Paralelný obrovský slalom mužov, Alta Badia | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Žrebovanie osemfinále Ligy majstrov | (kon.) | | | Žrebovanie šestnásťfinále Európskej ligy | (kon.) |
koniec udalosti
SP - paralelný obrovský slalom mužov, Alta Badia
Vítěz: M. Hirscher (AUT)
Jan Vojkůvka
Program 1. kolo
1/16
Roland Leitinger (AUT) - Marcel Hirscher (AUT)
2/16
Kjetil Jansrud (NOR) - Riccardo Tonetti (ITA)
3/16
Thomas Tumler (SUI) - Victor Muffat-Jeandet (FRA)
4/16
Marco Schwarz (AUT) - Stefan Luitz (GER)
5/16
Aleksander Aamodt Kilde (NOR) - Manuel Feller (AUT)
6/16
Marco Odermatt (SUI) - Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
7/16
Max Franz (AUT) - Tommy Ford (USA)
8/16
Pavel Trichičev (RUS) - Matts Olsson (SWE)
9/16
Ryan Cochran-Siegle (USA) - Alexis Pinturault (FRA)
10/16
Matthias Mayer (AUT) - Manfred Mölgg (ITA)
11/16
Gino Caviezel (SUI) - Thomas Fanara (FRA)
12/16
Stefan Brennsteiner (AUT) - Žan Kranjec (SLO)
13/16
Thibault Favrot (FRA) - Loic Meillard (SUI)
14/16
Ella Zurbriggen (SUI) - Mathieu Faivre (FRA)
15/16
Vincent Kriechmayr (AUT) - Luca De Aliprandini (ITA)
16/16
Philipp Schörghofer (AUT) Henrik Kristoffersen (NOR)
1/16
Roland Leitinger (AUT) - Marcel Hirscher (AUT)
2/16
Kjetil Jansrud (NOR) - Riccardo Tonetti (ITA)
3/16
Thomas Tumler (SUI) - Victor Muffat-Jeandet (FRA)
4/16
Marco Schwarz (AUT) - Stefan Luitz (GER)
5/16
Aleksander Aamodt Kilde (NOR) - Manuel Feller (AUT)
6/16
Marco Odermatt (SUI) - Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
7/16
Max Franz (AUT) - Tommy Ford (USA)
8/16
Pavel Trichičev (RUS) - Matts Olsson (SWE)
9/16
Ryan Cochran-Siegle (USA) - Alexis Pinturault (FRA)
10/16
Matthias Mayer (AUT) - Manfred Mölgg (ITA)
11/16
Gino Caviezel (SUI) - Thomas Fanara (FRA)
12/16
Stefan Brennsteiner (AUT) - Žan Kranjec (SLO)
13/16
Thibault Favrot (FRA) - Loic Meillard (SUI)
14/16
Ella Zurbriggen (SUI) - Mathieu Faivre (FRA)
15/16
Vincent Kriechmayr (AUT) - Luca De Aliprandini (ITA)
16/16
Philipp Schörghofer (AUT) Henrik Kristoffersen (NOR)
1/16
Roland Leitinger (AUT) – Marcel Hirscher (AUT)
2/16
Kjetil Jansrud (NOR) – Riccardo Tonetti (ITA)
3/16
Thomas Tumler (SUI) – Victor Muffat-Jeandet (FRA)
4/16
Marco Schwarz (AUT) – Stefan Luitz (GER)
5/16
Aleksander Aamodt Kilde (NOR) – Manuel Feller (AUT)
6/16
Marco Odermatt (SUI) – Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
7/16
Max Franz (AUT) – Tommy Ford (USA)
8/16
Pavel Trichičev (RUS) – Matts Olsson (SWE)
9/16
Ryan Cochran-Siegle (USA) – Alexis Pinturault (FRA)
10/16
Matthias Mayer (AUT) – Manfred Mölgg (ITA)
11/16
Gino Caviezel (SUI) – Thomas Fanara (FRA)
12/16
Stefan Brennsteiner (AUT) – Žan Kranjec (SLO)
13/16
Thibault Favrot (FRA) – Loic Meillard (SUI)
14/16
Ella Zurbriggen (SUI) – Mathieu Faivre (FRA)
15/16
Vincent Kriechmayr (AUT) – Luca De Aliprandini (ITA)
16/16
Philipp Schörghofer (AUT) Henrik Kristoffersen (NOR)
Marcel Hirscher (AUT) – Kjetil Jansrud (NOR)
Stefan Luitz (GER) – Thomas Tumler (SUI)
Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) – Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
Matts Olsson (SWE) – Tommy Ford (USA)
Manfred Mölgg (ITA) – Alexis Pinturault (FRA)
Stefan Brennsteiner (AUT) – Gino Caviezel (SUI)
Mathieu Faivre (FRA) – Thibaut Favrot (FRA)
Henrik Kristoffersen (NOR) – Luca De Aliprandini (ITA)
Stefan Luitz (GER) – Marcel Hirscher (AUT)
Matts Olsson (SWE) – Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
Gino Caviezel (SUI) – Alexis Pinturault (FRA)
Henrik Kristoffersen (NOR) – Thibaut Favrot (FRA)
Aleksander Aamodt Kilde – Stefan Luitz
Henrik Kristoffersen – Gino Caviezel
Semifinále
Matts Olsson – Marcel Hirscher
Thibaut Favrot – Alexis Pinturault
O 7. místo
Aleksander Aamodt Kilde (NOR) – Henrik Kristoffersen (NOR)
O 5. místo
Gino Caviezel (SUI) – Stefan Luitz (GER)
O 3. místo
Alexis Pinturault (FRA) – Matts Olsson (SWE)
Finále
Thibaut Favrot (FRA) – Marcel Hirscher (AUT)
Velkým zklamáním je až osmé místo druhého nejlepšího slalomáře současnosti Henrika Kristoffersena. (19:47:35)