Lipt. Mikuláš – Poprad 4:5 (kon.) | B. Bystrica – Nové Zámky 6:3 (kon.) | Žilina – Košice 1:2 (po pr.)
Trenčín – Miškovec 4:1 (kon.) | Nitra – Zvolen 5:2 (kon.) | Budapešť – Detva 3:4 (kon.)
MsHK Žilina
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
HC Košice
Streda 19.12.2018, 17:30 • Tipsport Aréna, Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 32. kolo

S konštatovaním, že Žilina podľahla Košiciam po predĺžení 1:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (19:55:29)

62:24
    Košice dali gól!
    Lenže Vlci chybovali na útočnej modrej čiare, hostia dobre zakombinovali a z pravej strany rozhodol o výhre hostí PETR KAFKA. Asistencia: Evan Brophey.

62:11
    Žilina kombinuje v útočnom pásme.

61:29
    Obranca Dudáš si urobil v útočnom pásme priestor, strelou však Mikoláša neprekonal.

61:06
    Ďalšia útočná snaha Vlkov je zastavená pre postavenie mimo hru.

60:47
    Hostia v plnom počte.

60:37
    Košice sa v predlžení všemožne bránia, nie je núdza ani o futbalové prvky.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po góloch Piegla a Nagya máme v Žiline remízu 1:1 a po krátkej prestávke bude nasledovať predĺženie. Žilina bude ešte hrať presilovú hru v trvaní 47 sekúnd.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:30
    Žiline ale presilová hra vôbec nevychádza podľa predstáv, Galamboš zbiera cenné sekundy v útočnom pásme.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:46
    Oddychový čas domácich.

58:46
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Brophey – 2 min., sekanie).

58:40
    Balej sa snažil prebiť cez päticu Košičanov, to sa mu však nepodarilo, pretože po faule skončil na ľadovej ploche.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:20
    Tentoraz rovnaký postup zopakovali Žilinčania, zdá sa, že dnešný zápas pôjde do predĺženia.

56:45
    Hostia stiahli puk za svoju bránku, preskupili svoje formácie na ľade a ženú sa dopredu.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 45. Piegl (Balej, Hudec) – 50. Nagy (Haščák, Kafka), 63. Kafka (Brophey)

MsHK Žilina: Mikoláš (Fučík) – Kučný, Turian, Piegl, Hudec, Dubeň, Žilin, Mendrej, Bagin – Jenčík, Húževka, Huna Ru. – Balej (C), Podešva, Bárta – Hvíla, Surovka, Beránek – Síkela, Rehák, Milý
    HC Košice: Škorvánek (Habal) – McDowell, Pulli, Čížek, Šedivý, Pretnar, Dudáš, Vrábeľ, Koch – Haščák, Ignatuškin, Nagy L. (C) – Petráš, Brophey, Kafka – Spilar, Suja, Lušňák – Klíma, Galamboš, Hričina

Rozhodca: Stano, Németh – Gegáň, Kis-Király