DHC Plzeň – Poruba | 16:24 (kon.) | | | Zlín – Veselí n/M | 23:33 (kon.) | | | Písek – Most | 19:34 (kon.) |
Prešov – Michalovce | 25:29 (kon.) | | | Šaľa – Olomouc | 26:22 (kon.) |
Rakousko – Čile | 24:32 (kon.) | | | Rusko – Korea | 34:27 (kon.) | | | Nórsko – Saudská Arábia | 40:21 (kon.) |
Nemecko – Brazília | 34:21 (kon.) | | | Dánsko – Tunisko | 36:22 (kon.) | | | Francúzsko – Srbsko | 32:21 (kon.) |
koniec
DHC Plzeň
16:24
(11:12)
DHC Sokol Poruba
Matěj Vybíral
DHC Plzeň | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | A. Jiskrová | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | B | M. Mácalová | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | E. Šibrová | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | SS | T. Bušauerová | 3/2 | 0 | 2 | ||
27 | LS | P. Drozdová | 1/0 | 0 | 0 | ||
36 | P | P. Ferencová | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | P | D. Galušková | 0/0 | 1 | 0 | ||
17 | SS | L. Galušková | 4/0 | 0 | 1 | ||
4 | P | L. Jelínková Líbalová | 1/0 | 0 | 2 | ||
3 | LS | P. Kepková | 1/0 | 1 | 0 | ||
13 | P | V. Mudrová | 3/0 | 1 | 0 | ||
55 | P | B. Nosková | 0/0 | 0 | 1 | ||
15 | P | K. Pejšková | 2/0 | 0 | 0 | ||
24 | P | T. Poslední | 0/0 | 0 | 1 | ||
25 | PK | E. Svobodová | 1/0 | 0 | 0 | ||
6 | LS | A. Šmrhová | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkom | 16/2 | 3 | 4 | 7 | 0 | ||
DHC Sokol Poruba | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
71 | B | A. Ivanicja | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | H. Mučková | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | L. Roháčková | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | LS | V. Andrýsková | 4/0 | 0 | 0 | ||
22 | SS | A. Baumbachová | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | LS | E. Desortová | 5/1 | 0 | 0 | ||
6 | P | M. Konečná | 1/0 | 0 | 2 | ||
9 | LS | H. Maiwaelderová | 0/0 | 0 | 1 | ||
14 | PK | A. Michalíková | 7/0 | 0 | 0 | ||
17 | P | E. Minarčíková | 2/0 | 0 | 1 | ||
33 | LS | I. Novobilská | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | PK | M. Sekulová | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | P | V. Smetková | 4/1 | 0 | 0 | ||
23 | PS | M. Šmidáková | 1/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkom | 24/2 | 0 | 3 | 4 | 0 |
DHC Plzeň:
Jiskrová, Mácalová, Šibrová – Kepková, Líbalová, Šmrhová, Bušauerová, Mudrová, Pejšková, L. Galušková, D. Galušková, Poslední, Svobodová, Drozdová, Ferencová, Nosková.
Náhradníci:
Tréner:
DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mučková, Krebs – Konečná, Smetková, Maiwaelderová, Sekulová, Andrýsková, Michalíková, Minarčíková, Desortová, Baumbachová, Šmidáková, Novobilská.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mučková, Krebs – Konečná, Smetková, Maiwaelderová, Sekulová, Andrýsková, Michalíková, Minarčíková, Desortová, Baumbachová, Šmidáková, Novobilská.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Špunar, Šlezingr
Diváci: 121
Nejvíce branek: L. Galušková 4, Bušauerová 3/2, Mudrová 3 – Michalíková 7, Desortová 5/1, Smetková 4/1. Rozhodčí: Špunar, Šlezingr. Sedmimetrové hody: 5/2 – 2/2. Vyloučení: 7:4. Diváci: 121.