Paralelný obrovský slalom mužov, Alta Badia | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Žrebovanie osemfinále Ligy majstrov | (kon.) | | | Žrebovanie šestnásťfinále Európskej ligy | (kon.) |
Viktor Kalinács
Osemfinále Ligy majstrov:
Schalke – Manchester City
Atlético Madrid – Juventus Turín
Manchester United – Paris Saint-Germain
Tottenham – Borussia Dortmund
Olympique Lyon – Barcelona
AS Rím – FC Porto
Ajax Amsterdam – Real Madrid
Liverpool – Bayern Mníchov
Nasadené tímy:
Barcelona (ESP, sk. B)
Bayern Mníchov (GER, E)
Borussia Dortmund (GER, A)
Juventus (ITA, H)
Manchester City (ENG, F)
Paris Saint-Germain (FRA, C)
Porto (POR, D)
Real Madrid (ESP, G)
Nenasadené tímy:
Ajax (NED, E)
Atlético Madrid (ESP, A)
Liverpool (ENG, C)
Lyon (FRA, F)
Manchester United (ENG, H)
AS Rím (ITA, G)
Schalke (GER, D)
Tottenham Hotspur (ENG, B)
Schalke – Manchester City
Atlético Madrid – Juventus Turín
Manchester United – Paris Saint-Germain
Tottenham – Borussia Dortmund
Olympique Lyon – Barcelona
AS Rím – FC Porto
Ajax Amsterdam – Real Madrid
Liverpool – Bayern Mníchov
Nasadené tímy:
Barcelona (ESP, sk. B)
Bayern Mníchov (GER, E)
Borussia Dortmund (GER, A)
Juventus (ITA, H)
Manchester City (ENG, F)
Paris Saint-Germain (FRA, C)
Porto (POR, D)
Real Madrid (ESP, G)
Nenasadené tímy:
Ajax (NED, E)
Atlético Madrid (ESP, A)
Liverpool (ENG, C)
Lyon (FRA, F)
Manchester United (ENG, H)
AS Rím (ITA, G)
Schalke (GER, D)
Tottenham Hotspur (ENG, B)
Schalke – Manchester City
Atlético Madrid – Juventus Turín
Manchester United – Paris Saint-Germain
Tottenham – Borussia Dortmund
Olympique Lyon – Barcelona
AS Rím – FC Porto
Ajax Amsterdam – Real Madrid
Liverpool – Bayern Mníchov
Barcelona (ESP, sk. B)
Bayern Mníchov (GER, E)
Borussia Dortmund (GER, A)
Juventus (ITA, H)
Manchester City (ENG, F)
Paris Saint-Germain (FRA, C)
Porto (POR, D)
Real Madrid (ESP, G)
Ajax (NED, E)
Atlético Madrid (ESP, A)
Liverpool (ENG, C)
Lyon (FRA, F)
Manchester United (ENG, H)
AS Rím (ITA, G)
Schalke (GER, D)
Tottenham Hotspur (ENG, B)
12./13./19./20. februára: Osemfinále, 1. zápas
5./6./12./13. marca: Osemfinále, odveta
15. marca: Los štvrťfinále a semifinále
9. a 10. apríla: Štvrťfinále, 1. zápas
16. a 17. apríla: Štvrťfinále, odveta
30. apríla a 1. mája: Semifinále, 1. zápas
7. a 8. mája: Semifinále, odveta
1. júna, sobota:
Finále v Madride na štadióne Estadio Metropolitano
Celky, ktoré sa umiestnili na druhom mieste, sú nenasadené. V tejto fáze turnaja ešte na seba nesmú naraziť tímy z rovnakých skupín, rovnako sa nesmú proti sebe stretnúť ani mančafty z totožných národných asociácí.
Udalosť sa začne o 12:00.