Karlovarsko – Civitanova 0:3 (kon.) | Gdaňsk – Berlin Recycling 3:0 (kon.) | Tours – Perugia 1:3 (kon.)

25:18
    A je konec! Domácí tým suverénně ovládl tři koncovky a snadno získává tři body do tabulky.

24:18
    Jakubiszak suverénně tluče míč do palubovky! Domácí Gdaňsk má šest mečbolů!

22:17
    Krásný blok domácích! Gdaňsk chytře počkal na koncovku setu, kde opět dominují.

25:19
    Na druhý pokus to již vyšlo! Gdaňsk vyhrává i tento set a je blízko třem bodům!

24:18
    Gdaňsk má po parádním bloku šest setbolů! Tohle by měla být pro domácí hračka.

20:16
    Muzaj krásným lobíkem překonal hradbu tří těl. Krásný volejbalový moment v Ergo Aréně!

5:5
    A je srovnáno! Berlín ihned srovnává díky dobré práci Patche.

26:24
    Na levé straně sítě se k míči dostal domácí Schott, který prudkou smečí získává pro domácí první sadu.

24:22
    Jsou tu první dva setboly! Niemiec zatloukl míč do palubovky.

11:11
    A je vyrovnáno! Po dlouhé a krásné výměně polský celek srovnává krok s německým soupeřem.

Ondřej Klos

Trefl Gdaňsk: Olenderek, Majcherski- Grzyb, Hebda, Jakubiszak, Janusz, Kozlowski, Mijailovič, Mordyl, Muzaj, Niemiec, Nowakowski, Sasak, Schott
    Berlin Recycling Volleys: Rossard- Jendryk, Klein, Kuhner, Le Goff, Patch, Reichert, Russell, Tuia, Watten, White, Zimmermann

Rozhodca: Vladimír Olejnik- Alexander Sikanjič