, St. Anton | (zruš.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts | 31:13 (kon.) | | | Los Angeles Rams - Dallas Cowboys | 30:22 (kon.) |
New England Patriots - Los Angeles Chargers | 41:28 (kon.) | | | New Orleans Saints - Philadelphia Eagles | 20:14 (kon.) |
Muži HS135, Val di Fiemme | (kon.) |
Tisková konference k MS U20 | (kon.) |
Týmový sprint mužů a žen, Drážďany | Vítěz: Ženy - Švédsko, Muži - Norsko (kon.) |
Skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) | | | Běh 10 km, Val di Fiemme | Vítěz: V. Geiger (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - týmový sprint mužů a žen, Drážďany
Vítěz: Ženy - Švédsko, Muži - Norsko
Michal Hladký
Konečné pořadí - muži
1. Erik Valnes, Sindre Bjørnestad Skar (Norsko) 22:38.72
2. Pål Golberg, Eirik Brandsdal (Norsko II) +0.75
3. Arťem Malcev, Gleb Retivych (Rusko) +0.80
4. Roman Schaad, Jovian Hediger (Švýcarsko) +1.01
5. Andrej Krasnov, Alexander Terentjev (Rusko II) +1.04
6. James Clugnet, Andrew Young (Velká Británie) +3.17
7. Lucas Chanavat, Richard Jouve (Francie) +4.73
8. Gustaf Berglund, Johan Häggström (Švédsko) +4.90
9. Tobias Habenicht, Dominik Baldauf (Rakousko) +13.73
10. Dietmar Nöckler, Federico Pellegrino (Itálie) +28.92
Konečné pořadí - ženy
1. Maja Dahlqvistová, Stina Nilssonová (Švédsko) 24:02.45
2. Ida Ingemarsdotterová, Jonna Sundlingová (Švédsko II) +1.11
2. Maiken Caspersen Fallaová, Mari Eideová (Norsko) +1.11
2. Julia Kernová, Sophie Caldwellová (USA) +1.11
5. Laurien van der Graaffová, Nadine Fähndrichová (Švýcarsko) +2.02
6. Kathrine Rolsted Harsemová, Ane Appelkvist Stensethová (Norsko II) +14.20
7. Laura Gimmlerová, Elisabeth Schichová (Německo II) +15.68
8. Kateřina Janatová, Petra Hynčicová (Česko) +19.59
9. Alenka Čebašeková, Katja Višnarová (Slovinsko) +31.49
10. Tatjana Alešinová, Natalja Matvejevová (Rusko) +54.50
Startovní listina - muži
1. Roman Schaad, Jovian Hediger (Švýcarsko)
2. Pål Golberg, Eirik Brandsdal (Norsko II)
3. Arťem Malcev, Gleb Retivych (Rusko)
4. Lucas Chanavat, Richard Jouve (Francie)
5. Dietmar Nöckler, Federico Pellegrino (Itálie)
6. Erik Valnes, Sindre Bjørnestad Skar (Norsko)
7. James Clugnet, Andrew Young (Velká Británie)
8. Tobias Habenicht, Dominik Baldauf (Rakousko)
9. Andrej Krasnov, Alexander Terentjev (Rusko II)
10. Gustaf Berglund, Johan Häggström (Švédsko)
Startovní listina - ženy
1. Maiken Caspersen Fallaová, Mari Eideová (Norsko)
2. Maja Dahlqvistová, Stina Nilssonová (Švédsko)
3. Ida Ingemarsdotterová, Jonna Sundlingová (Švédsko II)
4. Julia Kernová, Sophie Caldwellová (USA)
5. Tatjana Alešinová, Natalja Matvejevová (Rusko)
6. Alenka Čebašeková, Katja Višnarová (Slovinsko)
7. Kathrine Rolsted Harsemová, Ane Appelkvist Stensethová (Norsko II)
8. Laura Gimmlerová, Elisabeth Schichová (Německo II)
9. Kateřina Janatová, Petra Hynčicová (Česko)
10. Laurien van der Graaffová, Nadine Fähndrichová (Švýcarsko)
1. Erik Valnes, Sindre Bjørnestad Skar (Norsko) 22:38.72
2. Pål Golberg, Eirik Brandsdal (Norsko II) +0.75
3. Arťem Malcev, Gleb Retivych (Rusko) +0.80
4. Roman Schaad, Jovian Hediger (Švýcarsko) +1.01
5. Andrej Krasnov, Alexander Terentjev (Rusko II) +1.04
6. James Clugnet, Andrew Young (Velká Británie) +3.17
7. Lucas Chanavat, Richard Jouve (Francie) +4.73
8. Gustaf Berglund, Johan Häggström (Švédsko) +4.90
9. Tobias Habenicht, Dominik Baldauf (Rakousko) +13.73
10. Dietmar Nöckler, Federico Pellegrino (Itálie) +28.92
Konečné pořadí - ženy
1. Maja Dahlqvistová, Stina Nilssonová (Švédsko) 24:02.45
2. Ida Ingemarsdotterová, Jonna Sundlingová (Švédsko II) +1.11
2. Maiken Caspersen Fallaová, Mari Eideová (Norsko) +1.11
2. Julia Kernová, Sophie Caldwellová (USA) +1.11
5. Laurien van der Graaffová, Nadine Fähndrichová (Švýcarsko) +2.02
6. Kathrine Rolsted Harsemová, Ane Appelkvist Stensethová (Norsko II) +14.20
7. Laura Gimmlerová, Elisabeth Schichová (Německo II) +15.68
8. Kateřina Janatová, Petra Hynčicová (Česko) +19.59
9. Alenka Čebašeková, Katja Višnarová (Slovinsko) +31.49
10. Tatjana Alešinová, Natalja Matvejevová (Rusko) +54.50
Startovní listina - muži
1. Roman Schaad, Jovian Hediger (Švýcarsko)
2. Pål Golberg, Eirik Brandsdal (Norsko II)
3. Arťem Malcev, Gleb Retivych (Rusko)
4. Lucas Chanavat, Richard Jouve (Francie)
5. Dietmar Nöckler, Federico Pellegrino (Itálie)
6. Erik Valnes, Sindre Bjørnestad Skar (Norsko)
7. James Clugnet, Andrew Young (Velká Británie)
8. Tobias Habenicht, Dominik Baldauf (Rakousko)
9. Andrej Krasnov, Alexander Terentjev (Rusko II)
10. Gustaf Berglund, Johan Häggström (Švédsko)
Startovní listina - ženy
1. Maiken Caspersen Fallaová, Mari Eideová (Norsko)
2. Maja Dahlqvistová, Stina Nilssonová (Švédsko)
3. Ida Ingemarsdotterová, Jonna Sundlingová (Švédsko II)
4. Julia Kernová, Sophie Caldwellová (USA)
5. Tatjana Alešinová, Natalja Matvejevová (Rusko)
6. Alenka Čebašeková, Katja Višnarová (Slovinsko)
7. Kathrine Rolsted Harsemová, Ane Appelkvist Stensethová (Norsko II)
8. Laura Gimmlerová, Elisabeth Schichová (Německo II)
9. Kateřina Janatová, Petra Hynčicová (Česko)
10. Laurien van der Graaffová, Nadine Fähndrichová (Švýcarsko)
Mužský závod nám nabídl těsný boj o první místo, jehož vítězem se nakonec staly Norové Erik Valnes a Sindre Bjørnestad Skar.
Pokud jde o Janatovou, tak ta je již poslední.