Boston – Minnesota 4:0 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Florida 5:1 (kon.)
Buffalo – NJ Devils 5:1 (kon.) | Detroit – Montreal 2:3 (kon.) | Tampa Bay – Columbus 4:0 (kon.)
Washington – Philadelphia 5:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 7:4 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:3 (kon.)
Vegas – NY Rangers 4:2 (kon.) | San Jose – Edmonton 7:2 (kon.)
Winnipeg Jets
7:4 (2:1, 2:2, 3:1)
Colorado Avalanche
cz Streda 09.01.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

57:22
    Gabriel Landeskog fauloval v útočném pásmu a dostal v závěru zápasu dvě minuty za vysokou hůl.

39:32
    Tyler Myers byl v závěru druhé třetiny vyloučen za podražení a Colorado si zahraje čtvrtou přesilovou hru.

33:18
    Tyler Myers fauloval v rohu obranného pásma Winnipegu a dostal dvě minuty za držení Tylera Josta.

29:20
    Carl Söderberg zamířil podruhé v zápase na trestnou lavici stejně jako před pár okamžiky na domácí straně Patrik Laine a Winnipeg si zahraje třetí přesilovou hru.

24:45
    Josh Morrissey byl sražen k ledu a Carl Söderberg zbytečně fauloval na vrcholu levého kruhu útočného pásma Colorada. Dvě minuty za nedovolené bránění.

22:30
    Patrik Laine podrazil jednoho z hráčů Avalanche a byl vyloučen na dvě minuty. Třetí přesilová hra pro Colorado.

15:13
    Patrik Laine byl vyloučen na dvě minuty za sekání a po další reklamní přestávce si zahrají druhou přesilovou hru v zápase Avalanche. Podaří se jim skórovat?

12:20
    Tyler Jost fauloval u střídaček a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Winnipeg si po krátké reklamní přestávce zahraje svou první přesilovou hru v utkání.

00:13
    Blake Wheeler fauloval v levém rohu útočného pásma Winnipegu a dostal dvě minuty za podražení. Colorado si po pouhých 13 sekundách zahraje přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 4. Perreault (B. Tanev, D. Kulikov), 14. Connor (Wheeler, Trouba), 24. Wheeler (Scheifele, Trouba), 27. Little (T. Myers, Morrissey), 44. Copp (Lemieux, T. Myers), 52. Scheifele (Wheeler), 59. Trouba (Wheeler, Scheifele) – 17. Landeskog (Barrie, MacKinnon), 37. Söderberg (Calvert, E. Johnson), 38. Graves (Rantanen, Söderberg), 57. MacKinnon (Barrie, Rantanen)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, T. Myers, Morrow, D. Kulikov – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Laine, Little (A), Roslovic – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton.
    Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Girard, E. Johnson (A), Cole, Barrie, Graves, Nemeth – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Kerfoot, Compher – Nieto, Söderberg, Calvert – Andrighetto, Dries, O'Connor.

Rozhodca: Jon McIsaac, Garrett Rank. Čároví: Scott Driscoll, Steve Miller

Diváci: 15321