Čeljabinsk – Kazaň 1:0 (kon.) | S.Moskva – Nižnekamsk 3:2 (2:0 po s.n.) | Omsk – Viťaz 2:3 (po pr.)
po s.n. (2:0)
Spartak Moskva
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Neftechimik Nižnekamsk
cz Streda 09.01.2019, 17:30 • Lužniki Arena • KHL
    Ilja ZUBOV - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Spartak Moskva.
    Autorem vítězné branky je ILJA ZUBOV!

64:38
    Ilja Zubov se dostal před branku soupeře, trefil beton brankáře Ježova a svou dorážku neumístil mezi tři tyče!

61:12
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Chochlačov – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Marat Chajrullin – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

60:08
    Kaspars Daugavinš se hned po vhazování dostal do obrovské šance, ale svůj únik zakončil jen střelou do betonu!
    52:27 Adam POLÁŠEK - 2:2

52:27
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Spartaku jeho vedení dlouho nevydrželo! Také hostující celek totiž využívá přesilovou hru. Hosté srovnávají po české spolupráci! Andrej Nestrašil přihrál na modrou čáru a ADAM POLÁŠEK dělovkou vyrovnal! Asistence: Andrej Nestrašil, Pavel Porjadin.

51:48
    Přesilovku si zahrají i hosté. Dvě minuty za sekání vyfasoval Alexandr Chochlačov.
    51:43 Martinš KARSUMS - 2:1

51:43
    Spartak právě vstřelil branku!
    Spartak využívá přesilovou hru a výrazně se přibližuje k vítězství! Robin Hanzl vymyslel nádhernou přihrávku na rozjetého MARTINSE KARSUMSE a ten už měl snadnou práci! Asistence: Robin Hanzl, Kaspars Daugavinš.

50:25
    Spartak Moskva bude hrát další přesilovku. Adam Polášek totiž dostává dvě minuty za hrubost.

43:34
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Nestrašil – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Gleb Šaškov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

36:11
    Nižněkamsk si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za hákování vyfasoval Jaroslav Dyblenko.

32:00
    Spartak si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za faul kolenem dostává Pavel Zdunov.
    25:04 Ildar ŠIKSATDAROV - 1:1

25:04
    Je vyrovnáno! Nižněkamsku vyšel rychlý protiútok středem ledové plochy. Na modré čáře si kotouč zpracoval rozjetý ILDAR ŠIKSATDAROV a parádním bekhendovým blafákem uklidil puk mezi betony domácího brankáře! Asistence: Damir Šaripzjanov, Timur Šarifjanov.

19:24
    První přesilovku si zahrají i hosté. Právě Alexandr Chochlačov dostává dvě minuty za držení.
    16:15 Andrej KUTĚJKIN - 1:0

16:15
    Domácí celek využívá přesilovou hru a otevírá skóre dnešního střetnutí! Spartak zavřel soupeře v jeho obranném pásmu. Chochljačov přihrál na modrou čáru a ANDREJ KUTĚJKIN prudkou střelou otevřel skóre! Asistence: Alexandr Chochlačov, Anton Zlobin.

15:24
    Až nyní je hra přerušena! Dvě minuty za podrážení totiž dostává Timur Šarifjanov.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 17. Kutejkin (Chochlačov, Zlobin), 52. Karsums (R. Hanzl, Daugavinš), rozh. náj. Zubov – 26. Šiksatdarov (Šaripzjanov, Šarifjanov), 53. Polášek (Polášek, Poriadin)